BAŞAK BURCU ERKEĞİNİ ETKİLEYEN 10 DAVRANIŞ

Başak burcu erkeği nelerden hoşlanır? Bu makalede bu sorunun yanıtlarına bakıyoruz. İşte astrolog Pınar Atmaca'nın kaleminden Başak erkeğini etkileyen 10 davranış...

ÖZGE ÇOLAK 27 Ocak 2023
BAŞAK BURCU ERKEĞİNİ ETKİLEYEN 10 DAVRANIŞ iStock

Astroloji Türkiye ve dünyada ilginin artarak sürdüğü bir alan. Burçlar, burç özellikleri, burç yorumları sıklıkla merak edilenler arasında. Bu makalede ise Başak erkeğine mercek tutuyoruz. Karşınızda bir Başak erkeği var... Peki  Başak burcu erkeği nasıldır? Başak erkeği nelerden, hangi davranışlardan hoşlanır? Bir ilişkide Başak erkeğinin önemsediği şeyler neler olacaktır? Astrolog Pınar Atmaca bu üç soruyu yanıtlayan bir yazı kaleme aldı. İşte Pınar Atmaca'ya göre Başak erkeğini etkileyen 10 davranış:

BAŞAK BURCU ERKEĞİNİ ETKİLEYEN DAVRANIŞLAR

1.Titiz ve çalışkan Başak burcu etkilemek size çok fazla fayda sağlayabilir her şeyden önce. Zira Başak erkeği fayda odaklıdır ve adeta başkalarının yaşamlarını kolaylaştırmak için vardır. Bu noktada ilişkinizin sonucu ne olursa olsun olumlu sonuçlarını, iyileştirici gücünü yaşamınıza dahil ettiğinizde bedenen ve ruhen kendinizi çok rahat hissedebilirsiniz. İlk olarak Başak burcu erkeği başta da söylediğimiz gibi mükemmel seviyede titizdir. Bu genel yaşamı olduğu kadar detaylarda da bu şekilde olabilir. İşe onu etkilemek için detaylara dikkat ederek ve önem göstererek başlayabilirsiniz. En ufak ayrıntıyı gözden kaçırmamanız hiç şüphesiz onu etkilemede etkili olacaktır.

2. İkinci olarak Başak erkeği için ilişkinin ciddiyeti önemlidir. Her ne seviyede olursa olsun birlikteliğinizi ciddiye almak onun nezdinde etkili olacaktır.

3.  Üçüncü olarak her ne kadar dışarıdan göstermek istemese de içinde eğlenceye çok düşkün bir kişilik yatıyor olabilir. Onu gündelik yaşamın telaş ve kaygılarından uzaklaştırarak eğlenmesini sağlamanız etkili olacaktır.

4. Dördüncü olarak Başak erkeği arkadaşlarına karşı son derece şefkatlidir, bu yönüne şaşırsanız da onu desteklemeniz etkili olabilir.

5.  Beşinci olarak aşk konusunda beklediğiniz romantizmi sergilemeyebilir, zira aşkı üzerinde adeta bir iş gibi düşünülen bir proje olarak görebilir. Büyük heyecan ve tutku beklentisi içinde olmamak destekleyici olabilir.

6.  Altıncı olarak gündelik yaşamında sıra dışı çözüm ve yaklaşımları sever, bu türden fikirlerle ona yaklaşmanız destekleyici olabilir.

7.  Yedinci olarak ilişkisinde tam teslimiyetten hoşlanabilir, dolayısıyla zaten mükemmeliyetçi olduğundan, her türlü detayı ona bırakmak, emeğini desteklemek etkili olacaktır.

8. Sekizinci olarak ortak maddi konularda ve işlerde insiyatifi, para iadesini üstlenmek isteyebilir. Bu noktada destekleyici olmanız etkili olabilir.

9. Dokuzuncu olarak sağlık, şifa konularına oldukça düşkündür ve bu amaçlı sağlık gezilerinden hoşlanır, onunla bir detoks seyahatine çıkabilirsiniz.

10.  Onuncu ve son olarak ticari aklına ve önerilerine güvenmelisiniz, zira bu konuda hayal edemeyeceğiniz kadar iyi olabilir.
Elle astroloji sayfalarında ayrıca burç yorumları, tarot falı, yükselen burç hesaplama, burç uyumu, burçlara göre hediye önerileri, burç özellikleri ve doğum haritası konularını da bulabilirsiniz.


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Nisan Sayısı Çıktı!

ELLE Nisan Sayısı Çıktı!

Yeni sayımızın kapağında oyuncu Hazar Güçlü var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.