BOĞA BURCUNUN EN İYİ ANLAŞTIĞI VE ANLAŞAMADIĞI BURÇLAR

Sizin ya da karşınızdaki kişinin burcu Boğa ve boğa burcunun anlaştığı, anlaşamadığı burçları mı merak ediyorsunuz? O halde okumaya devam edin... Bu makalede boğa burcunu mercek altına alıyoruz...

ÖZGE ÇOLAK 15 Kasım 2022
BOĞA BURCUNUN EN İYİ ANLAŞTIĞI VE ANLAŞAMADIĞI BURÇLAR iStock

Boğa burcu en çok hangi burçlarla anlaşır ya da hangi burçlarla anlaşamaz? Bu soruyu astrolog Pınar Atmaca'ya sorduk... İşte Pınar Atmaca'nın kaleminden Koç burcunun anlaştığı ve anlaşamadığı burçlar ve nedenleri... Hazırsanız başlayalım...

BOĞA BURCUNUN EN İYİ ANLAŞTIĞI BURÇLAR

Venüs’ün sevimli, tatlı, albenili burcu Boğa’nın bu özellikleri sayesinde herkesle anlaşabileceği düşünülebilir. Aslında bu çok da yanlış değildir. Zira Boğa burcu ağır, halim selim, güvenilir yapısıyla her şeyin başında huzur ve rahatlık verir. Oysa her ne kadar dışarıdan huzur verici olsa da iç dünyası hiç de o kadar huzurlu olmayabilir. Zira arka planda güzel, uyumlu suretinde gizli kalmış bir lider, savaşçı ruhlu bir komutan olabilir ve işte bu oldukça çelişik ve yanıltıcıdır.

Boğa’lara temkinli yaklaşım gerektirebilir. Temkin, endişe konusunda hiçbir burca pabuç bırakmayan Başak’lar Boğa’nın en iyi anlaştığı burçlar arasında başı çekebilir. Üstelik çalışkan ve emekçi taraflarıyla da hareket etmekten, rahatlarını bozmaktan hazzetmeyen Boğa’lar için bire birdir. 

Yine mükemmeliyetçi, çalışkan ve azimli Akrep’leri sıralamamızda ikinciliğe koyabiliriz.

Boğa burcunun en iyi anlaştığı burçların bir diğeri ise Oğlak’lardır. Zira Oğlak’lar bu sakin, dingin enerjiyi severler, toprak burcu olmanın getirdiği tensellikten, güzellikten de hoşlanırlar. Tabii Oğlak burcunun Boğa’nın aradığı düzen, organizasyon, sistem becerileriyle hayat kolaylaştırıcı olduğunun altını çizebiliriz.

BOĞA BURCUNUN ANLAŞAMADIĞI BURÇLAR

Sürekli atılgan, girgin, girişken Koç burcunun Boğa’nın en anlaşamadığı burçlardan biri olduğunu söylemek yanlış olmayabilir.

Keza Yay burçları da enerjileriyle ve buna eşlik eden değişken yapılarıyla, tükenmek bilmeyen macera ve keşif arzularıyla Boğa’lar için duygusal kriz sebebi olabilir.

Boğa’lar ayrıca klasik anlayışlarıyla ne yaptıklarını çok kestiremedikleri, öngörülemeyen, değişik ve tuhaf Kova burçlarından da pek hazzetmeyebilir.ELLE astroloji sayfalarında ayrıca burç yorumları, tarot falı, yükselen burç hesaplama, burç uyumu, burçlara göre hediye önerileri, burç özellikleri ve doğum haritası konularını da bulabilirsiniz.SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Haziran Sayısı Çıktı!

Kapağımızda ise Oral-B ile yepyeni bir işbirliğine başlayan oyuncu Yağmur Tanrısevsin var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.