BURCUNUZA GÖRE BABANIZ HAKKINDA İPUÇLARI

Babanızın karakteriyle burcunuzun arasındaki ilişkiyi keşfedin.

Astrolojik doğum haritalarımızda Güneş'in bulunduğu burcu burcumuz olarak ifade ederiz. Sözgelimi haritamızda Güneş Aslan burcundaysa, burcumuz Aslan’dır. Bu bilginin yanında Güneş yani burcumuz babamıza dair birtakım ipuçları verebilir. Ancak bu ipuçlarının yanında Güneş'in diğer gezegenlerle yaptığı açıların da önemli olduğunu unutmamak gerekir. Burcunuza göre babanız hakkında birkaç ipucunu merak ediyorsanız, belki de aradığınız yanıtların bazılarını aşağıda bulabilirsiniz. Yaklaşan Babalar Günü’nde babanıza hediye seçerken de bu ipuçlarını değerlendirebilirsiniz.

Koç
Siz bir Koç burcuysanız her şeyden önce güçlü, azimli ve kararlı bir babaya sahip olabilirsiniz. Lider ve yönetici özellikleriyle insiyatif almayı, harekete geçmeyi, girişimci olmayı, hızlı karar almayı, rekabeti, iddiayı, hırsı ve çalışmayı sever. Koç burcuysanız ve haritanızda Güneş kötü açılar almıyorsa şanslı olduğunuzu söyleyebiliriz. Çünkü babanız, sizin için hiçbir mücadeleden kaçınmayan, hayatınız için çalışıp çabalayan, size her daim destek ve arkanızda güç olan bir babadır. Birbirinizi anladığınız, sevdiğiniz, değer verdiğiniz, güzel ve yakın bir ilişkiniz olabilir.

Boğa
Bir Boğa burcuysanız, zevkleri ve gustosu olan bir babanız olabilir. Babanız maddi imkanların getirebileceği her türlü keyif ve konfordan hoşlanabilir. Maddiyat onun için hayata daha fazla güven duyması ve bağlanması demektir. İltifatlara, ruhunu okşayan sözlere, şık, pahalı şeylere meraklı olabilir. İlgisini çekmeyen bir şey için gereğinden fazla mücadele etmekten mümkün olduğunca kaçınabilir. Ancak kendisine bir hedef belirlediğinde ona ulaşmak için büyük bir kararlılık sergileyebilir. Güzelliğe, estetiğe oldukça düşkündür, kendine bakmayı, özen göstermeyi seven bir babanız olabilir.

İkizler
Bir İkizler burcuysanız meraklı bir babaya sahip olduğunuzu söyleyebiliriz. Hakkınızda hemen her şeyi bilmek ve öğrenmek ister ancak fazla detaydan, duygusallıktan çok fazla haz etmeyebilir. Ona sıkılmadan olanı biteni yüzeysel olarak anlatıp merakını tatmin etmeniz yeterli olabilir. Ayrıca doğal olarak çok bilgilidir. Hemen her şey hakkında bilgisi, bilgisi olmasa da fikri vardır ve bunu paylaşmaktan kesinlikle çekinmez. Paylaştığı bilginin türüne, sizi etkileyip etkilemeyeceğine çok da dikkat etmeyebilir. Bunun yanı sıra oldukça pratik zekalı, becerikli, konuşkan olduğunu söyleyebiliriz.

Yengeç
Bir Yengeç burcuysanız, evine, yurduna ve ailesine oldukça bağlı bir babanız olduğunu söylemek mümkündür. Tıpkı bir anne gibi sizi sarıp sarmalayabilir, dertlerinize ortak olabilir, duygusal anlamda sizi anlayabilir, size destek olabilir. Aşırı korumacı, şefkatli, düşünceli davranması sizi zaman zaman sıkabilse de, çok iyi sır tutabilir, sizi içten ve samimi bir şekilde anlayabilir. Ondan sizle bol bol konuşmasını beklemek yanlış olabilir, sizi anlar ama bunu konuşarak yapmayabilir, gözlerinizden, bakışlarınızdan kendinizle ilgili pek çok ipucunu ona çoktan vermişsinizdir bile.

Etİketler