MAYIS ASTROLOJİSİ BURCUNUZA NELER GETİRİYOR?

Yeni bir aya Akrep burcunda Ay tutulması ile başlıyoruz. Jüpiter Boğa burcunda yeni yıllık döngüsüne başlıyor.

Pınar Atmaca PINAR ATMACA 28 Nisan 2023
MAYIS ASTROLOJİSİ BURCUNUZA NELER GETİRİYOR?

Geçtiğimiz ay gerçekleşen Koç burcunda Güneş tutulmasının ardından bu kez Akrep burcunda bir Ay tutulması gerçekleşiyor. Ay tutulması duyguların yoğun yaşandığı zamanlardır. Her Ay tutulmasında içimizdeki duygusal çalkantıyı yönetmeye ve içinden yeni kararlarla çıkmaya çalışırız. 5 Mayıs’ta Akrep burcunda gerçekleşen bu tutulma öz değerimiz, kendimize verdiğimiz değerle ilgili ve bu noktada yeni farkındalıklar geliştirebilir ve sahip olduklarımızı daha iyi değerlendirme, varlıklarımızı, kaynaklarımızı, yeteneklerimizi daha iyi görme ve onlarla ilgili yeni karar ve yargılarda bulunma imkânı tanıyabilir. Her Ay tutulması dolunay zamanıdır ancak getirdiği farkındalık daha büyüktür. Boğa, Akrep, Aslan ve Kova burçları özellikle bu tutulmanın etkisi altındalar. Önemli farkındalıklar yaşayıp ciddi kararlar alabilirler.

7 Mayıs’ta Venüs’ün Yengeç burcuna ilerlemesi özellikle ev ve aile konularında destekleyici olabilir. Yeni bir ev, taşınma söz konusu olabilir, evimizde dekorasyon, düzenlemeler yapabilir, bundan keyif alabiliriz. Bu transit Yengeç, Akrep, Balık burçlarına iyi gelebilir.

15 Mayıs’ta Merkür retrosunun son bulmasıyla özellikle maddi konularda daha sağlıklı düşünebilir, hesaplarımızı, bütçemizi daha iyi yapabiliriz.

17 Mayıs’ta Jüpiter Boğa burcunda yeni döngüsüne başlıyor. Bu yeni bir yıllık döngüsünde maddi imkânlarımızı geliştirme, genişletme fırsatları doğabilir. Yeni işler, gelir ve kazanç kaynakları geliştirebiliriz. Kendi değerimizi daha fazla bilebilir, anlayabiliriz. Ev, arsa, toprak alımları söz konusu olabilir. Bu transit Boğa, Akrep, Aslan ve Kova’lara iyi gelebilir. 19 Mayıs’ta Boğa burcunda yeni ay gerçekleşiyor. Bu yeni ayla yukarıda söz ettiğimiz alanlarda yeni adımlar atmamız mümkün olabilir.

20 Mayıs’ta Mars’ın Aslan burcuna ilerlemesiyle Mars’ın bir buçuk aylık yeni döngüsü başlıyor. Bu yeni transitte egolarımızı tartmak durumunda kalabiliriz. Gereksiz istek ve heveslerimizden vazgeçebiliriz, bazı tutku ve heyecanları da geride bırakmamız gerekebilir. Öte yandan aşk için, sevdiklerimiz için daha fazla çaba ve gayret göstermek durumunda da kalabiliriz. Bu transit de en çok Boğa, Akrep, Aslan ve Kova’ları etkileyecek gibi görünüyor.

21 Mayıs’ta Güneş’in İkizler burcuna ilerlemesiyle fikirler, düşünceler önem kazanabilir. Daha paylaşıma açık, konuşmaya açık bir döneme ilerleyebilir, özellikle eğitimle, öğrenimle ilgili konularda daha aktif ve başarılı olabiliriz.Aylık burç yorumları  


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Haziran Sayısı Çıktı!

Kapağımızda ise Oral-B ile yepyeni bir işbirliğine başlayan oyuncu Yağmur Tanrısevsin var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.