İKİZLER BURCU ERKEĞİNİ ETKİLEYEN 10 DAVRANIŞ

İkizler burcu erkeği nelerden hoşlanır? Bu makalede bu sorunun yanıtlarına bakıyoruz. İşte astrolog Pınar Atmaca'nın kaleminden İkizler erkeğini etkileyen 10 davranış...

ÖZGE ÇOLAK 27 Ocak 2023
İKİZLER BURCU ERKEĞİNİ ETKİLEYEN 10 DAVRANIŞ iStock

Astroloji Türkiye ve dünyada ilginin artarak sürdüğü bir alan. Burçlar, burç özellikleri, burç yorumları sıklıkla merak edilenler arasında. Bu makalede ise İkizler erkeğine mercek tutuyoruz. Karşınızda bir İkizler erkeği var... Peki, İkizler burcu erkeği nasıldır? İkizler erkeği nelerden, hangi davranışlardan hoşlanır? Bir ilişkide İkizler erkeğinin önemsediği şeyler neler olacaktır? Astrolog Pınar Atmaca bu üç soruyu yanıtlayan bir yazı kaleme aldı. İşte Pınar Atmaca'ya göre İkizler erkeğini etkileyen 10 davranış:

İKİZLER BURCU ERKEĞİNİ ETKİLEYEN DAVRANIŞLAR

1.  İkizler burcu erkeğini etkilemek pek kolay olmayabilir. Zira çok fazla bire bir ilişki insanı değildir, sosyal bir kelebek olabilir, her an değişen ve kendisinin de çok anlamadığı farklı istek ve beklentileri olabilir. Dolayısıyla bu değişken hallerini hoş karşılayarak hatta destekleyerek etkili olabilirsiniz ilk olarak.

2. İkinci olarak İkizler erkeği her ne kadar öyle görünmese de eve ve aileye son derece önem verir, annesi onun için bir güven kaynağıdır. Onu etkilemek için ailesini ve annesini hoş tutmalısınız.

3.  Üçüncü olarak eğitim ve öğrenim vazgeçilmezi olabilir, hayat boyu sürebilir, bu alanda onu hoş karşılamak ve destekleyici olmak etkili olabilir.

4. Dördüncü olarak hemen herkesle konuşabilir, görüşebilir, anlaşabilir, bu duruma anlayış göstermek etkileyici olacaktır

5.  Beşinci olarak İkizler erkeği spora ve fiziksel aktivitelere meraklıdır, birlikte bir spor kulübüne üye olmak İkizler erkeğine cazip gelebilir.

6. Altıncı olarak İkizler erkeği hoş sohbete bayılır, dolayısıyla onun ilgisini çekecek konular, fikirler bulmalısınız.

7. Yedinci olarak İkizler erkeği özgürlüğüne düşkündür, dolayısıyla onun hareket etmesine mani olmamalı ve önünde durmamalısınız.

8.  Sekizinci olarak İkizler erkeği için görünümü önemlidir, farklı tarzları denemeyi sever, ilgisini çekecek kıyafetler İkizler erkeğinin ilgisini çekecektir.

9.  Dokuzuncu olarak İkizler erkeği seyahati ve gezmeyi sever. Farklı rotalar bularak onun ilgisini çekebilirsiniz.

10. Onuncu ve son olarak İkizler erkeği kibarlık ve nezaketten hoşlanır, her ne kadar göstermese de ilişkilere inanan bir romantiktir, onunla bire bir zaman geçirmeye özen göstermelisiniz.Elle astroloji sayfalarında ayrıca burç yorumları, tarot falı, yükselen burç hesaplama, burç uyumu, burçlara göre hediye önerileri, burç özellikleri ve doğum haritası konularını da bulabilirsiniz.


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Türkiye 25 yaşında!

Mayıs sayımızda ELLE dergisi global kodlarıyla bir araya getirdiğimiz kendi alanlarında çok başarılı tam 8 isim ve 8 marka var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.