BAŞAK BURCU HANGİ RENKLERİ SEVER?

Başak burcu hangi renkleri sever? Bu makalede bu sorunun yanıtlarına bakıyoruz. İşte astrolog Pınar Atmaca'nın kaleminden Başak burcunun sevdiği renkler...

ÖZGE ÇOLAK 21 Şubat 2023
BAŞAK BURCU HANGİ RENKLERİ SEVER? iStock

Astroloji Türkiye ve dünyada ilginin artarak sürdüğü bir alan. Burçlar, burç özellikleri, burç yorumları sıklıkla merak edilenler arasında. Bu makalede ise Başakburcunun sevdiği renklere mercek tutuyoruz. Peki Başak burcu hangi renkleri sever?  İşte astrolog Pınar Atmaca'nın kaleminden Başak burcunun sevdiği renkler...

Başak burcu hangi rengi sever?

  • Temizliğin, pürüpaklığın temsili Başak burcu için ilk akla gelen renk hiç şüphesiz beyazdır. Ayrıca ekru, bej, krem, açık gri gibi beyaza yakın tonlar da Başak burcunun tercih ettikleri arasında yer alabilir. Başak burcu titizlik ve sadelik yanlısıdır. Dolayısıyla hakim, parlak, çarpıcı renkler ona göre değildir pek. 

  • Çok dikkat çekmeyen ve burcun elementi toprağı yansıtan kamel, devetüyü ve kahverengi tonlarını üzerinde çok iyi taşır. Böylece kalabalıkların arasında dilediği gibi kaybolabilir, fayda odaklı anlayışına uygun şekilde verimlilik ve çalışkanlığını ortaya koyabilir. 

  • Ancak zaman zaman iç dünyasının ahengini, zenginliğini ortaya dökmek istediğinde, sahneye çıkma imkânı olduğunda kırmızı ve altın sarısı renklerini tezat bir şekilde üzerlerinde görebiliriz.Elle astroloji sayfalarında ayrıca burç yorumları, tarot falı, yükselen burç hesaplama, burç uyumu, burçlara göre hediye önerileri, burç özellikleri ve doğum haritası konularını da bulabilirsiniz.


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Türkiye 25 yaşında!

Mayıs sayımızda ELLE dergisi global kodlarıyla bir araya getirdiğimiz kendi alanlarında çok başarılı tam 8 isim ve 8 marka var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.