YAY BURCU KADINI ETKİLEYEN 10 DAVRANIŞ

Yay burcu kadını nelerden hoşlanır? Bu makalede bu sorunun yanıtlarına bakıyoruz. İşte astrolog Pınar Atmaca'nın kaleminden Yay kadınını etkileyen 10 davranış..

ÖZGE ÇOLAK 27 Aralık 2022
YAY BURCU KADINI ETKİLEYEN 10 DAVRANIŞ iStock

Astroloji Türkiye ve dünyada ilginin artarak sürdüğü bir alan. Burçlar, burç özellikleri, burç yorumları sıklıkla merak edilenler arasında. Bu makalede ise Terazi kadınına mercek tutuyoruz. Karşınızda bir Yay kadını var... Peki Yay burcu kadını nasıldır? Yay kadını nelerden, hangi davranışlardan hoşlanır? Bir ilişkide Yay kadınının önemsediği şeyler neler olacaktır? Astrolog Pınar Atmaca bu üç soruyu yanıtlayan bir yazı kaleme aldı. İşte Pınar Atmaca'ya göre Yay kadınını etkileyen 10 davranış:

YAY BURCU KADININI ETKİLEYEN DAVRANIŞLAR

1. Astrolojide Yay burcu eril, maskülen burçlardan biridir. Yay burcu kadını da dolayısıyla içinde eril bir enerji barındırır. Bu enerjiyle her türlü spora, fiziksel aktiviteye yatkındır. Hareket halinde olmak vazgeçilmezidir. Kadın olmanın getirdiği duygusallıkla harmanlanmış keşfetmeyi seven maceracı bir ruha sahiptir. Yolculuk etmeyi, yabancı diyarlara gitmeyi, oralarda gezmeyi, yaşamayı sever. Dolayısıyla bir Yay kadınını etkilemek istiyorsanız öncelikle her türlü spora, fiziksel aktiviteye hazır olmalısınız

2. İkinci olarak farklı ve uzun seyahat rotaları belirlemek onun için etkileyici olacaktır.

3.  Üçüncü olarak Yay kadını her ne kadar fiziksel olarak aktif olsa da ruhunda güçlü sezgilere sahiptir. Ona karşı dürüst, sadık ve bağlı olduğunuzu hissettirmeniz önemlidir.

4. Dördüncü olarak Yay kadını ilişkisinde fazla derinlik ve romantizmden hoşlanmayabilir. Romantik yaklaşımlar yerine akılcı ve pragmatik yollar etkileyici olacaktır. Bir ateş burcu olan Yay kadını iddialı, rekabetçi ve lider özelliklere sahip kişileri sever. Dolayısıyla bu özellikleri sergilemeniz etkileyici olabilir.

5. . Beşinci olarak Yay kadınını eve ya da kapalı ortamlara bağlamamanız onun sıkılmaması ve bıkmaması açısından etkili olacaktır.

6.  Altıncı olarak Yay kadını cömertlik ve eli açıklıktan hoşlanır, cimri olmadığınızı göstermeniz etkileyici olabilir

7.  Yedinci olarak Yay kadınını gündelik yaşamında, rutinlerinde, işlerinde huzur ve konfor arar, ona bu ortamı sunmak fark yaratabilir

8. . Sekizinci olarak Yay kadını sürekli kendini geliştirmeye, eğitime, öğretime inanır. Onu bu yönde desteklemeniz etkili olabilir.

9. Dokuzuncu olarak Yay kadını sosyal ve arkadaş canlısıdır, sizin de öyle olmanız onu etkileyecektir.

10. Onuncu ve son olarak bir Yay kadınını etkilemek için onun ayaklarını yerden kesmeniz gerektiğini unutmayın.  Elle astroloji sayfalarında ayrıca burç yorumları, tarot falı, yükselen burç hesaplama, burç uyumu, burçlara göre hediye önerileri, burç özellikleri ve doğum haritası konularını da bulabilirsiniz.


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Haziran Sayısı Çıktı!

Kapağımızda ise Oral-B ile yepyeni bir işbirliğine başlayan oyuncu Yağmur Tanrısevsin var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.