KOVA BURCUNUN BAŞARILI OLACAĞI MESLEKLER

Kova burcunun başarılı olacağı meslekler neler? Bu makalede bu sorunun yanıtlarına bakıyoruz. İşte astrolog Pınar Atmaca'nın kaleminden Kova burcunun başarılı olacağı meslekler...

ÖZGE ÇOLAK 23 Şubat 2023
KOVA BURCUNUN BAŞARILI OLACAĞI MESLEKLER iStock

Astroloji Türkiye ve dünyada ilginin artarak sürdüğü bir alan. Burçlar, burç özellikleri, burç yorumları sıklıkla merak edilenler arasında. Bu makalede ise Kova burcunun başarılı olacağı mesleklere mercek tutuyoruz. Peki Kova burcunun başarılı olacağı meslekler neler? Hangi işler Kova burcuna uygun? İşte astrolog Pınar Atmaca'nın kaleminden Kova burcunun başarılı olacağı meslekler...

Kova burcunun başarılı olacağı meslekler

  • Kova burçları arkadaşlığa ve dostluğa önem verirler. Arkadaşlarıyla ortak paylaşımlar, işler, çalışmalar, uğraşlar onlar için önceliklidir. Aileleri, sevgilileri, eşleri, çocukları kadar dostlarına da sahip çıkabilirler. Bilgiyi ve düşüncelerini paylaşmak, aktarmak onlar için bir tercihten öte bir zorunluluktur. Bir yandan öğrenmek, öte yandan öğrendiklerini aktarmak isterler. Burcun simgesi de olan kovayı sürekli doldururlar ve boşaltırlar. Bu özellikleri onları çok iyi bir öğretmen yapar. Hayatınızda size öğreten veya öğretmeniniz olan kişilere bakın, pek çoğunun Kova burcundan olduğunu gözlemleyebilirsiniz. 
  • Yanı sıra Kova burcu son derece yenilikçi ve teknolojiye yatkındır. Sosyal paylaşımlarında teknolojinin tüm imkanlarından yararlanabilir. Yüzü her daim geleceğe dönük son derece vizyoner kişilerdir. Sıradışılık Kova’ları tanımlayan bir özelliktir. Adeta bugün için ve bugünü değil yarın için yarını yaşarlar. Düşünce ve fikirleri şu an için anlaşılamaz olsa da ileri görüşlülükleri zaman içinde onları haklı kılar. Zaman demişken astrolojide zamanın lordu olarak bilinen Satürn gezegeninin yönetimi altındadır Kova burcu. Satürn onlara disiplin, kararlılık, stratejik yaklaşım katar. Her ne kadar özgür ve yenilikçi ruhta olsalar da kuralcı yapıları onlara sert ve ciddi bir hava katabilir. Kova burcu özgürlükçü, yenilikçi yönünü, zaman zaman çılgın bile görünebilen yaklaşımlarını ciddi planlara yansıtmayı ve aktarmayı bilir. 
  • Sıra dışı, farklı, yenilikçi, orijinal ne kadar iş varsa Kova burçlarına göredir. Aykırı, bağımsız özellikleriyle dikkat çekerler, fikirler, özellikle yenilikçiyse onlar için önemlidir. Teknolojiye ve teknolojik her türlü gelişmeye son derece açıktırlar, işlerinde teknolojinin nimetlerinden başarıyla yararlanırlar, özgündürler, yaratıcıdırlar, keşfetmeyi severler. Ortak amaçlar için çalışmaktan yorulmazlar, toplum bilinçleri yüksektir, içinde bulundukları topluma ve insanlığa faydalı olmak isterler. Zaman içinde merakları ve keşif duygularıyla öğrendiklerini herkese aktarmayı arzularlar. Bilim insanlığı, akademisyenlik, mucitlik, kâşiflik, vakıf, dernek üyeliğ, öğretmenlik Kova burcuna uygun işlerdir.


Elle astroloji sayfalarında ayrıca burç yorumları, tarot falı, yükselen burç hesaplama, burç uyumu, burçlara göre hediye önerileri, burç özellikleri ve doğum haritası konularını da bulabilirsiniz.


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Haziran Sayısı Çıktı!

Kapağımızda ise Oral-B ile yepyeni bir işbirliğine başlayan oyuncu Yağmur Tanrısevsin var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.