BURÇLARA GÖRE EVLİLİK TAKVİMİ

Aşk ve evliliğin gezegeni Venüs'ün hareketlerine kulak verin!

Aşk ve evliliğin gezegeni olan Venüs önümüzdeki günlerden itibaren geri hareketine başlıyor. İlişkilerimizi masaya yatırıp, değerlendirebileceğimiz bir döneme giriyoruz. Bu vesileyle biz de önümüzdeki dönemde ilişkilerin durumuna bir göz atalım dedik ve Venüs'ün hareketlerine göre bir ilişki ve evlilik takvimi hazırladık.

Dikkat! 8 Eylül'e kadar Venüs geri gidiyor
Bu dönemde başlayan ilişkiler başladığı gibi bitebilir, alınan evlilik kararları hüsranla sonuçlanabilir. İlişkilerde ayrılıklar, evliliklerde boşanmalar söz konusu olabilir. Çocukça hareketler, bir evet deyip bir vazgeçmeler ilişkiler açısından hiç de sağlıklı bir ortam sunmuyor. Sevdiğiniz kişi kararsızlığıyla sizi çileden çıkarabilir.
24 Eylül'den-7 Ekim'e kadar Venüs Aslan burcunda olacak. Şaşaalı, gösterişli ve eğlenceli düğünler yapabilir, partiler verebilirsiniz. Aşk ve romantizm açısından da oldukça güzel zamanlar olabilir. Evlilikte eğlence, çocuksuluk ve naiflik arıyorsanız veya gösterişli düğünlere imza atmak istiyorsanız bu dönem ideal olabilir.

8 Ekim-7 Kasım arasında ise Venüs Başak burcunda ilerleyecek
Bu geçiş, ilişkileri oldukça kaygı ve kuruntu dolu kılabilir. Son derece mükemmeliyetçi davranabilir, kolay kolay hiçbir şeyi beğenmeyebilirsiniz. İlişkilere ve evliliğe etkisi de şüphesiz negatif olacaktır. Aşırı evham ve müşkülpesentlikten evlilikler de, birliktelikler de zarar görebilir.

8 Kasım-4 Aralık Venüs Terazi burcuna geçiyor

Anlaşmalı, uzun ömürlü evlilikler için ideal olabilir. Bu dönem ideal partnerle ideal ortaklığı kurmak açısından oldukça uygun bir ortam yaratabilir. Eşinizle veya sevgilinizle dost ve akıl birliği kurabilir, yuva ve çocuk konularında ortak noktalarda buluşabilirsiniz.


Venüs Akrep burcundaysa aşk çok yakın!
4 Aralık - 29 Aralık tarihleri arasında Venüs Akrep burcunda ilerliyor. Venüs Akrep burcundayken aşk oldukça tutkulu bir hal alır. Ancak tutkunun yanı sıra kıskançlık, şüphe, kin, geçmişi deşme ve kazıma gibi negatif duygular ortaya çıkabilir. İlişkilerde cinsellik öne geçerken, duygusallık, nezaket, merhamet heba olabilir. Bu dönemin ilişkiler adına pek de hayırlı olmayabileceğini belirtmek gerek.


‘Yabancı damat'a ne dersiniz?
30 Aralık'ta ise Venüs hareketli ve iyimser Yay burcuna ilerliyor. Bu dönemde kuracağınız ilişki ve evlilikler yabancı temalı olabilir. Başka bir deyişle yabancı biriyle evlilik, yabancı bir yer veya ülkede evlilik veya evlilik veya ilişkide bolca seyahat ve gezme söz konusu olabilir. Eşiniz ve veya sevgilinizle birlikte değişik ve farklı ülkelere gidebilir, bol bol gezebilirsiniz. Venüs 23 Ocak'a kadar Yay burcunda.

Somut hedefler ve idealler
23 Ocak'tan sonra ise 16 Şubat'a kadar Venüs Oğlak burcunda ilerliyor olacak. Bu dönemde mevcut ilişkilerimiz oldukça ciddi, sınırlı ve sorumlu bir hal alabilir. Somut hedefler ve idealler öne çıkabilir. Orta ve uzun vadede düşünceler ortaya çıkabilir. Bu dönemde gerçekleşecek evlilikler bir iş ortaklığı şeklini alabilir. Çiftler belli plan dahilinde ilerlerken oldukça sabırlı davranabilir, çetin koşulların birlikte üstesinden gelmeye çalışabilir.

Etİketler