BAŞAK BURCUNUN BAŞARILI OLACAĞI MESLEKLER

Başak burcunun başarılı olacağı meslekler neler? Bu makalede bu sorunun yanıtlarına bakıyoruz. İşte astrolog Pınar Atmaca'nın kaleminden Başak burcunun başarılı olacağı meslekler...

ÖZGE ÇOLAK 22 Şubat 2023
BAŞAK BURCUNUN BAŞARILI OLACAĞI MESLEKLER iStock

Astroloji Türkiye ve dünyada ilginin artarak sürdüğü bir alan. Burçlar, burç özellikleri, burç yorumları sıklıkla merak edilenler arasında. Bu makalede ise Başak burcunun başarılı olacağı mesleklere mercek tutuyoruz. Peki Başak burcunun başarılı olacağı meslekler neler? Hangi işler Başak burcuna uygun? İşte astrolog Pınar Atmaca'nın kaleminden Başak burcunun başarılı olacağı meslekler...

Başak burcunun başarılı olacağı meslekler

  • Burçlar kuşağı zodyağın 6. Burcu Başak, şifa gücü ve enerjisiyle doğrudan bağlantılıdır. Merkür yönetimindeki Başak burcu, sahip olduğu kapasiteyi insanlığın iyileşmesi, daha mükemmel bir seviyeye gelmesi için adamaya hazırdır. Mükemmeliyetçidir, başta kendine olmak üzere hemen her şeye eleştirel yaklaşır, çünkü onun amacı varolanı daha iyi ve güzel kılmaktır. Eczacılık, şifacılık, doktorluk ona göredir. 
  • Detaylar Başak burcu için önemlidir, zira güzellik detaylarda saklıdır. Belirlediği amaç doğrultusunda gerektiğinde bir köle gibi çalışmaktan, varını yoğunu ortaya koymaktan geri durmaz. Hizmet ruhu çok gelişmiştir. Onun için hayatı daha da güzelleştirmek adına emek ve çaba sarfetmekten geri durulmamalıdır. Görev bilinci son derece yüksektir, yöntemlerden yararlanır, sistemli, verimli ve etkilidir. Zekasını, konsantrasyon gücüyle birleştirirken hesap, ince detay ve hassasiyet gerektiren işlerde son derece başarılı olurlar. Yönetici gezegen Merkür, onların hem zihinsel hem fiziksel anlamda hareketli ve esnek olmalarını mümkün kılar. Zihni binbir olasılıkla doludur, çok yönlü düşünmede yeteneklidirler. Görünürde bu imajı yaratmasa zihninden yaptığı planlarla, aklındaki düzenle her şeyi yerli yerine koyar. 
  • Rakamlar, kelimeler gözlerinden asla kaçmaz. Hesap, muhasebe işleri onlara uygundur, ayrıca yazarlık konusunda da oldukça becerikli olabilirler; insanları, olayları en ince ayrıntılarına kadar tasvir etme yetenekleri çok güçlüdür çünkü. Hayatınızda detaylar sizi zorluyorsa bir Başak burcu yaşamınızı oldukça kolaylaştırabilir. Zira titiz, düzenli, dakik ve dikkatlidir ve harika bir yardımcıdır.
  • Gelelim yeniden şifacılık özelliklerine. Beslenme, diyet, ilaçlar, terapi, tedaviler, tıp ve alternatif tıp gibi konularda son derece meraklıdır. Temizlik ve hijyen onlar için son derece önemlidir. Fiziksel ve ruhsal arınma ve detoks başlıca ilgi alanlarındadır. Kendini küçük yaşlarından itibaren bu alanlarda geliştirebilir, oldukça geniş bir bilgi ve deneyim birikimine sahip olabilir. Zira yine belirtmek gerekirse ruhunun amacı ve motivasyonu insanlığı iyileştirmektir. Sağlıkla ilgili hemen her konuda kendilerine danışılabilir, bilgi ve tavsiye alınabilir. Detayları gözden kaçırmadıklarından sizin farkında bile olmadığınız fiziksel ve ruhsal rahatsızlıkları kolayca fark edebilirler, bu tür şeyler asla gözlerinden kaçmaz.
  • Detaycı, çalışkan, titiz özellikleriyle Başak burcu her işyerinde aranan, işyerini toparlayıcı, derleyici, sıkı takipçi kişidir. Hizmet, müşteri memnuniyeti gerektiren işlerde harika performans sergileyebilir. Ayrıca sözel ve yazılı ifade gücü yüksek olduğu için iyi bir yazar olabilir. Yabancı dillerle ilgili konularda da başarılıdır. Hesap kitap gerektiren işler, ayrıntıları derhal yakalan gözleri için bire birdir. Mükemmeliyetçidir, eleştirilere açık olmak bir yana, zaten kendi kendini zaman zaman acımasızca eleştirir. Dil uzmanlığı, öğretmenlik, yazarlık, editörlük, redaktörlük, hesap uzmanlığı Başak burçlarına uygun işler olabilir.


Elle astroloji sayfalarında ayrıca burç yorumları, tarot falı, yükselen burç hesaplama, burç uyumu, burçlara göre hediye önerileri, burç özellikleri ve doğum haritası konularını da bulabilirsiniz.


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Haziran Sayısı Çıktı!

Kapağımızda ise Oral-B ile yepyeni bir işbirliğine başlayan oyuncu Yağmur Tanrısevsin var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.