ELLE STYLE AWARDS X M.A.C Ödül Töreni İçin Son
  • GÜN
  • SAAT
  • DAKİKA
  • SANİYE

ASLAN BURCUNDA DOLUNAY BURCUNUZA NELER GETİRİYOR?

16 Şubat akşamı Aslan burcunda gerçekleşen dolunay kalpleri ısıtıyor.

16 Şubat akşam saatlerinde Aslan burcunda bir dolunay meydana geliyor. Satürn burçları olan Oğlak ve Kova’nın hüküm sürdüğü biraz soğuk biraz da sert bir dönemden geçerken meydana gelen bu dolunay kalpleri ısıtırken, aşkı, sevgiyi, tutkuyu hatırlatıyor. Bu soğuk dönem dolunayının etkisini yaptıklarımıza, ürettiklerimize yansıtabilir, özellikle sanatsal, estetik konularda farkımızı ortaya koyabiliriz. Dolunay sevdiklerimize karşı daha koruyucu, kollayıcı olmamızı kolaylaştırabilir. Onları ne kadar sevdiğimizi bize hatırlatan bir dolunay yaşayabiliriz.

Dolunay haritasında aynı derecede yan yana olan Mars ve Venüs bizi ilişkilere iyice odaklayabilir. İsteklerimizi, heveslerimizi, heyecanlarımızı bize hissettirebilir. Bu heyecanla yükselen karizmamızla çevremizdekileri daha kolay etkileyebiliriz. Dolunay Aslan burcu yanında en çok sabit burçları, başka deyişle Boğa, Akrep ve Kova’yı etkiliyor.

Burcunuza göre dolunayın etkilerine gelecek olursak:

Koç

Bu dolunayda sevdikleriniz ve çocuklarınızla ilgili bazı farkındalıklar ve duygusallıklar geliştirebilirsiniz. Hedefleriniz doğrultusunda kendi istek ve beklentilerinizin altını çizeceğiniz ve yaratıcılığınızı konuşturacağınız bir dolunay olabilir.

Boğa

Eviniz ve ailenizle ilgili konulara ışık tutan bu dolunayla, geçmişinizle de bir çeşit yüzleşme içinde olabilirsiniz. Annenizle, babanızla ve genel olarak ailenizle ve varsa çocuklarınızla ilgili duyarlı ve hassas olduğunuz bir süreç olabilir.

İkizler

İletişim ve ifade yollarınızı, şeklinizi gözden geçirebileceğiniz, anlama ve anlaşılmaya odaklanabileceğiniz bir dolunay yaşayabilirsiniz. Fikir ve düşüncelerinizi nasıl daha iyi anlatıp yayabileceğinize dair yaratıcılığınızı değerlendirebilirsiniz.

Yengeç

Sahip olduklarınızı, maddi ve manevi değerlerinizi gözden geçireceğiniz, bunları daha iyi kullanmakla ilgili yaratıcılığınızı ortaya koyabileceğiniz bu dolunay kendi değerinizi size gösteren, bu konuda sizi aydınlatan bir dolunay olabilir.

Aslan

Dolunayla ailenize, sevdiklerinize ve çocuklarınıza olan sevgi ve bağlılığınızı yeniden güçlü şekilde hissedebilirsiniz. Diğer burçlardan farklı olarak ilişkilerden sıyrılıp biraz daha kendi heyecan ve tutkularınıza odaklanabilirsiniz.

Başak

Kontrolünüz dışında gelişen olaylara işaret eden dolunay bilinçaltınızı etkileyen bir alanda gerçekleşiyor. Dolayısıyla rüyalarınız bu dolunay da etkili olabilir, sezgi ve hisleriniz size yol gösterebilir. Maddi dünyada göremediklerinizi fark ettiren bir dolunay yaşayabilirsiniz.

Terazi

Sosyal bir dolunay sizi beklerken ışıklar girdiğiniz veya gireceğiniz yeni sosyal çevrelerin, yeni arkadaşlıkların da habercisi, müjdeleyicisi niteliğinde. Ev, aile ve geçmişe dair konuların baskısı altından sıyrılıp kendi yolunuzu çizmek, kalbinizin sesini duymak ve duyurmak isteyebilirsiniz.

Akrep

Aslan burcundaki bu dolunay iş hayatınız ve kariyerinizle ilgili alanda gerçekleşiyor. Görev ve sorumluluk bilincinizi hissettiren, hedeflerinizi, planlarınızı gözden geçirmenizi ve değerlendirmenizi sağlayan bu dolunayda duygularınızı göstermekten çekinmeyebilirsiniz.

Yay

Yurt dışı, yabancılarla ilgili konular, seyahatler, uzak yollar, haberlerle ilgili bir dolunay altındasınız. Keşif ve macera duygunuzu size hatırlatan, bu yönde yapabileceklerinizi vurgulayan bir dolunay yaşayabilirsiniz. Aslan burcunun sıcaklığı size iyi gelebilir.

Oğlak

Bu dolunay kendi gücünüzü, mücadele duygularınızı, yaşamınızı dönüştürme enerjinizi sizi hatırlatacak olan bir dolunay olabilir. Burcunuzdaki Mars ve Venüs sizi ilişkiler konusunda aktif kılabilir.

Kova

Karşıt burcunuzda gerçekleşen bu dolunayda ilişkileriniz mercek altında. Evliliğiniz, birlikteliğiniz, ortaklığınızla ilgili yaşayacağınız farkındalıklar gündeme gelirken, ilişkinizde kendi rolünüzü, etkinizi, istek ve beklentilerinizi de değerlendirebilirsiniz.

Balık

Dolunay sağlığınızla ilgili konulara dikkatinizi çekebilir. Çalışma ortamınızda ve gündelik yaşamınızda yaratıcılığınızı ortaya koyarak yapabileceğiniz değişiklikleri planlayabilir, gözden geçirebilirsiniz. Çalışkan, üretken yönlerinizi size hatırlatan bir dolunay olabilir.  

Etİketler