HANGİ BURCA NE HEDİYE ALINIR? 14 ŞUBAT BURÇLARA GÖRE HEDİYE ÖNERİLERİ

Sevgililer günü, doğum günü gibi günlerde hediye seçmek bazen zor olabiliyor. 14 Şubat'a kısa bir zaman kala hala ne hediye alacağınızı bilmiyorsanız burca göre hediye önerilerimize göz atabilirsiniz.

14 Şubat Sevgililer Günü için geri sayım başladı. Bu özel günde sevdiğini ve sevildiği hissetmek isteyenler en özel hediyeleri araştırıyor.Sevgilinize ne hediye alacağınız konusunda hala kararsızlık yaşıyorsanız, burçlar bu konuda size yardımcı oluyor. Astrolog Pınar Atmaca'nın 14 Şubat Sevgililer Günü hediye rehberine göz atabilirsiniz..

 • KOÇ BURCU İÇİN SEVGİLİLER GÜNÜ HEDİYESİ

Koç burcu bir sevgiliniz varsa içindeki duygusallığa, hassasiyete dokunun. Aşkınızın ifade eden küçük ama anlamlı bir hediye onu çok mutlu edebilir. Dışarıdan göstermese de biricik aşkınızın alıngan olabileceğini unutmayın. Birlikte en keyif aldığınız, sizi en mutlu eden anları düşünün, beraber paylaştıklarınızı aklınıza getirin. Seçenekleriniz sonsuz olabilir, bu seçeneklerden onun ruhuna en uygun olanı belirlemek ise sizin elinizde. Kalbinizdeki heyecanı yansıtmayı unutmayın, zira bunu hemen hissedecektir. Heyecan, tutkuyu yansıtan, gösterişli hediyeleri sever Koç burcu sevgiliniz.

 • BOĞA BURCU İÇİN SEVGİLİLER GÜNÜ HEDİYESİ

Boğa sevgiliniz ona keyif veren, konfor alanını genişleten, belli bir maddi değeri olan veya kendisini değerli hissettiren, elle tutulur, gözle görülür somut hediyelerden hoşlanır; lüksü sevdiğini de unutmayın. Şık giysiler, çanta ayakkabılar kadar masaj, spa ve bakım içeren hediyeler hoşuna gidecektir. Güzel restoranlara, gurme lezzetlere bayılır. Gözüne ve damağına hitap eden her şey onu mutlu edebilir. Mücevherler, saatler, parfümler Boğa burcuna göredir. Bunca seçenek arasında onu en keyiflendirecek şeyi düşünmelisiniz. Ancak rahat göründüğüne bakmayın, beğeneceği şeyler konusunda oldukça titiz, eleştirel ve hatta kılı kırk yaran olabilir.

 • İKİZLER BURCU İÇİN SEVGİLİLER GÜNÜ HEDİYESİ

İkizler sevgiliniz aşkta romantiktir ancak fazla ağırlıktan, baskıdan da hoşlanmaz. Arkadaş olmalısınız onunla her şeyden önce. Dolayısıyla bol bol konuşmaktan, derdini, tasasını sözlere dökmekten, düşüncelerini gerek yazarak gerek anlatarak paylaşmaktan hoşlanır. Kitaplar, kalemler ve her türlü kırtasiyeye bayılır. Öğrenmek, okumak, gezmek onun için vazgeçilmezdir. Kısa uzun her türlü yolculuk onu mutlu eder. Onu merak ettiği, değişik bir yere gezmeye de götürebilirsiniz, arkadaşlarınızla sosyalleşeceği eğlenceli bir yere de. Zekasına hitap eden aktiviteler, oyunlar, bulmacalar, puzzle’lar ve ilginç eşyalar oldukça hoşuna gidecektir.

 • YENGEÇ BURCU İÇİN SEVGİLİLER GÜNÜ HEDİYESİ

Yengeç sevgilinizi leziz yemeklerin, gurme menülerin olduğu bir restorana davet edebileceğiniz gibi, sıcak ev ve yuva ortamında da ağırlayabilirsiniz. Yakınlıktan, temastan ve sıcaklıktan çok hoşlanır çünkü. Hassasiyetlerine, duygularına uygun bir hediye seçmeniz gerekir. Müzikle ve sanatla arası iyidir, güzel bir konser etkinliği de iyi bir seçenektir, müziklerle, şarkılarla dolu bir hediye de duygusal bir film de. Yengeç'in tutucu ve muhafazakâr yanlarını da göz ardı etmemelisiniz. Hediye seçerken klasiklerden yana olmanız, uçuk kaçıklıktan uzak durmanız, kendini iyi ve güvende hissedeceği tercihler yapmanız yerinde olabilir.

