KOVA BURCU HANGİ RENKLERİ SEVER?

Kova burcu hangi renkleri sever? Bu makalede bu sorunun yanıtlarına bakıyoruz. İşte astrolog Pınar Atmaca'nın kaleminden Kova burcunun sevdiği renkler...

ÖZGE ÇOLAK 21 Şubat 2023
KOVA BURCU HANGİ RENKLERİ SEVER? iStock

Astroloji Türkiye ve dünyada ilginin artarak sürdüğü bir alan. Burçlar, burç özellikleri, burç yorumları sıklıkla merak edilenler arasında. Bu makalede ise Kova burcunun sevdiği renklere mercek tutuyoruz. Peki Kova burcu hangi renkleri sever?  İşte astrolog Pınar Atmaca'nın kaleminden Kova burcunun sevdiği renkler...

Kova burcu hangi rengi sever?

  • Zodyağın sıra dışı burcu Kova için sıra dışı renkler en yakışanlar olabilir. Bildiğimiz tüm ana renklerin sıra dışı ve marjinal bir tonunu bir Kova burcu üzerinde rahatlıkla görebiliriz. 

  • Kova burcu farklı yönlerini renkler vasıtasıyla ortaya koymayı, çıkarmayı da sever. Hava elementinden olduğundan mavi ve lacivertlerle dosttur. Ama sözgelimi çivit mavisini ya da turkuaz mavisini düz bir maviye tercih edebilirler. Bu renklerle hazırladıkları kombinlerini değişik metallerde ve formlarda aksesuarlarla tamamlayıp daha da dikkat çekici hale gelebilirler. 

  • Dikkat çekmek onlar için en az Aslan burçları kadar önemlidir ancak Aslan’ın tersine bunu daha farklı ve sıra dışı şekilde yapmak isteyebilirler. Sözgelimi Aslan’ın tercih edeceği kırmızı onlarda metalik ve soğuk bir kırmızıya dönüşebilir.Elle astroloji sayfalarında ayrıca burç yorumları, tarot falı, yükselen burç hesaplama, burç uyumu, burçlara göre hediye önerileri, burç özellikleri ve doğum haritası konularını da bulabilirsiniz.


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos sayısı 80 sayfalık ELLE Style Awards 2024 eki ile birlikte çıktı!

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.