YAY BURCU ERKEĞİNİ ETKİLEYEN 10 DAVRANIŞ

Yay burcu erkeği nelerden hoşlanır? Bu makalede bu sorunun yanıtlarına bakıyoruz. İşte astrolog Pınar Atmaca'nın kaleminden Yay erkeğini etkileyen 10 davranış..

ÖZGE ÇOLAK 27 Ocak 2023
YAY BURCU ERKEĞİNİ ETKİLEYEN 10 DAVRANIŞ iStock

Astroloji Türkiye ve dünyada ilginin artarak sürdüğü bir alan. Burçlar, burç özellikleri, burç yorumları sıklıkla merak edilenler arasında. Bu makalede ise Yay erkeğine mercek tutuyoruz. Karşınızda bir Yay erkeği var... Peki Yay burcu erkeği nasıldır? Yay erkeği nelerden, hangi davranışlardan hoşlanır? Bir ilişkide Yay erkeğinin önemsediği şeyler neler olacaktır? Astrolog Pınar Atmaca bu üç soruyu yanıtlayan bir yazı kaleme aldı. İşte Pınar Atmaca'ya göre Yay erkeğini etkileyen 10 davranış:

YAY BURCU ERKEĞİNİ ETKİLEYEN DAVRANIŞLAR

1. Dost ve arkadaş canlısı, sosyal, sempatik, girişken Yay burcu erkeği bu özellikleriyle ele avuca sığmaz. Üstelik aile yaşamından ziyade gezip tozmayı, eğlenmeyi, arkadaşlarıyla zaman geçirmeyi sever. Dolayısıyla öncelikle onunla birlikte eğlenceyi, gezmeyi paylaşmak etkili olacaktır. 

2. .  İkinci olarak Yay erkeğini etkilemek için aile konularında son derece fedakâr olmasını anlayışla karşılamak hatta desteklemek yerinde olabilir. Zira ailesi söz konusu olduğunda Yay erkeğinin gözü hiçbir şey görmeyebilir.

3.  Üçüncü olarak Yay erkeğinin son derece zeki olduğunu unutmamak gerekir, hızlı, çevik, pratik bir akla sahiptir ve karşısındaki kişiden de bu çevikliği ve zekayı bekler.

4. Dördüncü olarak Yay erkeği iş yaşamında çok çalışkandır, işi ve hedefleri için evini unutabilir. Çıktığı iş seyahatlerinde rahatsız edilmemek isteyebilir. Dolayısıyla onu etkilemek istiyorsanız özellikle iş seyahatinde sık sık aramamaya çalışın.

5. Beşinci olarak Yay erkeği aşkta lider olmak ve sözünü geçirmek isteyebilir. Sevdikleriyle olan ilişkilerinde de yönetici konumda olmak isteyebilir. Egonuz kuvvetliyse onu etkilemek için biraz daha çaba sarfetmelisiniz.

6. Altıncı olarak Yay erkeğinin yanında, çevresinde oldukça sıra dışı, farklı ya da aykırı görüşlere sahip insanlar bulunabilir, buna uyum sağlamak etkili olabilir.

7.   Yedinci olarak Yay erkeği ortak maddi konu ve paylaşımlarda karşısındakinden anlayış ve empati bekleyebilir, ama karşısındaki kişiye de anlayış gösterecektir. Bunu önceden fark etmeniz etkili olacaktır.

8. Sekizinci olarak Yay erkeği bulunduğu ortamın dışında ve uzağında kral gibi hissetmek ister, tam da bu yüzden uzak diyarlarda olmak onu iyi hissettirir. Yabancı bir ülkede yaşamak isteyebilir ve sevebilir. Bu durumu anlayışla karşılayıp uyum sağlamak etkili olacaktır.

9. Dokuzuncu olarak Yay erkeği sosyal bir kelebek gibidir ve daldan dala konmaya bire bir ilişkiler kurmaya yatkındır. Bu durumda kıskanç davranmamak etkili olacaktır.

10. Onuncu olarak her ne kadar hafif ve neşeli görünse de Yay erkeğinin sezgileri çok kuvvetlidir, bu özelliğini asla yabana atmamalı ve dürüst olmalısınız.
Elle astroloji sayfalarında ayrıca burç yorumları, tarot falı, yükselen burç hesaplama, burç uyumu, burçlara göre hediye önerileri, burç özellikleri ve doğum haritası konularını da bulabilirsiniz.


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos sayısı 80 sayfalık ELLE Style Awards 2024 eki ile birlikte çıktı!

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.