YAY BURCU HANGİ RENKLERİ SEVER?

Yay burcu hangi renkleri sever? Bu makalede bu sorunun yanıtlarına bakıyoruz. İşte astrolog Pınar Atmaca'nın kaleminden Yay burcunun sevdiği renkler...

ÖZGE ÇOLAK 21 Şubat 2023
YAY BURCU HANGİ RENKLERİ SEVER? iStock

Astroloji Türkiye ve dünyada ilginin artarak sürdüğü bir alan. Burçlar, burç özellikleri, burç yorumları sıklıkla merak edilenler arasında. Bu makalede ise Yay burcunun sevdiği renklere mercek tutuyoruz. Peki Yay burcu hangi renkleri sever?  İşte astrolog Pınar Atmaca'nın kaleminden Yay burcunun sevdiği renkler...

Yay burcu hangi rengi sever?

  • Burçlar kuşağının keşif ve macera duygusuyla dolu burcu Yay için bohem renkler ilk akla gelendir. Çingene pembeleri, morları, fuşyalar Yay burçları için çok güzel ve yerinde tercihler olabilir. Ateş elementinden bu burç için parlak ve çarpıcı renkleri birbirleriyle karıştırarak kombine etmek de hiç zor olmaz. Aksine bu karışımları başkalarının bakışlarını ve yargılarını hiç umursamadan gönüllerince üzerlerinde taşıyabilirler. 

  • Çiçekli, böcekli kumaşlar, elbiseler, paçal renkler Yay burçlarının severek taşıyacakları renklerdir. Ruhlarındaki keşif ve macera duygularıyla doğada görülebilecek her rengi kendilerine kendi tarzlarında yakıştırabilirler.Elle astroloji sayfalarında ayrıca burç yorumları, tarot falı, yükselen burç hesaplama, burç uyumu, burçlara göre hediye önerileri, burç özellikleri ve doğum haritası konularını da bulabilirsiniz.


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Türkiye 25 yaşında!

Mayıs sayımızda ELLE dergisi global kodlarıyla bir araya getirdiğimiz kendi alanlarında çok başarılı tam 8 isim ve 8 marka var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.