KOÇ BURCU HANGİ RENGİ SEVER?

Koç burcu hangi renkleri sever? Bu makalede bu sorunun yanıtlarına bakıyoruz. İşte astrolog Pınar Atmaca'nın kaleminden Koç burcunun sevdiği renkler...

ÖZGE ÇOLAK 21 Şubat 2023
KOÇ BURCU HANGİ RENGİ SEVER? iStock

Astroloji Türkiye ve dünyada ilginin artarak sürdüğü bir alan. Burçlar, burç özellikleri, burç yorumları sıklıkla merak edilenler arasında. Bu makalede ise Koç burcunun sevdiği renklere mercek tutuyoruz. Peki Koç burcu hangi renkleri sever?  İşte astrolog Pınar Atmaca'nın kaleminden Koç burcunun sevdiği renkler...

Koç burcu hangi rengi sever?

  • Ateş elementinden Koç burcunun en sevdiği renk şüphesiz kırmızıdır. Kadın olsun erkek olsun Koç burcu bir şekilde bu rengi üzerinde taşımayı sever. Kırmızı bir aksesuar, çanta, eşarp, kaşkol vazgeçilmezi olabilir. İddialı Koç burcu kadınları saçlarını kızıl ve tonlarına boyamayı sever. Kırmızı rujları ise vazgeçilmez aksesuarları olabilir. 
  • Ayrıca Koç burcu lider ve kumandan burcudur. Liderliğini belli eden canlı ve parlak renkler, fosforlu renkler bu burcu diğerlerinden farklı gösterir. Neon renkte çanta ve ayakkabılarla son derece sıradan görünen bir elbiseyi kombinleyebilir. 
  • Her konuda iddialı ve rekabetçi olduğu gibi moda konusunda da son derece çarpıcı olmayı isteyebilir. Bu da onu ister istemez baskın renklere çekebilir, siyah ve beyazın her tonunu, yeşilleri, mavileri Koç burçlarının üzerinde görebiliriz.
  •  Koç burcu ayrıca ruhunda da mistik bir taraf taşır. Dolayısıyla mor ve tonları da bu yanını belli etmek üzere seçebilir.

Elle astroloji sayfalarında ayrıca burç yorumları, tarot falı, yükselen burç hesaplama, burç uyumu, burçlara göre hediye önerileri, burç özellikleri ve doğum haritası konularını da bulabilirsiniz.


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Türkiye 25 yaşında!

Mayıs sayımızda ELLE dergisi global kodlarıyla bir araya getirdiğimiz kendi alanlarında çok başarılı tam 8 isim ve 8 marka var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.