YENGEÇ BURCUNUN BAŞARILI OLACAĞI MESLEKLER

Yengeç burcunun başarılı olacağı meslekler neler? Bu makalede bu sorunun yanıtlarına bakıyoruz. İşte astrolog Pınar Atmaca'nın kaleminden Yengeç burcunun başarılı olacağı meslekler...

ÖZGE ÇOLAK 22 Şubat 2023
YENGEÇ BURCUNUN BAŞARILI OLACAĞI MESLEKLER iStock

Astroloji Türkiye ve dünyada ilginin artarak sürdüğü bir alan. Burçlar, burç özellikleri, burç yorumları sıklıkla merak edilenler arasında. Bu makalede ise Yengeç burcunun başarılı olacağı mesleklere mercek tutuyoruz. Peki Yengeç burcunun başarılı olacağı meslekler neler? Hangi işler Yengeç burcuna uygun? İşte astrolog Pınar Atmaca'nın kaleminden Yengeç burcunun başarılı olacağı meslekler...

Yengeç burcunun başarılı olacağı meslekler

  • Zodyağın anne burcu olan Yengeç’in yöneticisi Ay’dır. Dolayısıyla Ay'ın hareketlerinden en çok etkilenen ve duygu durumu sürekli değişebilen burçtur. Bunu dışarıda hiç göstermese de ruhunda yaşayan ve hisseden burçtur. Çoğunlukla sessiz ve sakin görünse de ruhunda fırtınalar kopabilir. Bu duyguları kolay aktarabileceği dans, müzik konulu işler ona göre olabilir. Ailesine son derece düşkün ve bağlıdır. Mutluluğu ailesinin mutluluğunda, anne babasının iyi olmasında, yuvasının huzurlu olmasında arar. Annesine ayrıca düşkündür, sürekli kollar, gözetir. Aileden gelen işler, meslekler, aile yadigârı meslekler bu burca göredir.
  • En önemli özelliklerinden biri fark ettirmeden insanları kendine bağlaması, şefkatli kollarıyla sımsıkı sarmasıdır. Ona herhangi bir şey söylemeseniz de sizi gözlerinizden anlayacak kadar duyarlıdır. Psikologluk, terapistlik gibi işler ona göre olabilir. Lider özelliklere sahiptir ancak bu yönünü doğrudan uygulamaz. Sessiz, sakin şekilde empati kurar, çoğunlukla sizi tolere ederken aslında fark ettirmeden kendine bağımlı kılar. Yönetici özelliklerini göstermeden ancak yoğun şekilde hissettirerek uygular. Duyguları, algıları ve sezgileri oldukça güçlüdür, olacakları önceden hissedebilirler, bulundukları ortamın nabzını iyi tutabilirler, karşılarındaki kişiler hakkında yaptıkları tespitler genellikle doğrudur. İş hayatlarında girişken ve azimli, ilişkilerinde ciddi ve istikrarlı, aile yaşamlarında huzurlu ve adil olabilirler. 
  • Şefkat ve merhamet göstermeyi, çevrelerindeki tüm canlılara bakmayı, onları beslemeyi, büyütmeyi severler. Veterinerlik bu anlamda onlara uygun bir iş olabilir. Yemek yemeyi de yapmayı da severler, sofra insanlarıdır. Aşçılık, şeflik yapabilirler. Korumacı, şefkatli, anlayışlı yönleri ile Yengeç'ler yöneticilik konusunda oldukça iyidir. Yüksek algı ve sezgileri ile insanları özellikle duygusal açıdan iyi anladıklarından ve ortamın nabzını çok iyi tuttuklarından kime karşı, ne şekilde davranacaklarını bilme konusunda oldukça iddialıdırlar. 
  • Yengeç’lerden tavsiye almak, onlara akıl danışmak son derece isabetli olabilir. Sorumluluklarını harfiyen yerine getirirken bunu dışarı çok da belli etmezler, çoğunlukla sessiz ve sakin görünürler, içlerinde fırtınalar da kopsa, dışarıda çevresindekileri yatıştırıcı, teskin ve teşvik edici, omuzlayıcı bir görünüm sergilerler, problemleri sakin ve derinden çözerler. Sosyal hizmetler, çocuk, evcil hayvan, yaşlı bakımı ile ilgili her türlü işler, insan kaynakları, öğretmenlik ve siyaset Yengeç’lere uygun işler olabilir.


Elle astroloji sayfalarında ayrıca burç yorumları, tarot falı, yükselen burç hesaplama, burç uyumu, burçlara göre hediye önerileri, burç özellikleri ve doğum haritası konularını da bulabilirsiniz.


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos sayısı 80 sayfalık ELLE Style Awards 2024 eki ile birlikte çıktı!

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.