YENGEÇ BURCU KADININI ETKİLEYEN 10 DAVRANIŞ

Yengeç burcu kadını nelerden hoşlanır? Bu makalede bu sorunun yanıtlarına bakıyoruz. İşte astrolog Pınar Atmaca'nın kaleminden Yengeç kadınını etkileyen 10 davranış...

ÖZGE ÇOLAK 13 Aralık 2022
YENGEÇ BURCU KADININI ETKİLEYEN 10 DAVRANIŞ iStock

Astroloji Türkiye ve dünyada ilginin artarak sürdüğü bir alan. Burçlar, burç özellikleri, burç yorumları sıklıkla merak edilenler arasında. Bu makalede ise Yengeç kadınına mercek tutuyoruz. Karşınızda bir Yengeç kadını var... Peki, Yengeç burcu kadını nasıldır? Yengeç kadını nelerden, hangi davranışlardan hoşlanır? Bir ilişkide Yengeç kadınının önemsediği şeyler neler olacaktır? Astrolog Pınar Atmaca bu üç soruyu yanıtlayan bir yazı kaleme aldı. İşte Pınar Atmaca'ya göre Yengeç kadınını etkileyen 10 davranış:

YENGEÇ BURCU KADININI ETKİLEYEN DAVRANIŞLAR

1. Burçlar kuşağının anaç, koruyucu kollayıcı, sarıp sarmalayan, şefkatli, merhametli burcu Yengeç dişil bir burçtur, kadını ve anneyi temsil eder. Dolayısıyla Yengeç burcu kadını bu özelliklere adeta çifter çifter sahiptir. Doğuştan bir annedir, bakar, korur, kollar, yedirir, içirir, besler. Yengeç burcu kadının yanında olmak güven vericidir, ayağınız taşa değmeyebilir. Ayrıca güzeldir, hoştur, doğal olarak cazibeli ve etkileyicidir. Mıknatıs gibi çekilebilirsiniz. Bu özel kadını etkilemek için ise her şeyden önce ciddi olmalısınız. İlişkiye önem verdiğinizi hissettirmelisiniz. Yengeç burcu su burcudur ancak sululuktan hiç hoşlanmaz. Gereğinde mesafeli, soğuk ve hatta katı olmanızı bile tercih edebilir.

2. İkinci olarak sıcak bir aile, ev ve yuva onu doğal olarak vazgeçilmezidir, dolayısıyla evcimen olmanız onu etkileyecektir.

3.  Üçüncü olarak Yengeç burcu kadını da iştahına, yemeklere, tatlılara düşkündür. Dolayısıyla ona güzel bir yemek yapmanız oldukça etkileyici olabilir.

4. . Dördüncü olarak her ne kadar duygusal ve sakin bir görünüme sahip olsa Ay yönetimindeki bu burcun kadınının ruhsal çalkantılarının çokça olduğunu hatırlatmak gerekebilir. Tıpkı Ay’ın medcezir yani gelgitleri tetiklemesi gibi Yengeç burcu kadını da gelgitlere açıktır. Onu etkilemek için bu durumu kaldırabileceğinizi hissettirmeniz gerekebilir.

5. Beşinci olarak hassas bir sanatçı ruhuna sahiptir, müzikle uğraşıyor, şarkı söylüyor veya dans ediyor olabilir. Dolayısıyla bu yönlerine saygı duymanız, sevmeniz, takdir etmeniz etkileyici olabilir.

6.  Altıncı olarak doğal bakıcıdır. Evcil hayvanlarını, kedisini, köpeğini, kuşlarını sevmek etkileyici olabilir.

7. Yedinci olarak sağlık, şifa amaçlı seyahati sevebilir, onu etkilemek için yolculuklarına eşlik edebilirsiniz.

8.  Sekizinci olarak kariyerinde liderliği elinde tutmak ister, kariyerine destek olmak etkileyicidir.

9. Dokuzuncu olarak sosyal çevresinde güven vericidir. Bu güvene ortak olmak etkileyici olabilir.

10. Onuncu olarak denizi, yüzmeyi sever, birlikte kıyıda, plajda olmak ya da yüzmek keyifli olabilir.Elle astroloji sayfalarında ayrıca burç yorumları, tarot falı, yükselen burç hesaplama, burç uyumu, burçlara göre hediye önerileri, burç özellikleri ve doğum haritası konularını da bulabilirsiniz.


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Türkiye 25 yaşında!

Mayıs sayımızda ELLE dergisi global kodlarıyla bir araya getirdiğimiz kendi alanlarında çok başarılı tam 8 isim ve 8 marka var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.