YENGEÇ BURCU HANGİ RENKLERİ SEVER?

Yengeç burcu hangi renkleri sever? Bu makalede bu sorunun yanıtlarına bakıyoruz. İşte astrolog Pınar Atmaca'nın kaleminden Yengeç burcunun sevdiği renkler...

ÖZGE ÇOLAK 21 Şubat 2023
YENGEÇ BURCU HANGİ RENKLERİ SEVER? iStock

Astroloji Türkiye ve dünyada ilginin artarak sürdüğü bir alan. Burçlar, burç özellikleri, burç yorumları sıklıkla merak edilenler arasında. Bu makalede ise Yengeç burcunun sevdiği renklere mercek tutuyoruz. Peki Yengeç burcu hangi renkleri sever?  İşte astrolog Pınar Atmaca'nın kaleminden Yengeç burcunun sevdiği renkler...

Yengeç burcu hangi rengi sever?

  • Su elementinin kardinal yani öncü burcu Yengeç için akışkanlık önemlidir. Keza renkler söz konusu olduğunda suyun tüm tonları yanında onun duygusal gelgitlerini yansıtan ara renkleri de tercih edebilir. Mavi ve tüm tonları Yengeç burcunun tercih ettiği renkler olabilir. 

  • Ayrıca pastel renkleri de bu burcun insanları üzerinde güzel ve keyifle taşırlar. Yengeç burcu ayrıca geçmişin derinliklerini de taşır. Dolayısıyla başta lacivert olmak üzere koyu renkleri bu derinliği yansıtacak şekilde üzerlerinde bulundurmayı severler. 

  • Yengeç burcu Ay yönetiminde dişil enerjiyi temsil eder. Feminen dokunuşlarla Ay’ın parlak beyazlığını en iyi taşıyan ve yansıtan burçtur. Ruhlarındaki şefkat ve merhameti yansıtan lila, pembe, açık mor gibi renkleri de ayrıca severler.Elle astroloji sayfalarında ayrıca burç yorumları, tarot falı, yükselen burç hesaplama, burç uyumu, burçlara göre hediye önerileri, burç özellikleri ve doğum haritası konularını da bulabilirsiniz.


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Haziran Sayısı Çıktı!

Kapağımızda ise Oral-B ile yepyeni bir işbirliğine başlayan oyuncu Yağmur Tanrısevsin var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.