İKİZLER BURCU KADININI ETKİLEYEN 10 DAVRANIŞ

İkizler burcu kadını nelerden hoşlanır? Bu makalede bu sorunun yanıtlarına bakıyoruz. İşte astrolog Pınar Atmaca'nın kaleminden İkizler kadınını etkileyen 10 davranış...

ÖZGE ÇOLAK 13 Aralık 2022
İKİZLER BURCU KADININI ETKİLEYEN 10 DAVRANIŞ iStock

Astroloji Türkiye ve dünyada ilginin artarak sürdüğü bir alan. Burçlar, burç özellikleri, burç yorumları sıklıkla merak edilenler arasında. Bu makalede ise İkizler kadınına mercek tutuyoruz. Karşınızda bir İkizler kadını var... Peki, İkizler burcu kadını nasıldır? İkizler kadını nelerden, hangi davranışlardan hoşlanır? Bir ilişkide İkizler kadınının önemsediği şeyler neler olacaktır? Astrolog Pınar Atmaca bu üç soruyu yanıtlayan bir yazı kaleme aldı. İşte Pınar Atmaca'ya göre İkizler kadınını etkileyen 10 davranış:

İKİZLER BURCU KADININI ETKİLEYEN DAVRANIŞLAR

1.  Zodyak’ın Merkür yönetimindeki İkizler burcunun değişken karakteri astrolojiyle ilgili hemen herkes tarafından bilinir. Dolayısıyla bir İkizler burcu kadınını etkilemek istiyorsanız yapmanız gereken ilk şey onun bu değişkenliğine uyum sağlamaktır.

2.  İkinci olarak İkizler kadını konuşkandır, dolayısıyla sohbetten hoşlanıyor olmanız, fikir paylaşımına açık olmanız, dinlemeniz ve onunla konudan konuya atlayabilmeniz etkileyici olacaktır.

3.  Üçüncü olarak İkizler burcu kadını oldukça meraklıdır, onun merakını uyandıran, ilgi çeken konuları bulmak, konuşmak, paylaşmak onu etkileyebilir.

4. Dördüncü olarak İkizler burcu kadınını etkilemek istiyorsanız onunla spor yapmaya hazır olmalısınız.

5. Zira yerinde durmaktan hiç hoşlanmaz, fazla rekabete girmeden birlikte yapabileceğiniz her türlü spor onu mutlu edecektir. Beşinci olarak farklı farklı ilgi alanları bulmanız sözgelimi onunla farklı hobi gruplarına katılmanız, kurslara gitmeniz etkileyici olabilir.

6.  Altıncı olarak hareketli mizacının tam aksine iç dünyasında rahat ve huzur arayan bir tarafı olduğunu unutmamak gerekir. Dolayısıyla keyif, huzur ve konforunu sağlayan ortamları paylaşmak onu etkileyebilir. Buna maddi rahatlık da dahildir.

7.  Yedinci olarak ilişkiye aşık bir insan olduğunu unutmamalısınız. Dolayısıyla her ne kadar hava burcu olmasının tüm uçarılığını taşısa da onunla ciddi bir ilişki kurma niyetiniz olduğunu göstermeniz oldukça etkileyici olabilir.

8.  Sekizinci olarak ortak maddi konularda, ortak girişimlerde oldukça ciddi ve kararlıdır, dolayısıyla ortak bir alışveriş, yatırım, girişimde bulunmaya hazır durmanız etkileyici olabilir.

9.  Dokuzuncu olarak İkizler kadını için aile ve annenin yanında olması, uzakta bile olsa yakınlığını hissetmesi güven vericidir. Dolayısıyla onun annesini ya da ailesini sürekli aramasını hoş karşılamanız etkileyici olabilir.

10. Onuncu ve son olarak İkizler kadını için arkadaşları olmazsa olmazıdır, onu özgür bıraktığınızdan emin olmalısınız ve bunu hissetmesi onun için en etkileyici faktör olabilir.
Elle astroloji sayfalarında ayrıca burç yorumları, tarot falı, yükselen burç hesaplama, burç uyumu, burçlara göre hediye önerileri, burç özellikleri ve doğum haritası konularını da bulabilirsiniz.


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Haziran Sayısı Çıktı!

Kapağımızda ise Oral-B ile yepyeni bir işbirliğine başlayan oyuncu Yağmur Tanrısevsin var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.