NİSAN ASTROLOJİSİ: İKİ ŞANS GEZEGENİ BİR ARAYA GELİYOR

Nisan ayı Koç burcunda yeni ayla start alıyor. Boğa burcunda Güneş tutulmasıyla son buluyor.

1 Nisan’da gerçekleşen ve Merkür’le birleşen yeni ay haberleşme ve eğitimle ilgili yenilikler ve yeni başlangıçlar getirebilir.

Nisan ayı aşk, ilişkiler ve dostluklar açısından destekleyici bir ay olabilir. Zira aşk yıldızı Venüs 6 Nisan’da Jüpiter’in yanına ilerliyor ve bu iki şans gezegeni Nisan ayını sürpriz iyilik ve güzelliklerin yaşandığı, masalsı büyülü aşkların, birlikteliklerin hüküm sürdüğü bir ay kılabilir ve ayaklarımızı yerden kesebilir.

15 Nisan’da Mars’ın Balık burcuna ilerlemesiyle girgin ve girişimci yanımız biraz suya düşebilir. Adım atmak ya da girişimde bulunmak kolay olmayabilir, farkında olmadan kolayca dağılmamıza neden olabilir bu geçiş. Dolayısıyla herhangi bir aksiyon alırken daha temkinli, dikkatli olmamız gerekebilir.

16 Nisan’da Terazi burcundaki dolunay ilişkilere ve aşka dikkat çekerken hoş birliktelikleri, güzel gelişmeleri gündeme getirebilir. Bununla birlikte ilişkiler için son bir karar anı, zamanı doğabilir.

20 Nisan’dan itibaren Güneş’in burç değiştirmesiyle Boğa zamanı başlıyor. Bu zaman dilimi maddi konulara, iş ve para konularına dikkat çekebilir.

Ayı önemli bir tutulma ile kapatıyoruz. Nisan ayının son gününde gerçekleşen bu tutulma Uranüs eşliğinde gerçekleşiyor. Bu Güneş tutulması toprak ve gayrımenkul konularına, maddi ve finansal alanlarımıza ve kendimize duyduğumuz güvene dikkat çekebilir. Bu konularla ilgili yeni gelişmeleri beraberinde getirebilir. Tutulma Uranüs gölgesinde gerçekleşirken ani ve sürpriz durumlara, olaylara tedbirli ve temkinli yaklaşmamız gerekebilir.


Aylık burç yorumları