 • ASLAN BURCU İÇİN SEVGİLİLER GÜNÜ HEDİYESİ

Karşınızda sonuna kadar şımartabileceğiniz bir sevgili dururken siz de boş durmayın. Güzel sözlerden, sarıp sarmalamaya bir Aslan’a kalbinizden geçen tüm sevgiyi verebilirsiniz. Takdir edilmek ve beğenilmekten hoşlanan Aslan burcu için dev bir ayıcık da olur, kocaman bir kırmızı balonda, kapısında yüzlerce gül de. Tamamen bir aşk insanıdır, tutkularına hitap eden hediyeler seçebilirsiniz. En çok neyi sevdiğini ve neden hoşlandığını düşünün, içine bol sevgi ve kalp dolu nüanslar ekleyin. Kırmızıları tercih edebilirsiniz. Gösterişli eşyalar, giysiler, takılar, abartılı paketler, kurdeleler, süsler tam ona göredir. Unutmadan hediyelerinizle bol bol resim çekip paylaşmak da aklınızda olsun.

 • BAŞAK BURCU İÇİN SEVGİLİLER GÜNÜ HEDİYESİ

Tertemiz, pürüpak bir sevgiliniz var, alacağınız hediye de bu temizliği, sadeliği yansıtabilir. Güzel kokulu sabunlar, kokular, havlular, örtüler, peçeteler, sağlıklı lezzetler, özenle hazırlanmış, her detayına dikkat edilmiş paketler, ambalajlar tam da ona göre olabilir. Ayrıca, Başak sevgiliniz inceliklerden hoşlanır ancak mükemmeliyetçidir ve eleştirel yaklaşabilir. Ancak onun bu yönlerini iyi kavradığınızda, hediye seçiminde duygusal olmaktansa gerçekleri görüp aklınızla hareket ettiğinizde ona en uygun hediyeyi almanız hiç de zor değildir. Nelerden hoşlandığına, nelerin ona zevk ve keyif verdiğine dikkat etmelisiniz. Küçük ama anlamlı, sağlık, şifa, temizlik temalı hediyeler tam da ona göre olabilir.

 • TERAZİ BURCU İÇİN SEVGİLİLER GÜNÜ HEDİYESİ

Terazi sevgilinizi mutlu etmek için hem kalbine hem de zekasına ve aklına hitap etmelisiniz. Düşünceli ve anlamlı hediyelerden çok hoşlanır. Zarafet, nezaket, kibarlık Terazi sevgilinizin kırmızı çizgileridir, asla ve asla kaba olmamalısınız. Sanatsal ve estetik yönleri yüksektir, her ne alırsanız alın, rafine zevklerine hitap etmeli, zarafet ve kibarlık önde gelmelidir. Şık ve lüks giysilerden, takılardan, eşyalardan oldukça hoşlanır. Alacağınız şeyin ruhuna uygun olduğu kadar, giysilerine, tarzına ve sahip olduğu diğer şeylere uyumlu olmasını ve hoş durmasını arzu eder. Dolayısıyla gözünüzde onu canlandırıp, genel tarzıyla uyumlu, dengeli, sofistike hediyeler seçmeye gayret etmelisiniz.

 • AKREP BURCU İÇİN SEVGİLİLER GÜNÜ HEDİYESİ

Derin, gizemli ve tutkulu Akrep sevgiliniz araştırarak keşfetmeye, kapalı, gizli şeyleri ortaya çıkarmaya, her şeyde bir derinlik ve gizem aramaya bayılır. Basitlik ve sadelik pek de ona göre değildir. Siyahları ve koyu renkleri sever, kat kat açılan hediyeler, detektiflik, polisiye, psikoloji kitaplarından hoşlanır. Metafizik ve psişik konulara meraklıdır zira. Aslında ilgisini çeken her şeye meraklıdır. Ancak önemli bir anlamı ve hedefi olmalı, asla ve asla yüzeysel olmamalıdır; dolayısıyla çok sıkı düşünmeli, ince eleyip sık dokumalısınız. Bir hediye seçmeden önce onu iyi tanıdığınızdan ve anladığınızdan emin olun. Zira kendisine ne kadar değer verdiğinizi, ne denli özen gösterdiğinizi hemen anlar, iyisi mi siz dürüst olun ve elinizden gelenin en iyisini yapmaya çalışın, takdir edecektir.

