BALIK BURCU ERKEĞİNİ ETKİLEYEN 10 DAVRANIŞ

Balık burcu erkeği nelerden hoşlanır? Bu makalede bu sorunun yanıtlarına bakıyoruz. İşte astrolog Pınar Atmaca'nın kaleminden Balık erkeğini etkileyen 10 davranış..

ÖZGE ÇOLAK 01 Şubat 2023
BALIK BURCU ERKEĞİNİ ETKİLEYEN 10 DAVRANIŞ iStock

Astroloji Türkiye ve dünyada ilginin artarak sürdüğü bir alan. Burçlar, burç özellikleri, burç yorumları sıklıkla merak edilenler arasında. Bu makalede ise Balık erkeğine mercek tutuyoruz. Karşınızda bir Balık erkeği var... Peki Balık burcu erkeği nasıldır? Balık erkeği nelerden, hangi davranışlardan hoşlanır? Bir ilişkide Balık erkeğinin önemsediği şeyler neler olacaktır? Astrolog Pınar Atmaca bu üç soruyu yanıtlayan bir yazı kaleme aldı. İşte Pınar Atmaca'ya göre Balık erkeğini etkileyen 10 davranış:

BALIK BURCU ERKEĞİNİ ETKİLEYEN DAVRANIŞLAR

1. Büyüleyici, çekici Balık burcu erkeğini de bir kaba koymak, şekillendirmek, sınırlarını çizmek hiç kolay olmayabilir. Zira duruma göre kendi de çok anlamayacağı ve bilemeyeceği şekilde şekilden şekle girebilir. Adeta bu dünyanın değil başka dünyaların hatta öte dünyaların insanı gibi hissettiği ve hissettirdiği de olabilir. Değişkendir ama her duruma da uyum sağlayabilir.  Dolayısıyla öncelikle bu karmaşık zaman zaman garip ve tuhaf halini anlayışla karşılamanız etkileyici olabilir.

2. İkinci olarak sanattan, danstan, müzikten, görsel sanatlar, ezcümle sanatın her dalından çok hoşlanır. Sanatsal konuları onunla paylaşmanız sizi öne çıkaracaktır.

3. Üçüncü olarak Balık erkeği iştahına düşkündür, yemekler konusunda cömert olmalısınız.

4. Dördüncü olarak Balık erkeği maddi ve parasal konularda sözün kendisinde olmasını ister, lider bir tutumu vardır ve yaptığı işte en iyisi olmak, birinci olmak isteyebilir. Rekabeti bir kenara bıraktığınızdan emin olun.

5. Beşinci olarak yakın çevresinde, komşu ilişkilerinde güven içinde olmak isteyebilir, güven fikrini ona aşılamanız sizi etkileyici kılacaktır.

6.  Altıncı olarak ev ve aile yaşamı beklendiği gibi gelenekçi veya geçmişle bağlantılı olmayabilir. Bu durumu anlayışla karşılamanız etkili olabilir.

7. Yedinci olarak eşinden kendi dağınık dünyasını toplamasını ve hizmet konusunda son derece özverili olmasını bekleyebilir. Akıllı bir şekilde en ufak detayı organize etmeniz onu etkileyebilir.

8. Sekizinci olarak ortak maddi konularda oldukça paylaşımcıdır, her işi ortak götürmek, işinde yalnız kalmamak isteyebilir. Ona ortak olmanız elbette hoşuna gidecektir.

9. Dokuzuncu olarak aşkta koruyucu, kollayıcı, şefkatli ve merhametlidir, sizi bir anne şefkatiyle sevebilir. Onu bu duyarlılığını aynı ilgiyle karşılamanız etkili olabilir.

10. Onuncu ve son olarak Balık burcu erkeği yakınlarına sevecen olabilir ama arkadaşlık ve dostluk konusunda beklentileri oldukça yüksektir. Son derece seçici olabilir, dostlarından kayıtsız dürüstlük bekleyebilir. Dolayısıyla arkadaşlarınızla hemen arkadaş olmayabilir, bu durumu anlayışla karşılamalısınız.
Elle astroloji sayfalarında ayrıca burç yorumları, tarot falı, yükselen burç hesaplama, burç uyumu, burçlara göre hediye önerileri, burç özellikleri ve doğum haritası konularını da bulabilirsiniz.


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Haziran Sayısı Çıktı!

Kapağımızda ise Oral-B ile yepyeni bir işbirliğine başlayan oyuncu Yağmur Tanrısevsin var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.