İKİZLER BURCUNUN BAŞARILI OLACAĞI MESLEKLER

İkizler burcunun başarılı olacağı meslekler neler? Bu makalede bu sorunun yanıtlarına bakıyoruz. İşte astrolog Pınar Atmaca'nın kaleminden İkizler burcunun başarılı olacağı meslekler...

ÖZGE ÇOLAK 22 Şubat 2023
İKİZLER BURCUNUN BAŞARILI OLACAĞI MESLEKLER iStock

Astroloji Türkiye ve dünyada ilginin artarak sürdüğü bir alan. Burçlar, burç özellikleri, burç yorumları sıklıkla merak edilenler arasında. Bu makalede ise İkizler burcunun başarılı olacağı mesleklere mercek tutuyoruz. Peki İkizler burcunun başarılı olacağı meslekler neler? Hangi işler İkizler burcuna uygun? İşte astrolog Pınar Atmaca'nın kaleminden İkizler burcunun başarılı olacağı meslekler...

İkizler burcunun başarılı olacağı meslekler

  • Zodyağın üçüncü burcu olan İkizler, Merkür'ün yönetimindedir. İkizler, aklı, mantığı, düşünceyi, fikirleri önemser, karar vermeden önce doğru ve etraflıca düşündüğünden emin olur ve bunu oldukça hızlı ve atik şekilde yapar. Zekidir, akıllıdır, meraklıdır; hemen her şey hakkında bilgi ve fikir sahibi olmak ister. Ancak belli bir konuya odaklanıp incelemektense pek çok konuda çok şey öğrenmek ister. 
  • Acılı ve ağdalı duygusallık ona göre değildir, pratik zeka, hazırcevaplık, konuşmak, yazmak ise onun kalemidir. Tüy gibi hafif ve tasasız olmaktan hoşlanır, fazla yük ve sorumluluktan hazzetmez. Ancak konu iş olduğunda her türlü görüşmeye, müzakereye, pazarlığa, ticarete, anlaşmaya hazırdır ve oldukça da başarılıdır. Harekete, gezmeye, herkesle sohbet etmeye, ahbaplığa, arkadaşlığa bayılır. Kitaplar can dostu, kalemler ve her türlü kırtasiye vazgeçilmezidir. Okumak kadar yazmayı da sever. İkizler burcu çok boyutlu düşünebilir, zihinsel süreçler konusunda oldukça hızlıdır. Bu yönden başkaları tarafından anlaşılması zor olabilir. 
  • Uyumlu ve esnektir, değişimlere kolayca adapte olabilir. Ancak kendisi her şeye uyum sağlarken, ona uyum sağlamak, onu yakalamak zor olabilir. Sportif etkinliklerden hoşlanır, arkadaşlığı sevdiğinden takım oyunlarında iyidir, oyun oynamak zaten tam ona göredir, kendini her zaman hazır hisseder. Tüm bu özellikleriyle oyun ve eğlence sektöründen işlere oldukça uygundur. Arkadaş canlısı İkizler burcu için sosyal ortamın çeşitliliği, pek çok kişi tanımak, sohbet etmek, konuşmak, bilgi almak, öğrenmek, anlık meraklarını bir an önce gidermek önemlidir. Hemen her konuda bilgi ve fikir sahibi olmaktan ve bunları paylaşmaktan hoşlanırlar, esneklik, hareket alanı onlar için önemlidir. 
  • Yoldan ve yolculuktan çekinmezler. Zihinsel olarak da onları zinde ve aktif tutacak işlere çekilebilirler. İşin tekdüze ve rutin olmaması, sürekli bir değişim ve esnekliğin olması aradıkları şeylerdir. Fazla detay, incelik, odaklanma, sabır, konsantrasyon gerektiren işler pek de onlara göre değildir. Seyahat içeren meslekler, gezi rehberliği, gazetecilik, muhabirlik, satış, ticaret ve borsa İkizler burcuna uygun işler olabilir.


Elle astroloji sayfalarında ayrıca burç yorumları, tarot falı, yükselen burç hesaplama, burç uyumu, burçlara göre hediye önerileri, burç özellikleri ve doğum haritası konularını da bulabilirsiniz.


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Haziran Sayısı Çıktı!

Kapağımızda ise Oral-B ile yepyeni bir işbirliğine başlayan oyuncu Yağmur Tanrısevsin var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.