KOVA BURCU KADININI ETKİLEYEN 10 DAVRANIŞ

Kova burcu kadını nelerden hoşlanır? Bu makalede bu sorunun yanıtlarına bakıyoruz. İşte astrolog Pınar Atmaca'nın kaleminden Kova kadınını etkileyen 10 davranış..

ÖZGE ÇOLAK 27 Aralık 2022
KOVA BURCU KADININI ETKİLEYEN 10 DAVRANIŞ iStock

Astroloji Türkiye ve dünyada ilginin artarak sürdüğü bir alan. Burçlar, burç özellikleri, burç yorumları sıklıkla merak edilenler arasında. Bu makalede ise Kova kadınına mercek tutuyoruz. Karşınızda bir Kova kadını var... Peki Kova burcu kadını nasıldır? Kova kadını nelerden, hangi davranışlardan hoşlanır? Bir ilişkide Kova kadınının önemsediği şeyler neler olacaktır? Astrolog Pınar Atmaca bu üç soruyu yanıtlayan bir yazı kaleme aldı. İşte Pınar Atmaca'ya göre Kova kadınını etkileyen 10 davranış:

KOVA BURCU KADININI ETKİLEYEN DAVRANIŞLAR

1. Satürn’ün sosyal ama mesafeli burcu Kova yine eril bir burçtur. Dolayısıyla kadında zaten sıra dışı olan bu burcun özellikleri daha da sıra dışı, uçuk kaçık şekilde kendini gösterebilir. Bu özel kadının birilerini beğenmesi, sevmesi zordur, çünkü hiç akla gelmeyebilecek kriterleri olabilir. Bir Kova burcu kadınını etkilemek istiyorsanız öncelikle öngörülemeyen bu sıra dışı özelliğini kabullenmek bir etki yaratabilir.

2. İkinci olarak Kova kadını bilgiyi aktarmayı seven bir öğretmendir, tarzı çok farklı olsa da. Onu etkilemek için bol bol dinleyebilirsiniz.

3. . Üçüncü olarak tüm bu bilgisiyle ve farklılığıyla karşısında durabilecek güçlü kişileri arar, karakter olarak güçlü olmanız onu etkileyecektir.

4. Dördüncü olarak hayatını kolaylaştıran pratik çözümleri, fikirleri sever, ona bu çözümlerle gelebilirsiniz.

5.  Beşinci olarak Kova kadını soğuktur, bu durumdan alınmamanız etkileyici olabilir.

6. Altıncı olarak gerek yönetici gezegen Satürn gerek burcun eril özelliği onu biraz sert ve katı kılabilir, anlayışla karşılamanız fark yaratabilir.

7. Yedinci olarak ciddi ve kuralcı yapısına karşın maddi konularda dağınık olabilir, onun toparlanmasını sağlayan öneriler iyi gelecektir.

8. Sekizinci olarak iletişimde sözün kendisinde olmasını isteyebilir, bilgi konusunda liderdir çünkü. Sözü kendisine bırakmak etkili olabilir.

9. Dokuzuncu olarak Kova kadını evine ve konfor alanına düşkündür, bu alana müdahale etmemek etkileyici olabilir.

10. Onuncu ve son olarak Kova kadını evcil hayvanlara bakmayı, beslemeyi sever. Bu konuda onun yanında olmak etkili olabilir.Elle astroloji sayfalarında ayrıca burç yorumları, tarot falı, yükselen burç hesaplama, burç uyumu, burçlara göre hediye önerileri, burç özellikleri ve doğum haritası konularını da bulabilirsiniz.


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos sayısı 80 sayfalık ELLE Style Awards 2024 eki ile birlikte çıktı!

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.