BALIK BURCUNDA DOLUNAYIN GETİRDİKLERİ

10 Eylül’de Balık burcunda dolunay gerçekleşiyor. Merkür retrosu etkisinde dolunay unutkanlık, dalgınlık getirebilir.

Pınar Atmaca PINAR ATMACA 10 Eylül 2022
BALIK BURCUNDA DOLUNAYIN GETİRDİKLERİ

Bu dolunayda gökyüzü değişken burçların hakimiyetinde görünüyor. Zira ışıklar yani Güneş ve Ay değişken burçlar olan Başak ve Balık’ta, dolunay haritasında bir başka değişken olan Yay burcu yükseliyor ve bu dönemde Mars da diğer değişken İkizler’de seyrediyor. Başak ve İkizler burcunun yöneticisi olan Merkür’ün retrosu da bu tabloya eklendiğinde ortaya karışık durumlar kaçınılmaz görünüyor. Şaşkınlık verici kişi ve gelişmelerle karşılaşabiliriz. Adaptasyon gücümüzü sınarken farklı veya umulmadık olaylarla karşı karşıya gelebiliriz.

Bu dolunay en önemli açısını Uranüs’ten alırken bu görünüm sürprizleri daha da tetikleyebilir. Dağınık ve öngörülemeyen ortamlarda her duruma hazırlıklı olmak ve çok çabuk esnek davranmak yerinde olabilir. Ancak, Merkür retrosu sakin ve sağlıklı düşünmemizi zorlaştırabilir ve Balık burcunun engin sularına, derin akışına kendimizi kolayca kaptırabiliriz.

Balık burcunda dolunay vazgeçmemiz ve geride bırakmamız gerekenleri bize hatırlatan bir dolunay olabilir. Bu sıkıca tutunduğumuz bir kişi, konum veya durum olabilir. Bu anlamda dolunay inatçılığımızı ve kararlılığımızı test edebilir, ne kadar kırılgan ya da ne kadar sağlam olduğumuzu gösterebilir.

Dolunayın burcunuza etkilerine gelecek olursak:

KOÇ
Balık burcunda dolunay unuttuğunuz ya da geride bıraktığınız bir kişiyi ya da durumu hatırlatabilir. Akışta kaybolmamaya, mantığınızı korumaya özen göstermelisiniz.

BOĞA
Balık burcunda dolunay unuttuğunuz ya da geride bıraktığınız sosyal çevre veya arkadaşlığı hatırlatabilir. Arkadaşınız sayesinde kendinizi daha iyi hissedebilir, bu cömertliğe şaşırabilirsiniz.

İKİZLER
Balık burcunda dolunay unuttuğunuz ya da geride bıraktığınız iş ve çalışma hayatını, görev ve sorumluluklarınızı size hatırlatabilir. Ruhunuzdaki değişimin yansımasını işlerinizde görebilirsiniz.

YENGEÇ
Balık burcunda dolunay uzaklarla ilgili gelişmeleri ve yolculukları, akademik bağlantılı konuları gündeme getirebilir. Unutkanlığa ve dalgınlığa dikkat etmelisiniz.

ASLAN
Balık burcunda dolunay ortak iş ve paylaşımlarda unuttuğunuz bir konuyu size hatırlatabilir. Kariyerinizdeki hızlı değişimin yansımalarını görebilirsiniz.

BAŞAK
Balık burcunda dolunay karşınızdaki kişinin henüz görmediğiniz yanıyla karşılaşmanızı sağlayabilir. Bu durum sizi şaşırtabilir, sürprizlere açık olmalısınız.

TERAZİ
Balık burcunda dolunay gündelik yaşamınızın karmaşasını size hatırlatabilir, unutkanlığa ve dalgınlığa dikkat. Detayları kaçırmamaya özen göstermelisiniz.

AKREP
Balık burcunda dolunay unuttuğunuz bir aşkı size hatırlatabilir. Sevdikleriniz karşısında gözleriniz tamamen kapalı olabilir, gerçekçi yanınızı kaybetmemeye dikkat.

YAY
Balık burcunda dolunay ev ve aile konularında unuttuğunuz ya da geride bıraktığınız bir durumu size hatırlatabilir. Gündelik yaşamınızda veya rutinlerinizde yaptığınız değişikliklerin etkisini görebilirsiniz.

OĞLAK
Balık burcunda dolunay yakın çevrenizdeki gelişmelere dikkatinizi çekebilir, bir ziyaret sonucu unuttuğunuz bir durumu hatırlayabilirsiniz.

KOVA
Balık burcunda dolunay maddi konularda uyarıcı olabilir. Harcamalarınıza dikkat etmeli, bütçenize özen göstermelisiniz.

BALIK
Burcunuzda gerçekleşen dolunay kendinizle ilgili göz ardı etmiş olabileceğiniz bir durumu size hatırlatabilir. Yakın çevrenizdeki sürpriz gelişmeler sizi şaşırtabilir.


ETİKETLER
SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Haziran Sayısı Çıktı!

Kapağımızda ise Oral-B ile yepyeni bir işbirliğine başlayan oyuncu Yağmur Tanrısevsin var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.