BOĞA BURCU HANGİ RENGİ SEVER?

Boğa burcu hangi renkleri sever? Bu makalede bu sorunun yanıtlarına bakıyoruz. İşte astrolog Pınar Atmaca'nın kaleminden Boğa burcunun sevdiği renkler...

ÖZGE ÇOLAK 21 Şubat 2023
BOĞA BURCU HANGİ RENGİ SEVER? iStock

Astroloji Türkiye ve dünyada ilginin artarak sürdüğü bir alan. Burçlar, burç özellikleri, burç yorumları sıklıkla merak edilenler arasında. Bu makalede ise Boğa burcunun sevdiği renklere mercek tutuyoruz. Peki Boğa burcu hangi renkleri sever?  İşte astrolog Pınar Atmaca'nın kaleminden Boğa burcunun sevdiği renkler...

Boğa burcu hangi rengi sever?

  • Venüs’ün sanatsal, estetik zevkleri yüksek burcu Boğa için giyim adeta bir tören ve seremoni gibidir. Kendini sanatsal bir tablo gibi kusursuz ve çok renkli görmek isteyebilir. Dolayısıyla her renkten giysileri Boğa burcu üzerinde görmemiz mümkündür. 
  • Boğa burcu her şeyden önce pahalı yağlı boya tabloları akla getirir. Bu tabloların baskın renk zenginliğinde maviler, yeşiller ilk göze çarpanlar olabilir. Ama Boğa burcunun bir toprak elementi olduğunu hatırlatalım. Dolayısıyla yeşiller ve maviler yanında toprağın her tonunu da görmemiz mümkün olabilir. 
  • Zira Boğa burcu bejlerden başlayarak tabaya, oradan kahve ve kestane tonlarına toprak yelpazesinin her tonunu kendine yakıştırabilir. Bunlarla birlikte Boğa burcunun Venüsyen özellikleri dışında göstermediği ancak belli zamanlarda kendi bile fark etmeden ortaya çıkan iddialı ve rekabetçi bir yönü de vardır. Özellikle bu yönünü göstermek istediği yerlerde daha canlı ve parlak renkleri tercih edebilir.


Elle astroloji sayfalarında ayrıca burç yorumları, tarot falı, yükselen burç hesaplama, burç uyumu, burçlara göre hediye önerileri, burç özellikleri ve doğum haritası konularını da bulabilirsiniz.


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Türkiye 25 yaşında!

Mayıs sayımızda ELLE dergisi global kodlarıyla bir araya getirdiğimiz kendi alanlarında çok başarılı tam 8 isim ve 8 marka var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.