İKİZLER BURCUNDA DOLUNAY: DUYGULAR MANTIKLA KARIŞINCA

Retro Mars eşliğinde gerçekleşen dolunay ilişkileri epeyce zorlayabilir.

Pınar Atmaca PINAR ATMACA 07 Aralık 2022
İKİZLER BURCUNDA DOLUNAY: DUYGULAR MANTIKLA KARIŞINCA

Dolunaylar bir adım ve başlangıç zamanı değil farkındalık ve karar anlarıdır. Güneş ve Ay yani gökyüzünün iki büyük ve önemli ışığı karşı karşıya geldiğinde gökyüzü en aydınlık halini alır. Bu aydınlık gerçekleri daha net görmemizi, farkındalığımızı yükseltmemizi kolaylaştırır. 8 Aralık’taki dolunay İkizler burcunda gerçekleşiyor. Dolunay haritasında retro Mars Ay’ın tam üzerinde kavuşum halinde ve Güneş’e karşı duruyor. Doğruluk dürüstlük kavramlarını sorgulayacağımız, yanlışlarla yüzleşmek durumunda kalacağımız, zihinsel açıdan zor bir dolunay gerçekleşecek gibi görünüyor. Bu dolunayda seçilen sözler can alıcı olabilir. Ancak doğruluğu ya da etkisi tartışılabilir ya da tartışmalı olabilir. Her ne kadar bazı kararlar alsak da ileride bunların üzerinden geçmek veya değiştirmek zorunda kalabiliriz.

Her dolunay ilişkilerin de masaya yatırıldığı ve bazı kararlar alındığı zamanlardır. Bu dolunay Mars eşliğinde gerçekleştiğinden duygusal açıdan özellikle yorucu ve yıpratıcı olacak gibi görünmekte. Zaten zihinsel olarak yorulduğumuz bir dönemden geçerken bir de duyguların baskısı bu dolunayı bir kat daha etkili yapabilir. Duygular, düşünceler karmaşık bir hal içinde birbirine geçerken gerçekleri görebiliriz belki ama doğru aksiyonu almak kolay olmayabilir, sözler aşırı gelip anlamsız kaçabilir, atılan adımlar da bir süre sonra ya da belki hemen revize edilebilir. Mars retrolu İkizler dolunayının etkisiyle yaşanan farkındalıklar acı verici olsa da bu dolunay ilişkilerde bir yalan detektörü olabilir.

Dolunayın burcunuza etkilerini aşağıda görebilirsiniz.

KOÇ
İkizler burcunda gerçekleşen dolunay yakın çevrenize ışık tutuyor. Komşuluk ilişkilerinizle ilgili kararlar alabilirsiniz. Dolunaya doğrudan etki eden burcunuzun yöneticisi Mars, duygularla düşünceleri iç içe geçirebilir, dikkatli olmalısınız.

BOĞA
İkizler burcunda gerçekleşen dolunay maddi konulara ve güven duygularınıza sesleniyor. İş ve para konularında kararlar alabilirsiniz. Duygularınızı bastırıp mantıklı girişimlerde bulunabilirsiniz.

İKİZLER
Burcunuzda gerçekleşen dolunay retro Mars eşliğinde zorlayıcı olabilir. Kendinizi, yaşamınızı sorgulamak, önemli farkındalıklar yaşamak ve karar almak zorunda hissedebilirsiniz.

YENGEÇ
İkizler burcunda gerçekleşen dolunay kontrolünüz dışında gelişen, haberiniz dahi olmayan bazı gelişmeleri ortaya çıkarabilir. Sağlığınızı ihmal etmeyin, kaza ve yaralanmalara karşı temkinli hareket edin.

ASLAN
İkizler burcunda gerçekleşen dolunay sosyal yaşamınıza ışık tutuyor. Arkadaşlık, dostluk ilişkilerinizle ilgili bazı kararlar alabilirsiniz. Sosyal çevrenizdeki hırçın tutumlar karşısında sabrınızı zorlamalısınız.

BAŞAK


İkizler burcunda gerçekleşen dolunay iş yaşamınıza, kariyerinize, görev ve sorumluluklarınıza ışık tutuyor ve bu alanda bazı kararlar getirebilir. Duygularınızı kontrol etmelisiniz.

TERAZİ
İkizler burcunda gerçekleşen dolunay uzaklar, yurt dışı yabancılarla ilgili konularda aydınlanma ve farkındalık getirebilir, hızlı bir seyahat kararı alabilirsiniz.

AKREP
İkizler burcunda gerçekleşen dolunay ortak maddi konularda, iş ve para konularında bazı kararları beraberinde getirebilir. Dolunayın getirdiği kaotik duygusallığın mantığınızı gölgelemesine izin vermeyin.

YAY
İkizler burcunda gerçekleşen dolunay ilişkilerinize ışık tutuyor, bazı kararlar alırken objektif ve gerçekçi davrandığınızdan emin olmalısınız.

OĞLAK
İkizler burcunda gerçekleşen dolunay bu aralar sizi epeyce yorup yıpratmış olabilecek gündelik yaşamınıza ve rutinlerinize ışık tutuyor. Dolunayın farkındalığı bu alanda bazı kararları beraberinde getirebilir.

KOVA
İkizler burcunda gerçekleşen dolunay aşk yaşamınıza ve sevdiklerinize ışık tutuyor ve bu alanda bazı kararlar alabilirsiniz. Dolunayın getirdiği duygu karmaşasını sevdiklerinize yansıtmamaya özen göstermelisiniz.

BALIK
İkizler burcunda gerçekleşen dolunay ev ve aile yaşamınıza ışık tutuyor, bu alanda bazı gerçeklerle yüzleşmek durumunda kalabilir, sonucunda birtakım kararlar alabilirsiniz.


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Nisan Sayısı Çıktı!

ELLE Nisan Sayısı Çıktı!

Yeni sayımızın kapağında oyuncu Hazar Güçlü var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.