BAŞAK BURCUNUN EN İYİ ANLAŞTIĞI VE ANLAŞAMADIĞI BURÇLAR

Sizin veya tanıştığınız yeni birinin burcu başak ve hangi burçlarla anlaşıp anlaşamadığını merak mı ediyorsunuz? Bu makalede başak burcunun anlaştığı ve anlaşamadığı burçlara bakıyoruz...

ÖZGE ÇOLAK 05 Aralık 2022
BAŞAK BURCUNUN EN İYİ ANLAŞTIĞI VE ANLAŞAMADIĞI BURÇLAR iStock

Başak Burcu'nun anlaştığı ve anlaşamadığı burçlar hangileri? Bu soruyu astrolog Pınar Atmaca'ya sorduk... İşte Pınar Atmaca'nın kaleminden Başak burcunun anlaştığı ve anlaşamadığı 3'er burç. Hazırsanız başlayalım...

Merkür’ün pratik zekalı, becerikli, detaylar konusunda hassas ve narin burcu Başak değişken mizacıyla birlikte uyumlu bir karaktere sahiptir. Hemen her şeyden nem kapabilen yanları onun değişken durumlara bir an önce uyum sağlama isteğinden kaynaklanır çokça. Son derece dikkatli ve titizdir. Aklıyla hem kendi duygularını hem de etrafının duygu durumunu kontrol etmeye çalışır. Bu onu manipülatif gibi gösterse de istediği bir an önce değişen kişi veya durumlara bir yanıt vermekten başka bir şey değildir. 

BAŞAK BURCUNUN EN İYİ ANLAŞTIĞI BURÇLAR

1. OĞLAK BURCU

Bu özelliklerinden ötürü ayakları yere sağlam basan, güvenilir, planlı, programlı Oğlak burcu kaçınılmaz olarak en sevdiği ve hayran kaldığı burç olabilir.

2. BALIK BURCU

Aşırı titiz, dikkatli yapısını ikinci olarak Balık burcunun dengelediğini söylemek yanlış olmaz. Balık burcunun dağınıklığını büyük bir özen ve isteklilikle toparlar, üstelik bu burcun anlayışı, merhameti, şefkati onun narin ve kırılgan tarafına çok iyi gelebilir. 

3. BOĞA BURCU

Son olarak Boğa burcu tıpkı Oğlak gibi sağlamlığı ve güvenilirliğiyle onun bahsedilen özelliklerine iyi gelir ve özellikle iş ve sorumluk gerektiren konuları birlikte iyi bir şekilde kotarmalarını sağlar.

BAŞAK BURCUNUN ANLAŞAMADIĞI BURÇLAR

1KOÇ BURCU

Aşırı girişken, hızlı ve sıklıkla önce aksiyona geçip sonra düşünen Koç’lar, Başak’ları en zorlayanlar olabilir. 

2. YAY BURCU

Anlaşamadıklarının ikinci sırasında kâşif ve maceracı ruhlarıyla yine hızlı bir şekilde hareket eden Yay’lar yer alır. Koç da Yay da Başak’ın tam aksine dikkatsiz ve öngörülemez şekilde davranabilir, bu da Başak burcunu epey zorlar. 

3KOVA BURCU

Son olarak  Kova’lar küçük ufak detayların için kaybolabilen Başak’lar için fazla anlaşılmaz, uçuk hatta marjinal olabilir.Elle astroloji sayfalarında ayrıca burç yorumları, tarot falı, yükselen burç hesaplama, burç uyumu, burçlara göre hediye önerileri, burç özellikleri ve doğum haritası konularını da bulabilirsiniz.SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Nisan Sayısı Çıktı!

ELLE Nisan Sayısı Çıktı!

Yeni sayımızın kapağında oyuncu Hazar Güçlü var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.