OĞLAK BURCU HANGİ RENKLERİ SEVER?

Oğlak burcu hangi renkleri sever? Bu makalede bu sorunun yanıtlarına bakıyoruz. İşte astrolog Pınar Atmaca'nın kaleminden Oğlak burcunun sevdiği renkler...

ÖZGE ÇOLAK 21 Şubat 2023
OĞLAK BURCU HANGİ RENKLERİ SEVER? iStock

Astroloji Türkiye ve dünyada ilginin artarak sürdüğü bir alan. Burçlar, burç özellikleri, burç yorumları sıklıkla merak edilenler arasında. Bu makalede ise Oğlak burcunun sevdiği renklere mercek tutuyoruz. Peki Oğlak burcu hangi renkleri sever?  İşte astrolog Pınar Atmaca'nın kaleminden Oğlak burcunun sevdiği renkler...

Oğlak burcu hangi rengi sever?

  • Satürn’ün ciddi burcu Oğlak sınırları, kuralları sever. Hal böyle olunca ara renklerden ziyade ne olduğu açıkça belli olan ana renkler Oğlak burcunun tercihi olabilir. Toprak elementinden olması onu kahverengi ve tonlarına daha da yaklaştırır. 

  • Ayrıca siyah, gri ve lacivert gibi resmi renkler bu burcun sevdiklerinden olabilir. 

  • Öte yandan iç dünyalarında dış görünümlerinin aksine maceraperest bir ruh taşıyabilirler, tıpkı Yay burçları gibi. Dolayısıyla bu ciddi ve remi renklerdeki takımların içinde birden ve hazırlıksız bir kırmızı ya da fuşya görebiliriz. Bohem takı ve çantalarla karşılarındakine ufak sürprizler yapabilirler.Elle astroloji sayfalarında ayrıca burç yorumları, tarot falı, yükselen burç hesaplama, burç uyumu, burçlara göre hediye önerileri, burç özellikleri ve doğum haritası konularını da bulabilirsiniz.


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Türkiye 25 yaşında!

Mayıs sayımızda ELLE dergisi global kodlarıyla bir araya getirdiğimiz kendi alanlarında çok başarılı tam 8 isim ve 8 marka var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.