OĞLAK BURCU ERKEĞİNİ ETKİLEYEN 10 DAVRANIŞ

Oğlak burcu erkeği nelerden hoşlanır? Bu makalede bu sorunun yanıtlarına bakıyoruz. İşte astrolog Pınar Atmaca'nın kaleminden Oğlak erkeğini etkileyen 10 davranış..

ÖZGE ÇOLAK 27 Ocak 2023
OĞLAK BURCU ERKEĞİNİ ETKİLEYEN 10 DAVRANIŞ iStock

Astroloji Türkiye ve dünyada ilginin artarak sürdüğü bir alan. Burçlar, burç özellikleri, burç yorumları sıklıkla merak edilenler arasında. Bu makalede ise Oğlak erkeğine mercek tutuyoruz. Karşınızda bir Oğlak erkeği var... Peki Oğlak burcu erkeği nasıldır? Oğlak erkeği nelerden, hangi davranışlardan hoşlanır? Bir ilişkide Oğlak erkeğinin önemsediği şeyler neler olacaktır? Astrolog Pınar Atmaca bu üç soruyu yanıtlayan bir yazı kaleme aldı. İşte Pınar Atmaca'ya göre Oğlakerkeğini etkileyen 10 davranış:

OĞLAK BURCU ERKEĞİNİ ETKİLEYEN DAVRANIŞLAR

1. Zodyağın belki de en güvenilir burcudur Oğlak erkeği. Sözünde durur, dürüsttür, yalana ve hileye başvurmak onun için son derece zayıf bir eylemdir. Hayatını muntazam bir yapı gibi düzgün yürütmek ister çünkü. Dolayısıyla pek çok konuda düzgünlük ve doğruluk söz konusu olduğunda mükemmeliyetçidir. Her şeyden önce dürüst ve doğru olarak Oğlak erkeğini etkilemeye başlayabilirsiniz.

2. İkinci olarak Oğlak erkeğini etkilemek için gözüne hoş ve bakımlı görünmelisiniz. Gerçek güzelliğin peşindedir zira.

3.  Üçüncü olarak Oğlak erkeği maddi konularda oldukça farklı, normların dışında yaklaşımları benimseyebilir. Bu türden girişimlerini desteklemeniz etkili olacaktır.

4. Dördüncü olarak Oğlak erkeği ailesinde lider pozisyondadır, onun bu konumunu destekleyerek arkasında durmanız etkili olabilir. 

5. Beşinci olarak Oğlak erkeğinin gündelik etkileşimi oldukça karmaşık, iletişimi tuhaf olabilir. Bu noktada gereken özveriyi sergilemeniz, ona gereken anlayışı göstermeniz etkili olacaktır. 

6. Altıncı olarak Oğlak erkeği gündelik yaşamında iş ortamında oldukça hareketli ve esnek olabilir. Normal duruşuyla tezat bu yaklaşımına şaşırmamak etkileyici olabilir.

7.  Yedinci olarak Oğlak erkeği ortak maddi konu ve paylaşımlarda sözünün geçmesini isteyen baskın ve dominant bir karaktere sahiptir. Zaten Oğlak burcu da yönetici ve kardinal bir burçtur. Bu konularda ona uyum sağlamanız tekili olacaktır.

8. Sekizinci olarak Oğlak erkeği bulunduğu ortamın dışında ve uzağında, yabancılara karşı son derece yardımsever ve fayda odaklı bir tutum sergileyebilir. Onun bu tutumunu desteklemenizden hoşlanacaktır.

9. . Dokuzuncu olarak Oğlak erkeği eşinden, sevgilisinde şefkat ve anlayış bekler ve onun adeta bir anne gibi koruyucu ve kollayıcı olmasını isteyebilir. Buna hazır olmanız onu etkileyecek ve mutlu kılacaktır.

10. Onuncu olarak Oğlak erkeğinin içinde gizli bir kâşif ve maceraperest yattığını unutmayın zira her ne kadar kalemle çizilmiş gibi düzgün bir duruş sergilese de maceracı bir eş onu oldukça etkileyebilir.
Elle astroloji sayfalarında ayrıca burç yorumları, tarot falı, yükselen burç hesaplama, burç uyumu, burçlara göre hediye önerileri, burç özellikleri ve doğum haritası konularını da bulabilirsiniz.


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Türkiye 25 yaşında!

Mayıs sayımızda ELLE dergisi global kodlarıyla bir araya getirdiğimiz kendi alanlarında çok başarılı tam 8 isim ve 8 marka var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.