 • YAY BURCU İÇİN SEVGİLİLER GÜNÜ HEDİYESİ

Sportif aktiviteler, seyahatler bir Yay’a verebileceğiniz en güzel hediyedir. Fiziksel aktivitelerden ve hareketten hoşlanır, uzaklar her daim ilgisini çeker, gezmeye, yeni insanlar tanımaya, yeni yerler görmeye bayılır. Tarz olarak rahatlıktan ve bohemlikten hoşlanır, göçebe ruhu vardır. Oturaklı ve ağır ortamlar da hediyeler de ona göre değildir. Biraz çılgın olabilirsiniz, hediye seçerken, düşüncelerinizi sınırsızlaştırın, cebinizi esnek tutun. Kendini geliştirmeyi çok sever, kişisel gelişime büyük ilgi duyar. Karşısında bilgili ve meraklı insanlar görmek ister. Neşeli ve iyimserdir. Onun bu özelliklerini dikkate alarak, en uygun hediyeyi belirleyebilirsiniz. Gönlü zengin, ruhu zengin Yay sevgilinizi mutlu etmek hiç de zor değildir.

 • OĞLAK BURCU İÇİN SEVGİLİLER GÜNÜ HEDİYESİ

Oğlak sevgiliniz programdan ve plandan hoşlanır. Her ne yapıyorsanız, önceden programlamayı ve ona bunu bildirmeyi ihmal etmemelisiniz. Sürprizlerden, son dakika organizasyonlardan pek hoşlanmaz. Düzen, disiplin, görev ve iş insanıdır. Şık portföyler, ajandalar, evrak çantaları, şık, resmi veya ciddi eşyalar ona göredir. Kahverengilerden hoşlanır, koyu renkleri sever. Seçeceğiniz restoran veya onu davet edeceğiniz mekân şık ama itibarlı ve prestijli olmalıdır. Bir şeyleri eksik yaptığınızı düşünüyorsanız öncelikle yapmayın, sonra elinizden hiçbir şey gelmiyorsa dürüst olun ve arkasında durun. Hediye konusunu ne şekilde ele aldığınızı, planladığınızı ona bir şekilde anlatmaya veya hissettirmeye çalışın. Hiç göstermese de son derece romantik ve duygusal olabileceğini, güzellikten, tensellikten ve gurmelikten haz ettiğini unutmayın.

 • KOVA BURCU İÇİN SEVGİLİLER GÜNÜ HEDİYESİ

Kova sevgilinize her türlü sıra dışı, uçuk, değişik veya farklı hediyeyi seçebilirsiniz. Teknolojik ve yenilik dolu alet, cihaz ve eşyalardan oldukça hoşlanır. Bilgisayarlar, akıllı telefon ve tabletler tam da ona göredir. Arkadaşlık ilişkileri ve sosyal çevresi onun için önemlidir. Arkadaşlarıyla paylaşabileceği, onlara göstermekten çekinmeyeceği hatta hoşlanacağı her türlü değişik ve farklı hediyeyi onun için seçebilirsiniz. Her ne kadar dost canlısı olsa da ruhunda belli bir disiplin ve tutuculuk vardır. Üstelik Kova sevgiliniz son derece zekidir. Dolayısıyla seçim yaparken zeki ve akıllıca tercihler yapmalı, basit ve sade izlenim yaratan seçeneklerden uzak durmalısınız. Kitapları, okumayı, gezmeyi, öğrenmeyi sever. Kova sevgiliniz için bir hediye seçerken ağır romantizmden, duygusallıktan çok da haz etmediği aklınızın bir köşesinde bulunsun.

 • BALIK BURCU İÇİN SEVGİLİLER GÜNÜ HEDİYESİ

Balık sevgilinizi hemen hemen her türden hediyeyle memnun edebilirsiniz. Küçük veya büyük her şeyle mutlu edebilirsiniz Balık burcu sevgilinizi. Fazlasıyla romantiktir, duygusaldır, hassastır, çiçekler, güller kadar, mis kokular, güzel şiirler, evrensel müzikler onu mutlu eder. Spiritüel ve mistik yönleri oldukça açıktır, morlara, lilalara, beyazlara bayılır. Enerji taşları, yoga giysileri, açık renkli bol ve rahat kıyafetler, özel ve mistik anlamları olan takılar, aksesuarlar, kokulu mumlar tam ona göredir. Bir yere davet edecekseniz, içinde müzik, dans, görsel ve estetik güzellikler, hoş kokular ve ambiyans olmasına dikkat etmelisiniz. Yemekler kadar, ortamın sakinliği, dinginliği ve huzuru da onu mutlu edecektir. Hediyenizle sevgilinize onu yeterince koruyup kolladığınızı hissettirmeyi ihmal etmeyin.

Burçlara göre hediye önerileri için tıklayın.