KOÇ BURCU KADININI ETKİLEYEN 10 DAVRANIŞ

Koç burcu kadını nelerden hoşlanır? Bu makalede bu sorunun yanıtlarına bakıyoruz. İşte astrolog Pınar Atmaca'nın kaleminden Koç kadınını etkileyen 10 davranış...

ÖZGE ÇOLAK 12 Aralık 2022
KOÇ BURCU KADININI ETKİLEYEN 10 DAVRANIŞ iStock

Astroloji Türkiye ve dünyada ilginin artarak sürdüğü bir alan. Burçlar, burç özellikleri, burç yorumları sıklıkla merak edilenler arasında. Bu makalede ise Koç kadınına mercek tutuyoruz. Karşınızda bir Koç kadını var... Peki, Koç burcu kadını nasıldır? Koç kadını nelerden, hangi davranışlardan hoşlanır? Bir ilişkide Koç kadınının önemsediği şeyler neler olacaktır? Astrolog Pınar Atmaca bu üç soruyu yanıtlayan bir yazı kaleme aldı. İşte Pınar Atmaca'ya göre Koç kadınını etkileyen 10 davranış:

KOÇ BURCU KADININI ETKİLEYEN DAVRANIŞLAR

1. Koç burcu Zodyak’ın eril ve erkeksi burcudur. Yine eril özelliklere sahip Mars yönetiminde olan bu burç lider özelliklere, yönetici erklere sahiptir. Durum böyle olunca Koç burcu bir kadında farklı ve zaman zaman tuhaf şekillerde tezahür edebilir. Zira bir kadın bedeninde güçlü bir savaşçı, kumandan, asker, lider vardır. Koç burcunun eril niteliği bir kadının duygusal dünyasında kaoslara neden olabilir. Koç burcu kadınlarına içlerindeki bu savaşçı, lider ruha göre davranılması gerekebilir. Dolayısıyla öncelikle inatçı olmamak ve onun lider ruhuna anlayış göstererek isteklerini anlayışla karşılamak yerinde bir davranış olabilir.

2. İkinci olarak bu savaşçı tarafa tamamen yenik düşmeyip onu dengelemeye çalışmak gerekebilir. Zira Koç burcu kadını rekabetçidir ve doğal olarak karşısında zayıf bir rakip görmek istemez.

3. Üçüncü olarak onun duygusal bir yönü olduğunu unutmamak gerekiyor. Zira görünüşünden beklenmedik şekilde alıngan olabilir ve her ne kadar savaşçı bir lider olsa da o hassasiyetleri olan bir kadındır.

4. Dördüncü olarak ne istediğini bilen kararlı asker duruşunun ardında oldukça kararsız, dağınık, dalgın, unutkan olabilir. Kararlarında yardımcı ve toparlayıcı olmak onu rahatlatabilir.

5. Beşinci olarak sevgi ve aşka önem veren naif çocuksu tarafının unutulmaması gerekir.

6. Altıncı olarak çalışkan ve azimli yanlarına destek olmak etkileyici olacaktır.

7. Yedinci olarak ilişkilerde yetkiyi ve komutayı ona bırakmak onu mutlu edecektir.

8. Sekizinci olarak kendini sahip olduklarıyla tamamlar, para onun için önemlidir, dolayısıyla ona refah ve huzuru getirebilecek güveni sağlamak ve bu güveni sergilemek etkilidir.

9. Dokuzuncu olarak enerjik, hızlı, çabuk ve atiktir, bu özelliklerine uyum sağlayabilmek, yanında pasif, tembel, uyuşuk olmamak gerekir.

10. Onuncu ve son olarak bir kariyer, statü, iş insanıdır. Dolayısıyla çalışmalarını desteklemek, bu yönde hedeflerinin arkasında durmak Koç burcu kadınını etkileyecektir.Elle astroloji sayfalarında ayrıca burç yorumları, tarot falı, yükselen burç hesaplama, burç uyumu, burçlara göre hediye önerileri, burç özellikleri ve doğum haritası konularını da bulabilirsiniz.


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Haziran Sayısı Çıktı!

Kapağımızda ise Oral-B ile yepyeni bir işbirliğine başlayan oyuncu Yağmur Tanrısevsin var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.