HAZİRAN ASTROLOJİSİ: ENTELEKTÜEL VE SOSYAL BİR AY BİZİ BEKLİYOR

Değişken burçların hüküm sürdüğü Haziran ayında adaptasyon ve uyum gücümüzü test edebilir, zihnimizi zorlayabiliriz.

Pınar Atmaca PINAR ATMACA 01 Haziran 2023
HAZİRAN ASTROLOJİSİ: ENTELEKTÜEL VE SOSYAL BİR AY BİZİ BEKLİYOR

Yepyeni bir aya ilerlerken gökyüzünde değişken enerjiler hakim. 4 Haziran’da Yay burcunda gerçekleşen dolunay yurt dışı ve yabancılarla ilgili gelişme ve konuları beraberinde getirebilir, seyahat kararları alabiliriz. Haziran'da esnek ve her duruma, ortama, kişilere uyumlu olmak zorunda hissedebiliriz. 6 Haziran’da Venüs’ün burç değiştirmesiyle aşkta ve ilişkilerde daha cesur ve kararlı davranabiliriz. Egolarımız öne çıkarken kendimizi göstermek isteyebiliriz.

Haziran'da Güneş İkizler burcunda ilerlemeyi sürdürürken daha esnek, uyumlu hareket edebiliriz ancak karar ve yol değişiklikleri söz konusu olabilir. 12 Haziran’da Merkür’ün de İkizler burcuna ilerlemesiyle fikir ve görüş alışverişleri, haberleşme, entelektüel, fikirsel iletişim artabilir. Ticari görüşmeler, anlaşma ve pazarlıklar hız kazanabilir.

Bu ay Plüton geri hareketiyle Oğlak burcuna dönüş yapıyor. Bu dönüşle birlikte 7 Mart öncesinde özellikle statü, konum, imaj, kariyerle ilgili dönüşüm içinde olduğumuz konular geri gelebilir ve o konularda derin değerlendirmeler içinde kendimizi bulabiliriz. Önümüzdeki yılın Ocak sonuna kadar bu transit sürecek. 

18 Haziran’da ise İkizler burcunda bir yeni ay meydana geliyor. Bu yeni ay yeni fikirleri, görüşmeleri, ticari anlaşmaları, girişimleri beraberinde getirebilir. Yeni bir eğitimin kapıları aralanabilir. 

22 Haziran’da Güneş’in Yengeç burcuna ilerlemesiyle birlikte ev ve aile konuları öne çıkıyor, bu konularda motive ve istekli olabiliriz, ev değişiklikleri, taşınmalar söz konusu olabilir. 27 Haziran’da Merkür’ün de bu burca ilerlemesiyle duygularımızı düşüncelerimize katabilir, konuşmalarımızda daha duyarlı, empatik, anlayışlı olabiliriz.Aylık burç yorumları


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Türkiye 25 yaşında!

Mayıs sayımızda ELLE dergisi global kodlarıyla bir araya getirdiğimiz kendi alanlarında çok başarılı tam 8 isim ve 8 marka var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.