BALIK BURCUNUN EN İYİ ANLAŞTIĞI VE ANLAŞAMADIĞI BURÇLAR

Sizin veya tanıştığınız yeni birinin burcu balık ve hangi burçlarla anlaşıp anlaşamadığını merak mı ediyorsunuz? Bu makalede balık burcunun anlaştığı ve anlaşamadığı burçlara bakıyoruz...

ÖZGE ÇOLAK 06 Aralık 2022
BALIK BURCUNUN EN İYİ ANLAŞTIĞI VE ANLAŞAMADIĞI BURÇLAR iStock

Balık Burcu'nun anlaştığı ve anlaşamadığı burçlar hangileri? Bu soruyu astrolog Pınar Atmaca'ya sorduk... İşte Pınar Atmaca'nın kaleminden Balık burcunun anlaştığı ve anlaşamadığı 3'er burç. Hazırsanız başlayalım...

Sonsuz ve sınırsız hoşgörüsü, empatisiyle herkesi kucaklayabilen, anlayabilen, algısı yüksek Balık burçları için anlaşmak diye bir konu anlamsız olabilir. Zira o hemen herkesle anlaşabilecek, kendinden önce gelen tüm burçları anlayabilecek yeteneklere, derinliğe, zenginliğe sahip şekilde dünyaya gelmiştir. Bırakışların, vazgeçişlerin insanıdır, dolayısıyla zamanı geldiğinde herkes ona göre istediği yöne ve tarafa gidebilir, kimseyi zorlamaz, bir yöne çekmez, sınırlamaz. Onu için kurallar, sınırlar yoktur, sonsuz bir derya içinde hemen her şey kaybolabilir ya da kaybolduğu gibi yeniden su yüzüne çıkabilir.

BALIK BURCUNUN EN İYİ ANLAŞTIĞI BURÇLAR

1. YENGEÇ BURCU

Bu doğrultuda en iyi anlaşabileceği burç onu anlayabilecek ama bir nebze de olsa ayaklarını yere bastırıp eve ve aileye bağlayabilecek Yengeç olabilir.

2. AKREP BURCU

Derin gizemlerin insanı Akrep de Balık burcunu en iyi anlayan, idare eden, dolayısıyla en iyi anlaştığı burçlardan biri olabilir.

3. BOĞA BURCU

Son olarak Boğa’lar huzurlu, sakin, yumuşak yapısının yanı sıra sağlamcı tarafıyla Balık burcunun ayaklarını dünyevi hayata bastırabilir.

BALIK BURCUNUN ANLAŞAMADIĞI BURÇLAR

1. KOÇ BURCU

Balık burcunun anlaşamadığı burçların ilk sırasında bu burcun derin sularına Mars ateşiyle düşen Koç yer alabilir. Bu burcun kendini öne çıkaran, lider, komutan yapısı Balık burcunun herkesi kucaklayan empatik yaklaşımına ters gelebilir.

2. ASLAN BURCU

Balık burcunun anlaşamadıkları arasında ikinci sırada yine benzer şekilde Aslan yer alabilir. Aslan burcunun egosu, baskın, inatçı karakteri Balık burcunun yumuşaklığına, duygusallığına ters düşebilir ve onu yorabilir.

3. OĞLAK BURCU

Sınırları, çizgileri oldukça belli olan, hedefli, planlı, program Oğlak’lar da Balık burcunun anlaşamadıkları arasında üçüncü sırada yer alabilir. Zira bu burcun soğuk, mesafeli ve zaman zaman katı yaklaşımları Balık burcu için bir hayli zorlayıcı olabilir.Elle astroloji sayfalarında ayrıca burç yorumları, tarot falı, yükselen burç hesaplama, burç uyumu, burçlara göre hediye önerileri, burç özellikleri ve doğum haritası konularını da bulabilirsiniz.


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos sayısı 80 sayfalık ELLE Style Awards 2024 eki ile birlikte çıktı!

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.