BOĞA BURCUNUN BAŞARILI OLACAĞI MESLEKLER

Boğa burcunun başarılı olacağı meslekler neler? Bu makalede bu sorunun yanıtlarına bakıyoruz. İşte astrolog Pınar Atmaca'nın kaleminden Boğa burcunun başarılı olacağı meslekler...

ÖZGE ÇOLAK 22 Şubat 2023
BOĞA BURCUNUN BAŞARILI OLACAĞI MESLEKLER iStock

Astroloji Türkiye ve dünyada ilginin artarak sürdüğü bir alan. Burçlar, burç özellikleri, burç yorumları sıklıkla merak edilenler arasında. Bu makalede ise Boğa burcunun başarılı olacağı mesleklere mercek tutuyoruz. Peki Boğa burcunun başarılı olacağı meslekler neler? Hangi işler Boğa burcuna uygun? İşte astrolog Pınar Atmaca'nın kaleminden Boğa burcunun başarılı olacağı meslekler...

Boğa burcunun başarılı olacağı meslekler

  • Venüs yönetiminde toprak elementinden bu burçta doğanlar güvene, sadakate verdiği önemle bilinir. Beklentileri bu güvenin ve sadakatin getirdiği konfor ve rahatlıkla birlikte, sakinlik ve nihai huzurdur. Sahip olma ihtiyaçları öne çıkabilir, alım satım konuları, yatırımlar, tasarrufa yönelik ilgi ve uğraşlarının ardında güven ve rahatlığı yaratma ihtiyaçları vardır.
  • Sağlamlık, dayanıklılık, azimle birlikte ataletleri de belirleyici özelliklerindendir. Bir Boğa'nın harekete geçmesi zordur ancak bir konuda karar kıldıktan sonra da önünde kimse duramaz. Benzer şekilde hemen tepki vermemeleriyle de bilinirler, başka deyişle kızdırmak, öfkelendirmek zordur, kolay kolay keyiflerini kaçırmak istemezler, ancak bir kez kaçırdınız mı tepkisi abartılı gelebilir. Boğa’lar hedefleri doğrultusunda ağır, yavaş ancak kararlı adımlarla ilerlerler. Uzun vadede dayanıklı yapıları sonuç almalarını kolaylaştırır. Riskten hoşlanmazlar, hemen her kararı iyice tarttıktan ve emin olduktan sonra alırlar ve bir kez bu kararı aldıktan sonra da kolay kolay vazgeçmezler. 
  • Hız, çabukluk, acele, insiyatif alma zorlandıkları konular olabilir. Değişime, değişikliklere direnç gösterebilirler, sabit bir burçtur Boğa. İş hayatında sabitlik, kalıcılık, uzun vadeli planlar ve sağlamlık önemlidir. Sabırlı kişilerdir, yavaş ve emin adımlarla ilerlemek onlar için önemlidir. 
  • Güzelliğe, estetiğe, kozmetiğe, şekilsel uyum ve bütünlüğe önem verir. Sanata meraklıdır, sanatsal yatırımlar yapabilir. Sabır, istikrar, sistem, düzen gerektiren işler, güvenilir ve azimli Boğa burçları için gerçekten uygun olabilir. Bir işyerinde Boğa burcu kendi konfor alanını yarattıktan sonra kendisi için belirlenen veya kendisinin belirlediği hedef doğrultusunda yılmadan ve istifini hiç bozmadan kararlı bir şekilde ilerler. Güçlü ilişkileri sayesinde takım ve ekip çalışmalarına son derece yatkındırlar. Yaptıkları işlere estetik, uyum ve denge katabilirler. Risk almaktan hoşlanmazlar, tehlikeli ve gergin ortamlardan mümkün olduğunca kaçınırlar, güvence ve istikrar insanıdırlar. Dolayısıyla kendilerini garantide hissettikleri işlerde başarılı olurlar ve rahat ederler. Finans, muhasebe, bankacılık, mühendislik, tasarım, dekorasyon işleri Boğa’lara uygun işler olabilir.


Elle astroloji sayfalarında ayrıca burç yorumları, tarot falı, yükselen burç hesaplama, burç uyumu, burçlara göre hediye önerileri, burç özellikleri ve doğum haritası konularını da bulabilirsiniz.


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Haziran Sayısı Çıktı!

Kapağımızda ise Oral-B ile yepyeni bir işbirliğine başlayan oyuncu Yağmur Tanrısevsin var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.