TERAZİ BURCU HANGİ RENKLERİ SEVER?

Terazi burcu hangi renkleri sever? Bu makalede bu sorunun yanıtlarına bakıyoruz. İşte astrolog Pınar Atmaca'nın kaleminden Terazi burcunun sevdiği renkler...

ÖZGE ÇOLAK 21 Şubat 2023
TERAZİ BURCU HANGİ RENKLERİ SEVER? iStock

Astroloji Türkiye ve dünyada ilginin artarak sürdüğü bir alan. Burçlar, burç özellikleri, burç yorumları sıklıkla merak edilenler arasında. Bu makalede ise Terazi burcunun sevdiği renklere mercek tutuyoruz. Peki Terazi burcu hangi renkleri sever?  İşte astrolog Pınar Atmaca'nın kaleminden Terazi burcunun sevdiği renkler...

Terazi burcu hangi rengi sever?

  • Venüs’ün bir diğer güzellikler burcu Terazi hava elementinin bir diğer üyesidir. Hava grubundan diğer burçlarda olduğu gibi pastel renkleri tercih edebilir. Romantik havasıyla pembe Terazi burcunun en sevdiği renklerden biri olabilir ve bu rengin her tonunu üzerinde rahatlıkla taşıyabilir. 

  • Yine açık ve uçuk mavi bu burcun sevdiği bir diğer renktir. Mavi ayrıca Terazi’nin ciddiyetini, diplomat havasını da yansıttığından bu rengi üzerinde güzel bir şekilde taşır. Terazi dengeli, uyumlu bir burçtur, karşısındaki kişiye uyum sağlamak onun olmazsa olmazıdır. Dolayısıyla çarpıcı ve frapan renklerdense uyumlu pastel tonlar bu burcun her zaman tercihi olabilir. 

  • Ayrıca ruhundaki temizlik ve saflık duygusunu en iyi şekilde öne çıkaran beyazlar yine Terazi burcunun sevdiği renkler arasında yerini alır.Elle astroloji sayfalarında ayrıca burç yorumları, tarot falı, yükselen burç hesaplama, burç uyumu, burçlara göre hediye önerileri, burç özellikleri ve doğum haritası konularını da bulabilirsiniz.


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Nisan Sayısı Çıktı!

ELLE Nisan Sayısı Çıktı!

Yeni sayımızın kapağında oyuncu Hazar Güçlü var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.