BOĞA BURCU ERKEĞİNİ ETKİLEYEN 10 DAVRANIŞ

Boğa burcu erkeği nelerden hoşlanır? Bu makalede bu sorunun yanıtlarına bakıyoruz. İşte astrolog Pınar Atmaca'nın kaleminden Boğa erkeğiniı etkileyen 10 davranış...

ÖZGE ÇOLAK 26 Ocak 2023
BOĞA BURCU ERKEĞİNİ ETKİLEYEN 10 DAVRANIŞ iStock

Astroloji Türkiye ve dünyada ilginin artarak sürdüğü bir alan. Burçlar, burç özellikleri, burç yorumları sıklıkla merak edilenler arasında. Bu makalede ise Boğa erkeğine mercek tutuyoruz. Karşınızda bir  Boğa erkeği var... Peki, Boğa burcu erkeği nasıldır? Boğa erkeği nelerden, hangi davranışlardan hoşlanır? Bir ilişkide Boğa erkeğinin önemsediği şeyler neler olacaktır? Astrolog Pınar Atmaca bu üç soruyu yanıtlayan bir yazı kaleme aldı. İşte Pınar Atmaca'ya göre Boğa erkeğini etkileyen 10 davranış:

BOĞA BURCU ERKEĞİNİ ETKİLEYEN DAVRANIŞLAR

1. Boğa erkeği sempatik tavırları, sakin ve yumuşak duruşuyla, yakışıklılığıyla dikkat çeker. Venüs’ün şansını ve güzelliklerini üzerinde taşıyan Boğa burcu erkeği pek çok konuda olumlu ve anlayışlı olabilir, zira konfor alanı onun için önemlidir. Yemekten, uzun, hoş sohbetlerden keyif alır. Hayatı da bu keyif anlayışı üzerine kuruludur. Dolayısıyla Boğa burcu erkeğini etkilemek için öncelikle keyfini bozmamalı, mümkünse daha da genişletmeye çalışmalısınız.

2.  İkinci olarak maddi güven onun için önemlidir, maddi rahatlık konfor alanını korumasını sağlar, bu yönde ona destek olarak, işlerini destekleyerek onu etkileyebilirsiniz.

3.Üçüncü olarak evinde ve aile içinde bir kraldır, sözünün dinlenmesini ister, bu yönüne saygı göstererek etkileyici olabilirsiniz.

4. Aşk konusunda emeğe inanır, emek sarfettiğiniz sürece sizden iyisi olmayabilir

5. Dolayısıyla beşinci olarak onu severken bu emeği gösterdiğinize emin olmalısınız.

6.  Altıncı olarak eşinden, sevgilisinden sonsuz doğruluk ve sadakat bekler, bu bağlılığı hissettirerek etkileyici olabilirsiniz.

7. Yedinci olarak hareket ve seyahatten çok hazzetmeyebilir, bu yönde beklentilerinizi yüksek tutmamak etkileyici olabilir.

8. Sekizinci olarak sıra dışı fikir ve düşüncelerini göstermekten çekinmez, onu etkilemek için tuhaf karşılamamaya çalışın.

9. Dokuzuncu olarak arkadaşlarına karşı son derece özverili ve anlayışlıdır, aslında sevgilisinden ziyade arkadaşı olmak daha iyi olabilir ama dost canlısı tarafınızı öne çıkararak etkili olabilirsiniz.

10. Onuncu ve son olarak her Boğa erkeğinin ruhunda gizli bir komutan ve liderlik vardır ve gerektiğinde bu tarafını duruşuyla tezat bir biçimde ortaya çıkarır, bu gizli lidere saygı duymanız etkileyici olabilir.
Elle astroloji sayfalarında ayrıca burç yorumları, tarot falı, yükselen burç hesaplama, burç uyumu, burçlara göre hediye önerileri, burç özellikleri ve doğum haritası konularını da bulabilirsiniz.


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Haziran Sayısı Çıktı!

Kapağımızda ise Oral-B ile yepyeni bir işbirliğine başlayan oyuncu Yağmur Tanrısevsin var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.