OĞLAK BURCU KADININI ETKİLEYEN 10 DAVRANIŞ

Oğlak burcu kadını nelerden hoşlanır? Bu makalede bu sorunun yanıtlarına bakıyoruz. İşte astrolog Pınar Atmaca'nın kaleminden Oğlak kadınını etkileyen 10 davranış..

ÖZGE ÇOLAK 27 Aralık 2022
OĞLAK BURCU KADININI ETKİLEYEN 10 DAVRANIŞ iStock

Astroloji Türkiye ve dünyada ilginin artarak sürdüğü bir alan. Burçlar, burç özellikleri, burç yorumları sıklıkla merak edilenler arasında. Bu makalede ise Oğlak kadınına mercek tutuyoruz. Karşınızda bir Oğlak kadını var... Peki Oğlak burcu kadını nasıldır? Oğlak kadını nelerden, hangi davranışlardan hoşlanır? Bir ilişkide Oğlak kadınının önemsediği şeyler neler olacaktır? Astrolog Pınar Atmaca bu üç soruyu yanıtlayan bir yazı kaleme aldı. İşte Pınar Atmaca'ya göre Oğlak kadınını etkileyen 10 davranış:

OĞLAK BURCU KADININI ETKİLEYEN DAVRANIŞLAR

1. Oğlak burcu dişil bir toprak enerjisidir. Oğlak kadınları da doğal olarak bu enerjiyi yüksek olarak sergiler. Oğlak burcu Satürn yönetimindedir, dolayısıyla yönetici gezegenin getirdiği sertlik, soğukluk, mesafe ve ciddiyet bu burcun kadınlarında kendini daha fazla gösterebilir. Ancak bu sert kabuğun ardında ve arkasında gizli duygusallıklar, alınganlık ve hassasiyetler olabilir ama bu burçla tezat düşen bu özellikler kişilere şaşırtıcı gelebilir. Dolayısıyla öncelikle bu sert kabuğun yanıltıcılığına kapılmamak ve ardındaki duygusallığı fark etmek etkileyici olabilir.

2. İkinci olarak Oğlak kadını sevecenlik, şefkat beklentisi içinde olabilir, bu beklentileri karşılayan davranışlar sergilediğinizden emin olmalısınız.

3.  Üçüncü olarak Oğlak kadını için ev ve aile çok önemlidir. Onu etkilemek için aile değerlerine önem verdiğinizi göstermelisiniz.

4. Dördüncü olarak Oğlak kadını için saygı önemlidir, onun duruşuna, statüsüne, konumuna saygı duymalısınız.

5. Beşinci olarak Oğlak kadını ciddiyet ve resmiyet sever, onun yanında gelişigüzel davranmamak yerinde bir davranış olabilir.

6. Altıncı olarak Oğlak kadını aşkta huzur, sakinlik ve yavaşlık arar. Sabırsız ve aceleci davranmamanız etkileyici olabilir.

7.  Yedinci olarak Oğlak burcu kadını için görev ve sorumluluklar her şeyden önce gelebilir. Önceliklerine özen gösteren bir davranış ve tutum içinde olmanız fark yaratabilir.

8. Sekizinci olarak her ne kadar görüntüsü fazla ciddi hatta zaman zaman tedirgin edici olsa da ruhunda sonsuz iyilikler olabileceğini unutmayın.

9. Dokuzuncu olarak Oğlak kadını Satürn kurallarına, disiplinine bağlıdır ve bu açıdan ilişkiler ve aile konusunda tutucu olabilir. Macera, seyahat gibi konularda ısrarcı davranmamak etki yaratabilir.

10. Onuncu ve son olarak Oğlak kadının gözüne, zevklerine hitap etmeyi, hoş ve düzgün görünmeyi ihmal etmemelisiniz.Elle astroloji sayfalarında ayrıca burç yorumları, tarot falı, yükselen burç hesaplama, burç uyumu, burçlara göre hediye önerileri, burç özellikleri ve doğum haritası konularını da bulabilirsiniz.


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos sayısı 80 sayfalık ELLE Style Awards 2024 eki ile birlikte çıktı!

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.