Koç Burcunda Dolunayın Getirdikleri

29 Eylül’de Koç burcunda gerçekleşen dolunay bireysel istek ve beklentilerimizi tetikleyebilir.

Pınar Atmaca PINAR ATMACA 29 Eylül 2023
Koç Burcunda Dolunayın Getirdikleri

Bu dolunay 14 Ekim’de gerçekleşecek olan Güneş tutulması öncesindeki son dolunay olarak dikkat çekerken yeni adımlar ve girişimler noktasında alacağımız kararlara işaret edebilir.

Dolunay bireysel istek ve heveslerimizin farkına varmamıza neden olabilir. Liderlik, yöneticilikle ilgili beklentilerimiz ve benlik algımız ortaya çıkabilir. Rekabet, yarış gibi konular gündeme gelebilir. Koç burcu yöneticisi Mars’ın Terazi’deki zararlı konumu tartışma ve sürtüşmeleri beraberinde getirebilir ve konular birden alevlenebilir. Kiron bu burçta ilerlerken bu konularla ilgili ruhsal yaralar da ortaya çıkabilir ve bunları iyileştirme adına girişimde bulunabiliriz.

Dolunay aşk ve ilişkiler adına sorunları gün yüzüne çıkarabilir. Dolunay haritasında etkili olan Venüs Uranüs karesi hızlı ve beklenmedik gelişmeler, sürpriz farkındalıklar getirebilir. Uranüs etkisi ani çekimlere neden olabilir, birinden hızlıca hoşlanabilir ancak çabuk vazgeçebiliriz. Alışverişlerde ise hızlı kararlar alabilir, harcamalar yapabiliriz.

Burcunuza göre etkilerine buradan ulaşabilirsiniz.

KOÇ
Burcunuzda gerçekleşen dolunay yaşamınıza ani heyecanlar getirebilir, isteklerinizin, heveslerinizin peşinde bazı şahsi kararlar alabilirsiniz. Yüreğinizin sesini dinleeyceğiniz bir dolunay olabilir.

BOĞA
Koç burcunda dolunay farkındalığınızı artırırken ötelediğiniz istekleri gerçekleştirme arzusu getirebilir. Ailenize olan sevginiz doğrultusunda özgür isteklerinizi törpüleyebilirsiniz.

İKİZLER
Bu dolunay arkadaşlık ilişkilerinize dikkatinizi çekerken sosyal kararları beraberinde getirebilir. Eğitiminizin, bilgilerinizin size kattıklarını keşfedebilir, bu yönde sahip olduklarınızın ayırdına varabilirsiniz.

YENGEÇ
Bu dolunay hedef ve planlarınıza dikkat çekerken maddi konuları göz ardı etmemelisiniz. Yeteneklerinizin, öz değerinizin farkına varabilir ve bundan hoşnut olabilirsiniz.

ASLAN
Bu dolunay ani bir seyahat kararını beraberinde getirebilir ve size ivme kazandırabilir. Ayrıca burcunuzdaki Venüs’ün aniden sizi parlatıp ışıldatacağı bir dolunay olabilir.

BAŞAK
Bu dolunay bir iş birliği ve ortaklık kararını beraberinde getirebilir. Ruhsal yöndeki ikilemlerinizi geride bırakabilir, uzak hayaller yerine manevi zenginliğinize odaklanabilirsiniz.

TERAZİ
Bu dolunay ilişkinizde görmediklerinizi fark etmenize neden olabilir, kararınızı verirken yüreğinizin sesini dinleyebilirsiniz. Sosyal çevrenizin, arkadaşlarınızın yakın ve sıcak desteğini keşfedebilirsiniz.

AKREP
Bu dolunay kontrolünüz dışı gelişmelere işaret ederken ilişkilerinizi etkileyebilecek ani kararlar alabilirsiniz. Bu kararlarda mistik yönünüz rol oynarken hedefleriniz yönünde sizi destekleyen gelişmeler olabilir.

YAY
Bu dolunay aşk hayatınıza ve sevdiklerinize dikkat çekiyor. Sürpriz rastlantılar ani kararları beraberinde getirebilir. Gündelik yaşamınızın telaşlarını göz ardı etmemelisiniz.

OĞLAK
Bu dolunay ev ve ailenizle ilgili farkındalık ve kararları beraberinde getirebilir. Ortak maddi konularda, iş konularında destekleyici gelişmelerin farkında olmalısınız.

KOVA


Bu dolunay düşünce dünyanızdaki karmaşa ve kaosa işaret ederken bireysel fikirlerinizin peşinde olmanız gerektiğini size hatırlatabilir. İlişki ve ortaklıklardan aldığınız desteğin değerini bilmesiniz.

BALIK
Bu dolunay maddi konulara dikkatinizi çekebilir, almanız gereken tedbirleri size hatırlatabilir. Gündelik yaşamınızda size destek olan kişilerden yardım almaktan çekinmemelisiniz.


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Haziran Sayısı Çıktı!

Kapağımızda ise Oral-B ile yepyeni bir işbirliğine başlayan oyuncu Yağmur Tanrısevsin var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.