YAY BURCUNUN EN İYİ ANLAŞTIĞI VE ANLAŞAMADIĞI BURÇLAR

Sizin veya tanıştığınız yeni birinin burcu yay ve hangi burçlarla anlaşıp anlaşamadığını merak mı ediyorsunuz? Bu makalede yay burcunun anlaştığı ve anlaşamadığı burçlara bakıyoruz...

ÖZGE ÇOLAK 06 Aralık 2022
YAY BURCUNUN EN İYİ ANLAŞTIĞI VE ANLAŞAMADIĞI BURÇLAR iStock

Yay Burcu'nun anlaştığı ve anlaşamadığı burçlar hangileri? Bu soruyu astrolog Pınar Atmaca'ya sorduk... İşte Pınar Atmaca'nın kaleminden Yay burcunun anlaştığı ve anlaşamadığı 3'er burç. Hazırsanız başlayalım...

Zodyağın çılgın kâşifi, maceracı, gönlü zengin burcu Yay için hayatta mutluluk cömertlikten, iyilikten, her türlü fırsata, imkâna açık yolculuklardan geçer. Bir Yay burcunu yerinde sabit bulmak zordur. Sürekli hareket halindedir, sportiftir, enerjiktir. Bir yerden diğerine sürekli bir koşu halindedir, çünkü sürekli daha iyisinin olabileceğine inandırmıştır kendini. Bu yöndeki sabit kararlılığını kendi hiçbir zaman fark etmeyebilir. Oysa Yay burcu bu yolculuğa herkesin bir gün inanacağı ve çıkacağından neredeyse emindir ve o yüzden çılgın gibi değişiklikten ve hareketten hoşlanır.

YAY BURCUNUN EN İYİ ANLAŞTIĞI BURÇLAR

1. İKİZLER BURCU

Hal böyle olunca en iyi anlaştığı onun gibi yerinde duramayan İkizler’den başkası değildir. İkizler’in çabuk sıkılan, hemen vazgeçip bir sonraki duruma geçen değişken yapısı Yay burcuna iyi gelir.

2. KOÇ BURCU

Yay burcunun bir diğer anlaştığı burç yine hızlı hareket eden, girişken, aktif, mücadeleci Koç’lardır. Koç’lar da tıpkı kendileri gibi önce aksiyon alma sonra düşünme taraftarıdır ve en az Yay’lar kadar enerjiktir.

3. ASLAN BURCU

Bu burcun anlaştıklarının son sırasına ise neşeli, canlı, eğlenceli karakteriyle Aslan burcunu koyabiliriz. Üstelik Aslan’lar kararlı ve sabit taraflarıyla Yay’ların aşırılıklarını da iyi dengeler.

YAY BURCUNUN ANLAŞAMADIĞI BURÇLAR

1. OĞLAK BURCU

Yay burcunun en anlaşamadığı burç ateşin üzerine toprak ağırlığıyla çökebilen Oğlak olabilir. Üstelik Oğlak’lar Yay’ın aksine sınırlardan ve kurallardan hoşlanır, her şeyi planla, programla yürütmek arzusundadır, aşırılıklardan, hele de çılgınlıklardan hiç hazzetmez.

2. BOĞA BURCU

Yay’ı zorlayan bir diğer burç ise doğal olarak yerinden kalkmak, huzurunu keyfini bozmak istemeyen Boğa olabilir. Boğa’nın sağlamcı, riskten hoşlanmayan yönleri Yay’ın maceracı yanını pek desteklemez.

3. YENGEÇ BURCU

Bu burcun anlaşamadıkları arasına son olarak Yengeç’i koyabiliriz. Evcimen, aileci, duygusal, alıngan Yengeç burcu Yay için anlaşılması zor bir burç olarak yerini alır.Elle astroloji sayfalarında ayrıca burç yorumları, tarot falı, yükselen burç hesaplama, burç uyumu, burçlara göre hediye önerileri, burç özellikleri ve doğum haritası konularını da bulabilirsiniz.


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Haziran Sayısı Çıktı!

Kapağımızda ise Oral-B ile yepyeni bir işbirliğine başlayan oyuncu Yağmur Tanrısevsin var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.