BALIK BURCUNUN BAŞARILI OLACAĞI MESLEKLER

Balık burcunun başarılı olacağı meslekler neler? Bu makalede bu sorunun yanıtlarına bakıyoruz. İşte astrolog Pınar Atmaca'nın kaleminden Balık burcunun başarılı olacağı meslekler...

ÖZGE ÇOLAK 23 Şubat 2023
BALIK BURCUNUN BAŞARILI OLACAĞI MESLEKLER iStock

Astroloji Türkiye ve dünyada ilginin artarak sürdüğü bir alan. Burçlar, burç özellikleri, burç yorumları sıklıkla merak edilenler arasında. Bu makalede ise Balık burcunun başarılı olacağı mesleklere mercek tutuyoruz. Peki Balık burcunun başarılı olacağı meslekler neler? Hangi işler Balık burcuna uygun? İşte astrolog Pınar Atmaca'nın kaleminden Balık burcunun başarılı olacağı meslekler...

Balık burcunun başarılı olacağı meslekler

  • Zodyağın belki de en enteresan burcu olan Balık burçları dağınık, anlaşılmaz görünseler de algıları, sezgileri son derece yüksektir ve sizi pek çok kişinin anlayamayacağı şekilde anlar, hisseder ve yorumlarlar. Yaklaşımları, tarzları ilham vericidir, çoğu zaman hülyalı bakışlarıyla bunu yansıtırlar. Sanatsal uğraşlara olan ilgi ve merakları meslek seçimlerinde etkili olur. Balık burcunda doğmuş pek çok müzisyen, aktör, aktris, sanatçı vardır. 
  • Çok boyutlu düşünebilme ve görebilme yetenekleri onları maddi ve dünyevi anlamda dağınık kılabilir. Dağınık bir masaları, ofisleri olabilir ama onlara göre bu dağınıklık içinde bir ahenk bulunabilir. Ancak pek çok durumda da kendilerini toparlayan, onlara yol gösteren birine ihtiyaç duyabilirler. Bunun karşılığında hemen her şeylerinden vazgeçebilir, büyük fedakârlıklar gösterebilirler. Egoyla sıkıntıları yoktur, merhamet ve acıma kapasiteleri yüksektir, kolay affedebilirler. Derin hassasiyetler geliştirebilirler. Engin merhamet ve özveri anlayışları onları pek çok durumda kırılgan kılsa da, sınır koyamama, çizgileri belirleyememe sıkıntısı özellikle ikili ilişkiler açısından yıpratıcı olsa da inançları, manevi güçleri, başkalarından gördükleri doğal destek sayesinde zor durumları dışarıdan rahat, şaşırtıcı hatta zaman zaman mucizevi görünebilecek şekilde aşabilirler.
  •  Yardımsever, iyiliksever insanlardır, hayır işlerinde çalışan pek çok Balık burcu görebiliriz. İlham kaynakları oldukça geniş, yaratıcı ve sanatçı ruhlu Balık burçları için kendi ruhları ve başkalarının ruhlarıyla temas, onları birbirlerine yakınlaştırmak, toplamak, birleştirmek önemlidir. Evrensel auraları ile insanları kendilerine bilinçli veya bilinçsiz olarak bir mıknatıs gibi çekerler. Müziğe yatkındırlar, sesleri güzeldir. Dolayısıyla dans ve müzikle ilgili işlere son derece yatkın olabilirler. 
  • Görsel sanatlar, resim ve fotoğraf da ilgi alanlarıdır. Hisleri, sezgileri, iç sesleri oldukça kuvvetlidir, empati kurmakta, insanları anlamakta zorlanmazlar, merhamet duyguları güçlüdür. Doktorluk, hemşirelik, veterinerlik, hayırseverlik işlerinde, görsel sanatlar, tasarım, müzik işlerinde başarı ve mutlulukla çalışabilirler.


Elle astroloji sayfalarında ayrıca burç yorumları, tarot falı, yükselen burç hesaplama, burç uyumu, burçlara göre hediye önerileri, burç özellikleri ve doğum haritası konularını da bulabilirsiniz.


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Haziran Sayısı Çıktı!

Kapağımızda ise Oral-B ile yepyeni bir işbirliğine başlayan oyuncu Yağmur Tanrısevsin var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.