BOĞA BURCU KADININI ETKİLEYEN 10 DAVRANIŞ

Boğa burcu kadını nelerden hoşlanır? Bu makalede bu sorunun yanıtlarına bakıyoruz. İşte astrolog Pınar Atmaca'nın kaleminden Boğa kadınını etkileyen 10 davranış...

ÖZGE ÇOLAK 13 Aralık 2022
BOĞA BURCU KADININI ETKİLEYEN 10 DAVRANIŞ iStock

Astroloji Türkiye ve dünyada ilginin artarak sürdüğü bir alan. Burçlar, burç özellikleri, burç yorumları sıklıkla merak edilenler arasında. Bu makalede ise Boğa kadınına mercek tutuyoruz. Karşınızda bir  Boğa kadını var... Peki, Boğa burcu kadını nasıldır? Boğa kadını nelerden, hangi davranışlardan hoşlanır? Bir ilişkide Boğa kadınının önemsediği şeyler neler olacaktır? Astrolog Pınar Atmaca bu üç soruyu yanıtlayan bir yazı kaleme aldı. İşte Pınar Atmaca'ya göre Boğa kadınını etkileyen 10 davranış:

BOĞA BURCU KADININI ETKİLEYEN DAVRANIŞLAR

1. Bir Boğa burcu kadınını etkilemek istiyorsanız öncelikle onun sakinliğine ve sabrına saygı duymanız gerekebilir. Zira Boğa kadını telaştan, aceleden hiç hoşlanmaz, hazırlanması, giyinmesi, süslenmesi için zamana ihtiyacı vardır. Acele eder, sabırsız davranırsanız bu durum hanenize hemen eksi bir olarak yazılabilir.

2.  İkinci olarak Boğa burcu kadını eşsiz lezzetler denemekten, yemekten hoşlanır ve keyif alır. Onu etkilemek istiyorsanız gurme bir restorana götürerek etkileyebilirsiniz. Birlikte yiyeceğiniz güzel bir yemek onun kalbine giden yolu açabilir.

3. Üçüncü olarak Boğa burcu kadını için lüks, konfor ve maddiyat etkileyicidir. Dolayısıyla onu etkilemek için çalışkan olmak ve iyi para kazanmak gerekebilir.

4. Dördüncü olarak Boğa kadını azimli ve inatçıdır. Belli bir hedefi varsa önünde durmamak hatta yolunu açmak ve asla aksi yönde inat etmemek gerekir.

5. Beşinci olarak aşkta ve ilişkilerde titiz ve mükemmeliyetçidir. Dolayısıyla hemen her konuda hiçbir detayı gözden kaçırmamak etkileyici olabilir.

6.  Altıncı olarak Boğa kadını estetikten, kozmetikten zevk duyar, güzelliğe tutkundur. Dolayısıyla bakımlı ve hoş olmak onun kalbine giden yolu belirleyebilir.

7.  Yedinci olarak sanatçı ruhludur. Birlikte sergileri gezmek, konserlere gitmek, sanata ve sanatçıya dost olmak onu etkileyecektir.

8.  Sekizinci olarak Boğa burcu kadını evde oturmayı, dinlenmeyi, rahat olmayı sever. Dolayısıyla çılgın gibi gezmek, seyahat etmek yerine belli bir hedef doğrultusunda belli sürede geziler yapmak onu etkileyecektir

9. Dokuzuncu olarak Boğa burcu bir toprak burcudur, ayaklarının yere basmasını sever, doğal ortamlardan hoşlanır. Bir kır evi, doğa gezisi, yürüyüş, ağaçlar ve yeşilliklerin içinde olmak onu mutlu edebilir.

10. Onuncu ve son olarak Boğa burcu kadının ruhunda gizli bir lider olduğunu unutmayın. Dolayısıyla her ne kadar yumuşak, tatlı, sakin ve ağırkanlı olsa da ilişkide komutayı ele almak için gizli bir savaş verdiğini önemsemek ve anlayışla karşılamak etkileyici olacaktır.Elle astroloji sayfalarında ayrıca burç yorumları, tarot falı, yükselen burç hesaplama, burç uyumu, burçlara göre hediye önerileri, burç özellikleri ve doğum haritası konularını da bulabilirsiniz.


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Nisan Sayısı Çıktı!

ELLE Nisan Sayısı Çıktı!

Yeni sayımızın kapağında oyuncu Hazar Güçlü var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.