YENGEÇ BURCU ERKEĞİNİ ETKİLEYEN 10 DAVRANIŞ

Yengeç burcu erkeği nelerden hoşlanır? Bu makalede bu sorunun yanıtlarına bakıyoruz. İşte astrolog Pınar Atmaca'nın kaleminden Yengeç erkeğini etkileyen 10 davranış..

ÖZGE ÇOLAK 27 Ocak 2023
YENGEÇ BURCU ERKEĞİNİ ETKİLEYEN 10 DAVRANIŞ iStock

Astroloji Türkiye ve dünyada ilginin artarak sürdüğü bir alan. Burçlar, burç özellikleri, burç yorumları sıklıkla merak edilenler arasında. Bu makalede ise Yengeç erkeğine mercek tutuyoruz. Karşınızda bir Yengeç erkeği var... Peki, Yengeç burcu erkeği nasıldır? Yengeç erkeği nelerden, hangi davranışlardan hoşlanır? Bir ilişkide Yengeç erkeğinin önemsediği şeyler neler olacaktır? Astrolog Pınar Atmaca bu üç soruyu yanıtlayan bir yazı kaleme aldı. İşte Pınar Atmaca'ya göre Yengeç erkeğini etkileyen 10 davranış:

YENGEÇ BURCU ERKEĞİNİ ETKİLEYEN DAVRANIŞLAR

1. Her ne kadar yumuşak, sevecen ve anlayışlı görünse de Yengeç burcu erkeği zodyağın en zorlu erkeklerinden biri olabilir. Yengeç burcu dişil enerjiye sahiptir ve bu dişil enerji Yengeç burcu erkeğini bir kadın gibi manipülatif hale getirebilir. Bir hedef koyduğuna ona ulaşmak için oldukça sabırlı olabilir ve onu yolundan vazgeçirmek oldukça zordur. Bu duygusal yanı güçlü erkeği etkilemek için öncelikle planlı hareket etmek, ciddi, disiplinli, düzgün olmak etkili olabilir.

2. İkinci olarak Yengeç burcu erkeği dürüstlük konusunda hassastır, empati gücüyle en ufak sırrı ya da yalanı ortaya çıkarabilir. Dolayısıyla onu etkilemek için dürüst davranmanız gerekebilir.

3.  Üçüncü olarak Yengeç burcu erkeği gizemli, çözülmesi kolay olmayan kadınlardan hoşlanır. Zira onları bir bulmaca gibi çözmek, detektif gibi izlemek hoşuna gidebilir. Gizemli hareket ederek onu etkileyebilirsiniz ancak bu oyunda oldukça zeki olmalısınız.

4. Dördüncü olarak Yengeç burcu sessiz ve dingin ortamları sever, onu etkilemek için böyle ortamlar yaratabilirsiniz.

5. Beşinci olarak Yengeç burcu erkeği tam bir gurmedir, iyi pişirilen yemeklere bayılır, onu etkilemek için zengin bir mutfak sunabilirsiniz.

6. Altıncı olarak Yengeç burcu erkeği ailesine düşkündür, onu etkilemek için ailesine saygı duymalı, hürmet etmelisiniz.

7. Yedinci olarak Yengeç burcu erkeği lider, öncü görünmek ister. Dış dünyada onu öne çıkardığınızdan emin olmalısınız.

8.  Sekizinci olarak Yengeç burcu erkeğinin iş konusunda sıra dışı ve farklı fikirleri olabilir, bu fikirleri anlayışla karşılamak onu etkileyebilir.

9. Dokuzuncu olarak Yengeç burcu erkeği dışarıdan sakin görünse de epeyce bir gelgite sahip olabilir. Bu gelgitleri sakin karşılamalısınız.

10. Onuncu ve son olarak Yengeç burcu erkeğinin cömertliği sever, bu özelliğini anlayışla karşılamanız onu etkileyecektir.
Elle astroloji sayfalarında ayrıca burç yorumları, tarot falı, yükselen burç hesaplama, burç uyumu, burçlara göre hediye önerileri, burç özellikleri ve doğum haritası konularını da bulabilirsiniz.


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Haziran Sayısı Çıktı!

Kapağımızda ise Oral-B ile yepyeni bir işbirliğine başlayan oyuncu Yağmur Tanrısevsin var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.