JÜPİTER BALIK BURCUNDA YÜKSELİYOR

Şans ve kısmet yıldızı Jüpiter yöneticisi olduğu ve güçlendiği Balık burcuna ilerliyor. Bu şans ve kısmet transiti 14 Mayıs’tan 28 Temmuz’a kadar sürecek.

Hem Yay hem de Balık burcunun ortak yöneticisi olan şans ve kısmet yıldızı Jüpiter geçici bir süreliğine Balık burcunda. Normalde Jüpiter her yıl bir burç değiştirerek o burçta kalır. Ancak bu yıl hem Yay hem de Balık burcunun ortak yöneticisi olan şans ve kısmet yıldızı Jüpiter geçici bir süreliğine Balık burcunda. 14 Mayıs’ta başlayıp 28 Temmuz’a kadar geçen bu süreçte şanstan yana destekli olabiliriz, zira Jüpiter en sevdiği ve en güçlü olduğu burçlardan birinde. Hayata daha pozitif, iyimser bakabiliriz. Bu süreç kısa süreliğine de olsa hayallerimizi gerçekleştirme fırsatı verebilir. Bu dönemde manevi zenginlikler önem kazanırken hayata çok daha geniş, katmanlı bir perspektiften bakabilir, yaşama sevincimizi, inancımızı pekiştirebiliriz. Jüpiter’in kısmetli, şanslı etkisini daraltan, kısıtlayan Satürn burçları Oğlak ve Kova’daki transitleri altında geçirdiğimiz 2020-2021 sürecinin ardından bu geçiş kısa bir süreliğine de olsa içimizi umutla doldurabilir. Bu yıl bu transit 2,5 ay gibi kısa bir süre alsa da 2022’de yıl boyunca Jüpiter Balık burcunda olacak.

Bu geçiş tüm burçları olumlu etkileyecek olsa da bundan en fazla yararlanacak burçlar elbette Yay ve Balık burçları, zira Jüpiter bu burçların yöneticisi. Bu transit, Balık ve Yay’lara coşku, özgüven getirebilir, yüzlerinin yeniden çokça gülmesine sağlayabilir, ilişkilerinde ve işte bolca imkân, çevre, dostluk, arkadaşlık getirebilir. Ayrıca bu transit Balık burcu gibi diğer su elementinden burçlara yani Yengeç ve Akrep’lere de iyi gelebilir. Yengeç burçları bulundukları ortamın dışında ve uzaklarda fırsatlar yakalayabilir, Akrep’ler ise sevdiklerinin aşkıyla dolabilir.

Jüpiter’in kısa süreli Balık burcu transiti burcunuza neler getiriyor?

Koç

Ruhunuzun, kalbinizin iyilikle dolacağı bu süreçte kendinizi akışın getirdikleriyle mutlu ve huzurlu hissedebilirsiniz. Hiç ummadığınız fırsat ve sürprizler karşınıza çıkabilir. Başkalarına iyilikler, fedakârlıklar yapabilir ve bunun hiç beklemediğiniz maddi manevi karşılıklarını görebilirsiniz.

Boğa

Sosyal yönden capcanlı ve renkli bir dönem başlıyor sizin için. Hayata daha pembe gözlüklerle bakabileceğiniz bu süreçte vizyonunuz size ışık ve umut olabilir. Maddi ve manevi yönden zengin sosyal çevreniz size ummadığınız, sürprizli fırsatlar sunabilir. Bu dönemde ne varsa dostlarınızda var.

İkizler

Jüpiter Balık transiti size hedeflerinizi gerçekleştirme fırsatı sunabilir. Kariyerde, iş yaşamınızda güzel fırsatlar, imkânlar yakalayabilirsiniz. Statünüz, konumunuz, imajınız yükselebilir. Otorite konumunda kişilerden bolca destek görebilirsiniz.

Yengeç

Jüpiter Balık transiti düşüncelerinizi, fikirlerinizi coşturabilir, uzak yerlerden göz kırpan ve gelen fırsatlarla zorlu birkaç ayın ardından yüzünüz yeniden gülebilir. Seyahat, mobilite imkanlarınız artarken sosyal paylaşımlarınız, fikir ve düşüncelerinizle parlayan bir yıldız olabilirsiniz.

Aslan

Bu transit ortak maddi girişimlerde, işlerde, iş ortaklıklarında bolca fırsat sunabilir. Mücadele gerektiren konularda işinizi kolaylaştırabilir. Her şeyden öte ruhsal anlamda kendinizi daha iyi ve mutlu hissetmenizi sağlayabilir. Eşinizin, ortağınızın işlerindeki düzelmeler size de yansıyabilir.

Başak

Bu transitin iyi geleceği burçlardan biri de sizsiniz. Jüpiter karşıt burcunuzda ilerlerken ilişkilerden yana kısmetlisiniz. Karşınıza pek çok kişi çıkarken onlardan bolca iyilik görebilirsiniz. Evliliğiniz, ortaklığınız adına güzel bir dönem olabilir.

Terazi

Neptün’ün karmakarışık ettiği gündelik yaşam alanınıza Jüpiter parlak bir yıldız olarak doğuyor. Bu geçiş fiziksel ve ruhsal arınma getirebilir. Gündelik iş ve rutinlerinizi yoluna koymanızı sağlayabilir. Kendinizi çok daha zinde hissedebilirsiniz.

Akrep

Bu transitin çok iyi gelebileceği burçlardan biri de sizsiniz. Sevdikleriniz bu dönemde sizi şımartabilir, kalbiniz aşkla dolabilir. Aşık değilseniz bu dönemde âşık olabilirsiniz. Çok sevdiğiniz bir işle ilgilenebilir, yaşamınıza neşe, coşku, eğlence katabilirsiniz.

Yay

Yönetici gezegeniniz en güçlü olduğu alanlardan birine ilerliyor. Ev ve aile hayatında mutluluk dozunu artırıyor. Ailenizden, ebeveynlerinizden bolca destek görürken bu transit size hayallerinizdeki geniş, ferah eve, yuvaya geçiş imkânı sunabilir. Evinizdeki bolluk ve bereket artabilir.

Oğlak

Yakın çevrenizdeki iletişim, etkileşim her artıyor hem de zenginleşiyor. Kardeş ve komşularınızdan bolca destek ve imkan görebilirsiniz. İletişim ağınızı genişletebilirsiniz. Kendinizi çok daha rahat ve etkileyici bir şekilde ifade edebileceğiniz bir dönem başlıyor.

Kova

Bu transit maddi imkânlarınızı artırabilir, genişletebilir. Size yeni işler, gelir ve kazanç imkânları sunabilir. Sahip olduklarınızdan daha iyi yararlanmanızı sağlayabilir. Yeteneklerinizi olanca gücünüzle kullanma zamanı başlıyor.

Balık

Burcunuza ilerleyen Jüpiter uzun ve yorucu günlerin ardından sizi ayağa kaldırıyor. Bu dönemde kendinize güveninizi artırabilir, kendinizi besleme, şımartma imkânı bulabilir, parlayan bir neşe ve sevinç kaynağı olabilirsiniz. Bu transitle herkesi mıknatıs gibi kendinize çekerken sosyal çevrenizi zenginleştirebilirsiniz.