ASLAN BURCUNUN EN İYİ ANLAŞTIĞI VE ANLAŞAMADIĞI BURÇLAR

Sizin veya tanıştığınız yeni birinin burcu aslan ve hangi burçlarla anlaşıp anlaşamadığını merak mı ediyorsunuz? Bu makalede aslan burcunun anlaştığı ve anlaşamadığı burçlara bakıyoruz...

ÖZGE ÇOLAK 17 Kasım 2022
ASLAN BURCUNUN EN İYİ ANLAŞTIĞI VE ANLAŞAMADIĞI BURÇLAR iStock

Aslan Burcu'nun anlaştığı ve anlaşamadığı burçlar hangileri_ Bu soruyu astrolog Pınar Atmaca'ya sorduk... İşte Pınar Atmaca'nın kaleminden Akrep burcunun anlaştığı ve anlaşamadığı 3'er burç. Hazırsanız başlayalım...

Zodyağın yani burçlar kuşağının kral ve kraliçe burcu Aslan sabit ve baskın bir karaktere sahiptir. Sevecen ve çocuksu kalbi aslında oldukça naiftir ve bir Aslan’ı memnun etmek için tek yapılması gereken onu katıksızca sevmek olabilir, başka da bir şey olmaya ya da yapmaya gerek kalmayabilir. Dolayısıyla kimin onu ne kadar sevdiği, saydığı Aslan burcu için oldukça önemlidir, zira kısaca söylemek gerekirse Aslan’lar aşk için vardır. Maddi bir dünyada bu aşka karşılık bulmakta oldukça zorlandıklarını dile getirmek hiç de yanlış olmayabilir. Belki yakınından geçeceklerdir, öyleyse bu aşkı yerine getirme potansiyelini en çok taşıyanları arayabilirler.

ASLAN BURCUNUN EN İYİ ANLAŞTIĞI BURÇLAR

1. YAY BURCU

Bu açıdan doğuştan kâşif ve maceracı, değişken ruhlu, uyumlu Yay’lar ilk dikkatlerini çeken, gözlerine çarpanlar olabilir. Gerçekten de Yay burçları enerjik yapılarıyla Aslan’ları baskın tahtlarından, sabitliklerinden çekip alabilir, en azından bir süreliğine.

2. KOVA BURCU

Yine Aslan’lara sıra dışı, marjinal gelen Kova’lar da en iyi anlaştıkları burçlardan olabilir, farklı, yenilikçi yaklaşımlarıyla hem onları sabit yanlarından kurtarabilir hem de aradıkları aşk illüzyonunun kapısını aralayabilir.

3. KOÇ BURCU

Lider, savaşçı ruhlu Koç’lar da Aslan burcunun hayat ordusu için aradığı kumandan olabilir.

ASLAN BURCUNUN ANLAŞAMADIĞI BURÇLAR

1. YENGEÇ BURCU

Göz kamaştıran Güneş’in yönettiği, zaman zaman ışığıyla kavurduğu Aslan’lar için Yengeç burcunun derinliği, hassasiyeti, duyarlılığı, anaçlığı anlamsız olabilir. Üstelik bu burç sularıyla Aslan’ın tüm renklerini soldurabilir. Dolayısıyla en anlaşamadıklarının başına bu burcu koyabiliriz.

2. BALIK BURCU

Yine benzer şekilde engin sularıyla kriz yaratabilecek bir başka burç da Balık burcu olabilir. Aslan burcu Balık’ın katmanlı derinliğini algılayamadığı gibi bu denli duygusal yoğunluk, aşırı metafizik, çok boyutlulukla baş edemeyebilir.

3. BOĞA BURCU

Üçüncü sıraya ise kendisi gibi konumundan, keyfinden, rahatından pek de ödün vermeyen burçlar kuşağının bir diğer sabiti Boğa’yı koymak pek yanlış olmayabilir.
Elle astroloji sayfalarında ayrıca burç yorumları, tarot falı, yükselen burç hesaplama, burç uyumu, burçlara göre hediye önerileri, burç özellikleri ve doğum haritası konularını da bulabilirsiniz.SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Haziran Sayısı Çıktı!

Kapağımızda ise Oral-B ile yepyeni bir işbirliğine başlayan oyuncu Yağmur Tanrısevsin var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.