BALIK BURCU HANGİ RENKLERİ SEVER?

Balık burcu hangi renkleri sever? Bu makalede bu sorunun yanıtlarına bakıyoruz. İşte astrolog Pınar Atmaca'nın kaleminden Balık burcunun sevdiği renkler...

ÖZGE ÇOLAK 21 Şubat 2023
BALIK BURCU HANGİ RENKLERİ SEVER? iStock

Astroloji Türkiye ve dünyada ilginin artarak sürdüğü bir alan. Burçlar, burç özellikleri, burç yorumları sıklıkla merak edilenler arasında. Bu makalede ise Balık burcunun sevdiği renklere mercek tutuyoruz. Peki Balık burcu hangi renkleri sever?  İşte astrolog Pınar Atmaca'nın kaleminden Balık burcunun sevdiği renkler...

Balık burcu hangi renkleri sever?

  • Burçlar kuşağının sonuncu burcu olan Balık kendinden önce gelen tüm burçların özelliklerinin bir toplamı, bir hülasasıdır aslında. Dolayısıyla Balık burçları her rengi sever. Balık burcunun sanatsal ve estetik yönü oldukça kuvvetlidir, şarkı, şiir, resim ve dans gibi her türlü sanat etkinliğine açık olan yaklaşımlarıyla her rengi üzerinde büyülü ve sihirli bir biçimde taşıyabilir. Belirli bir tercihleri olmayabilir ki bu da ruhlarının sınırsızlığından kaynaklanabilir. 
  • Sınırları çizilmemiş, belli olmayan bu taşkın ruh adeta bir okyanustur ve okyanusun tüm renklerini üzerinde taşıyabilir. Mavinin ter tonundan yeşillere, mercan renklerine ve lacivertlere bayılabilir. 
  • Mistik ve manevi yönlerini ortaya çıkaran eflatun ve morun her türlü tonu da Balık burcunun tercihi arasındadır.


Elle astroloji sayfalarında ayrıca burç yorumları, tarot falı, yükselen burç hesaplama, burç uyumu, burçlara göre hediye önerileri, burç özellikleri ve doğum haritası konularını da bulabilirsiniz.


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos sayısı 80 sayfalık ELLE Style Awards 2024 eki ile birlikte çıktı!

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.