YAY BURCUNDA DOLUNAYIN GETİRDİKLERİ

4 Haziran’da Yay burcunda gerçekleşen dolunay yurt dışı ve yabancılarla ilgili gelişme ve konuları beraberinde getirebilir, seyahat kararları alabiliriz.

Pınar Atmaca PINAR ATMACA 03 Haziran 2023
YAY BURCUNDA DOLUNAYIN GETİRDİKLERİ

Her dolunay duygusal bir farkındalık ve aydınlanma zamanıdır. Bu kez Yay burcunda gerçekleşen dolunay keşif ve macera duygularımızı tetikleyebilir. Bu tetiklenmeyle yolculuk kararları alabiliriz. Yakın çevremizdeki gelişmelerin bizi etkilediği ve motive ettiği bir dönemden geçerken bu dolunay ufkumuzu uzaklara taşıyor. Bu ufukla yurt dışı ve yabancılarla ilgili konular gündemimize gelebilir ve farkındalık yaratabilir. Akademik ve medyatik konular bu dolunayda bakış açımızı farklı bir yöne çekebilir. Kişisel gelişimimize yatırım yapmayı düşünebiliriz. Fikirler, düşünceler zihnimizi sararken bunları daha geniş bir çevreyle paylaşma isteği ve ihtiyacı içinde olabiliriz. Ateş burcundan Yay’da gerçekleşen bu dolunay kalbimizi ve kalpten isteklerimizi harekete geçirebilir. Uzak bir açı kursa da bu dolunaya etki eden Mars yüreğimizin istekleri yönünde bizi motive edebilir. Kalbimizi ve ruhumuzu daha fazla dinlememiz ve gerçekten ne istediğimizi belirlememiz gerekiyor. Bu çerçevede biraz daha açık fikirli olmak, farklı görüş ve düşüncelere kendimizi kapatmamak ve biraz daha abartılı düşünmek bizi çok farklı yerlere, noktalara götürebilir. İçimizdeki kaşifi hareket ettirmek durumunda olabiliriz. Yeni maceralara açılan kapıları görmek ve değerlendirmek bize bambaşka bakış açıları sağlayabilir.

Bu dolunayın burcunuza etkilerine gelecek olursak:

KOÇ
Bu dolunay daha geniş bir bakış açısı getirebilir. Bir yolculuk kararı verebilirsiniz. Uzaklarla ilgili planlarınıza hız kazandırabilirsiniz.

BOĞA
Bu dolunay içsel ve ruhsal bir hesaplaşma içine sokabilir. Bazı gerçekleri daha net ve derin bir şekilde görmenizi sağlayabilir. Ortak maddi konularda kararlar alabilirsiniz.

İKİZLER
Bu dolunay ikili ve bire bir ilişkilere dikkatinizi çekiyor. Kendinize odaklandığınız bir dönemden geçerken dolunayla birlikte karşınızdaki kişiye öncelik verebilirsiniz.

YENGEÇ
Bu dolunay gündelik yaşamınıza ve rutinlerinize göz atmanızı ve bir değişiklik kararı vermenizi sağlayabilir. Kontrolünüz dışı gelişmeleri bir kenara bırakıp daha pragmatik olabilirsiniz.

ASLAN
Bu dolunay toparlanmanızı ve aksiyon almanızı sağlayabilir. Aşkla, tutkularınızla ve sevdiklerinizle ilgili değerlendirmeler yapabilir, kararlar alabilirsiniz.

BAŞAK
Bu dolunay ev ve aile konularına dikkatinizi çekerken evde değişiklik kararı verebilirsiniz. Taşınma kararı söz konusu olabilir.

TERAZİ
Bu dolunay yakın çevrenizdeki gelişmelere dikkatinizi çekebilir. Komşularınızla ilgili gelişmeler su yüzüne çıkabilir. Düşünce kalıplarınızı gözden geçirebilirsiniz.

AKREP
Bu dolunay maddi kararları beraberinde getirebilir. Paranızı, kaynaklarınızı, yeteneklerinizi değerlendirmeden geçirebilir, öz güveninizi yeniden şekillendirebilirsiniz.

YAY
Burcunuzda gerçekleşen bu dolunay yaşamınızla ilgili kendiniz için alabileceğiniz kararlara işaret ediyor. Ne istediğinizi anlamaya gayret gösterebilirsiniz.

OĞLAK
Bu dolunay ruhsal farkındalıklara işaret edebilir. Sezgilerinizi dinleyebilirsiniz. Rüyalarınız anlamlı çıkabilir. Kontrolünüz dışı gelişmelere farkındalıkla yaklaşabilirsiniz.

KOVA
Bu dolunay sosyal çevreniz ve arkadaşlık ilişkilerinize dikkatinizi çekerken bu alanda farkındalık geliştirmenize ve değerlendirmeler yapmanıza yardımcı olabilir.

BALIK
Bu dolunay görev ve sorumluluklarınıza, iş ve kariyerinize dikkat çekebilir. Bu konularda alabileceğiniz yeni kararlar olabilir.


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Türkiye 25 yaşında!

Mayıs sayımızda ELLE dergisi global kodlarıyla bir araya getirdiğimiz kendi alanlarında çok başarılı tam 8 isim ve 8 marka var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.