YILIN SON DOLUNAYI İKİZLER BURCUNDA GERÇEKLEŞİYOR

Bu son dolunay 2021 yılını nasıl geçirdiğimize dair bir perspektif sunabilir, edindiğimiz bilgi ve deneyimler ışığında farkındalığımızı yükseltebilir.2021 yılının ay fazlarını 19 Aralık Pazar sabahı gerçekleşecek olan İkizler burcunda dolunayla kapatıyoruz. Bu dolunayda yıl boyunca edindiğimiz bilgilere, öğrendiklerimize son bir bakış atabilir, düşüncelerimizi gözden geçirebiliriz. Bunu da Merkür Oğlak’tayken biraz sınırlı ve sorumlu bir şekilde yapabiliriz. Merkür’ün bu konumu geniş ve rahat düşünmemizi zorlaştırsa da düzen, disiplin, organizasyon gerektiren konularda bilgi ve becerilerimizi artırarak kullanmamızı kolaylaştırabilir.

Jüpiter dolunayla olumlu bir açı kurarken ailemizden, kadınlardan, bizi şefkatle sarıp sarmalayan kişilerden destek bulmakta zorlanmayabiliriz. Aileyle veya anneyle ilgili problemleri aşmamız yönünde bu dolunay bize akıl verebilir.

Bu dolunayın ardından artık İkizler-Yay ekseninin temsil ettiği bilgi, öğrenme, bilgelik konuları üzerindeki ışık olaylarına yani tutulma ve ay fazlarına da veda etmiş olacağız. Dolayısıyla tutulma zihnimizi uyandıracağımız son bir alıştırma niteliğinde olabilir.

Dolunayın burcunuza neler getirebileceğine bakacak olursak:

KOÇ
İkizler burcunda dolunay yakın çevreniz, komşu ve kardeş ilişkileriniz üzerinden bir farkındalık ve bazı kararları beraberinde getirebilir. İş, sorumluluk konularında fikir ve görüş alışverişinde bulunabilirsiniz.

BOĞA
Dolunay, maddi ve parasal konular üzerinden bir farkındalık ve bazı kararları beraberinde getirebilir. İş konularında yeni gelişmelerin ilk ışığı yanabilir.

İKİZLER
Burcunuzdaki dolunay ise yaşamınızla ilgili bazı farkındalık ve kararları beraberinde getirebilir. Jüpiter’in desteği ev ve aile konularında ılıman bir hava getirebilir.

YENGEÇ
Dolunay manevi dünyanızda aydınlanma getirebilir, sezgilerinizi kullanmanızı ve bunları zihniniz ve aklınızla birleştirmenizi kolaylaştırabilir.

ASLAN
Bu dolunay sosyal yaşamınıza dikkat çekiyor. Arkadaşlık ilişkilerinde farkında olmadığınız durumları görebilirsiniz. İlişkilerden yana şansınızı değerlendirebilirsiniz.

BAŞAK
Bu dolunay hedefleriniz, planlarınız, işleriniz, kariyeriniz üzerinden bir farkındalık ve bazı kararları beraberinde getirebilir. Ortak maddi koşullarda destekleyici etkiler görebilirsiniz.

TERAZİ
Bu dolunay uzaklarla, yol ve yolculuklarla ilgili konular üzerinden bir farkındalık ve bazı kararları beraberinde getirebilir. Dış dünyadan destek görüyorsunuz.

AKREP
Bu dolunay ortak maddi konular üzerinden bir farkındalık ve bazı kararları beraberinde getirebilir. Eşinizin veya ortağınızın işlerindeki gelişmeler dikkatinizi çekebilir.

YAY
Bu dolunay karşınızda bire bir ilişki kurduğunuz kişiler üzerinden bir farkındalık ve bazı kararları beraberinde getirebilir. İletişim çevrenizden destekleyici etkiler olabilir.

OĞLAK
Bu dolunay gündelik yaşamınız ve rutinleriniz üzerinden bir farkındalık ve bazı kararları beraberinde getirebilir. Maddi konulardan yana destek görebilirsiniz.

KOVA
Bu dolunay aşka ve sevdiklerinize dair konular üzerinden bir farkındalık ve bazı kararları beraberinde getirebilir. Bu dönemki şanslarınızı değerlendirmelisiniz.

BALIK
Bu dolunay ev, aile ve geçmişinizle ilgili konular üzerinden bir farkındalık ve bazı kararları beraberinde getirebilir. Ruhen kendinizi iyi hissedebilirsiniz.

Etİketler