İKİZLER BURCU HANGİ RENKLERİ SEVER?

İkizler burcu hangi renkleri sever? Bu makalede bu sorunun yanıtlarına bakıyoruz. İşte astrolog Pınar Atmaca'nın kaleminden İkizler burcunun sevdiği renkler...

ÖZGE ÇOLAK 21 Şubat 2023
İKİZLER BURCU HANGİ RENKLERİ SEVER? iStock

Astroloji Türkiye ve dünyada ilginin artarak sürdüğü bir alan. Burçlar, burç özellikleri, burç yorumları sıklıkla merak edilenler arasında. Bu makalede ise İkizler burcunun sevdiği renklere mercek tutuyoruz. Peki İkizler burcu hangi renkleri sever?  İşte astrolog Pınar Atmaca'nın kaleminden İkizler burcunun sevdiği renkler...

İkizler burcu hangi rengi sever?

  • Merkür’ün uçarı hava burcun İkizler değişken ve uyumlu yapısıyla hemen her rengi kendisine yakıştırmasını bilir. Bununla birlikte bir hava burcu olduğundan tüm pastel renklerle dosttur. İkizler burcunda uçuk mavileri, pembeleri, beyazları, uçuk yeşilleri rahatlıkla görebiliriz. Uçuk renkleri uçuşan elbiselerin üzerinde kolaylıkla taşır. Üzerinde olduğu kadar evinde de bu renklerin olmasını isteyebilir. 

  • Öte yandan ruhundaki güven ve sadakat beklentisinin altını çizen toprak renklerini de İkizler burcunun üzerinde görebiliriz. Bu çerçevede kahverengiler ve diğer toprak tonlarıyla da İkizler burcunu görmemiz mümkündür. 

  • Değişken ruh halini yansıtan geçişken renkler de İkizler burcu tarafından tercih edilebilir. Beyaz renkler de İkizler burcunun hareketli ve esnek dünyasında her durumuna uyum sağlayabilmesi yönünden gardırobunun vazgeçilmezi durumunda olabilir.Elle astroloji sayfalarında ayrıca burç yorumları, tarot falı, yükselen burç hesaplama, burç uyumu, burçlara göre hediye önerileri, burç özellikleri ve doğum haritası konularını da bulabilirsiniz.


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Haziran Sayısı Çıktı!

Kapağımızda ise Oral-B ile yepyeni bir işbirliğine başlayan oyuncu Yağmur Tanrısevsin var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.