OĞLAK BURCUNUN EN İYİ ANLAŞTIĞI VE ANLAŞMADIĞI BURÇLAR

Sizin veya tanıştığınız yeni birinin burcu oğlak ve hangi burçlarla anlaşıp anlaşamadığını merak mı ediyorsunuz? Bu makalede oğlak burcunun anlaştığı ve anlaşamadığı burçlara bakıyoruz...

ÖZGE ÇOLAK 06 Aralık 2022
OĞLAK BURCUNUN EN İYİ ANLAŞTIĞI VE ANLAŞMADIĞI BURÇLAR iStock

Oğlak Burcu'nun anlaştığı ve anlaşamadığı burçlar hangileri? Bu soruyu astrolog Pınar Atmaca'ya sorduk... İşte Pınar Atmaca'nın kaleminden Oğlak burcunun anlaştığı ve anlaşamadığı 3'er burç. Hazırsanız başlayalım...

Sınırlı, sorumlu, kurallara, statükoya saygı duyan, zaman zaman hayatı bir iş planı gibi ele alan Oğlak’lar için bu iş dünyasında rahat hareket etmek önemlidir. Zira onlar adım adım hedeflerini inşa ederken yanlarında onu destekleyen, huzur ve rahat veren insanlar olmalıdır. Kurucu ve yapıcı insanlardır, büyük hedefleri vardır, hayat bu hedeflere ulaşmaktan başka bir şey olmayabilir. Dünyadaki her konuyu da bu şekilde ele alabilirler, aşkı bile, adım adım inşa edebilirler.

OĞLAK BURCUNUN EN İYİ ANLAŞTIĞI BURÇLAR

1. YENGEÇ BURCU

Hal böyle olunca onlara hedeflerini köklendirebilecekleri şefkatli, anlayışlı ortamı ve yuvayı sunabilecek Yengeç’ler anlaştıklarının ilk sırasında gelebilir. Yengeç’in koruyucu, kollayıcı su enerjisi Oğlak’ın hedefini inşa ettiği toprağı adeta besler ve inşaatını büyütmesine destek olur.

2. BOĞA BURCU

İkinci sıraya ise yine onu rahat ettiren, aradığı huzuru, sakinliği, yavaşlığı ve de evcimenliği sağlayabilecek Boğa burçlarını koyabiliriz. Üstelik Boğa’nın tatlılığı, yumuşaklığı onun sert ve inatçı mizacını da yumuşatır ve dengeler.

3. BAŞAK BURCU

Üçüncü sırada ise titiz ve çalışkan Başak’ları sayabiliriz. Neredeyse hiçbir detayı gözünden kaçırmayan Başak’lar zekâları ve çalışkanlığıyla Oğlak’lar için iyi bir yol arkadaşı olabilir.

OĞLAK BURCUNUN ANLAŞAMADIĞI BURÇLAR

1. BALIK BURCU

 Bu burcun anlaşamadıklarının başında ne yaptıklarını asla anlayamadıkları, farklı boyutları, katmanlarını öngöremedikleri, okyanusların engin, sınırsız insanları Balık’lar gelebilir.

2. KOÇ BURCU

Önce aksiyon alıp sonra plan yapan girişimci Koç’lar ise Oğlak’lar için gerçek bir sınav olabilir, zira Oğlak’lar tam aksi yönde plan yapmak için doğmuşlardır.

3. İKİZLER BURCU

Son olarak İkizler burcu, uçarı, havai tarafları, spontanlıkları, her an hareket halinde oluşlarıyla Oğlak burcunu epeyce yorabilir.Elle astroloji sayfalarında ayrıca burç yorumları, tarot falı, yükselen burç hesaplama, burç uyumu, burçlara göre hediye önerileri, burç özellikleri ve doğum haritası konularını da bulabilirsiniz.


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Türkiye 25 yaşında!

Mayıs sayımızda ELLE dergisi global kodlarıyla bir araya getirdiğimiz kendi alanlarında çok başarılı tam 8 isim ve 8 marka var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.