Balık Burcu Erkeği Özellikleri

Balık Burcu Erkeği Özellikleri:
A’dan Z’ye Balık Burcu ErkeğiÇekici, romantik, şefkatli…  Astrolog Pınar Atmaca, Balık burcu erkeğiyle ilgili tüm merak edilenleri kaleme aldı. Balık erkeği nasıldır, olumlu olumsuz yönleri, kariyeri, aşk hayatı… Karşınızda A’dan Z’ye Balık burcu erkeği özellikleri

Büyüleyici, çekici Balık burcu erkeğini de bir kaba koymak, şekillendirmek, sınırlarını çizmek hiç kolay olmayabilir. Zira duruma göre kendi de çok anlamayacağı ve bilemeyeceği şekilde şekilden şekle girebilir. Adeta bu dünyanın değil başka dünyaların hatta öte dünyaların insanı gibi hissettiği ve hissettirdiği de olabilir. Değişkendir ama her duruma da uyum sağlayabilir.  Sanattan, danstan, müzikten, görsel sanatlar, ezcümle sanatın her dalından çok hoşlanır. Balık erkeği iştahına düşkündür, yemekler konusunda da cömerttir; hem yemeyi hem yedirmeyi sever. Balık erkeği maddi ve parasal konularda sözün kendisinde olmasını ister, lider bir tutumu vardır ve yaptığı işte en iyisi olmak, birinci olmak isteyebilir. Yakın çevresinde, komşu ilişkilerinde güven içinde olmak isteyebilir. Ev ve aile yaşamı beklendiği gibi gelenekçi veya geçmişle bağlantılı olmayabilir. Eşinden kendi dağınık dünyasını toplamasını ve hizmet konusunda son derece özverili olmasını bekleyebilir. Akıllı bir şekilde en ufak detayı organize eden kişileri eş ve ortak olarak görmek ister. Ortak maddi konularda oldukça paylaşımcıdır, her işi ortak götürmek, işinde yalnız kalmamak isteyebilir. Aşkta koruyucu, kollayıcı, şefkatli ve merhametlidir, sizi bir anne şefkatiyle sevebilir. Balık burcu erkeği yakınlarına sevecen olabilir ama arkadaşlık ve dostluk konusunda beklentileri oldukça yüksektir. Son derece seçici olabilir, dostlarından kayıtsız dürüstlük bekleyebilir.

Fiziksel özellikler

Balık burcu erkeği ilk bakışta oldukça büyüleyici olabilir ve bir mıknatıs gibi sizi kendisine çekebilir. Hatları, çizgisi çok belirgin olmayabilir. Bulunduğu ortama göre duruşu değişebilir.

Duygusal özellikler

Duygusallığı çok katmanlıdır. Bulunduğu zamanın ya da ortamın ötesinde duygusal yaklaşımıyla sanki başka bir dünyadan gelmiş gibi görünebilir.

Olumlu yönleri

Romantiktir, sanatsal ve estetik açıdan zevk sahibidir. Duygulardan çok iyi anlar, hoş görülüdür ve empati gücü sınırsız olabilir.

Olumsuz yönleri

Algı ve sezgileri o kadar açık ve katmanlıdır ki zaman zaman bu durum onu gerçeklikten uzaklaştırabilir. Ortama göre değişken yapısı anlaşılmasını zor kılar.

Aşk ve ilişkileri

Aşkta şefkatli, koruyucu ve kollayıcı olabilir. Zaman zaman aşırı boğucu zaman zaman ise tam aksine fazlasıyla gevşek davranabilir. İlişkisinde ise karşısındaki kişinin sürekli arkasını toplamasını ve dağınıklığını gidermesini bekleyebilir.

Kariyeri

Kariyerinde maceraperest bir yaklaşımı olabilir, keşfe meraklıdır ve daldan dala konabilir. Tek bir kariyerden ziyade farklılıktan ve sürekli değişimden yana olabilir.

Cinsel yaşamı

Cinsel yaşamında karşısındaki kişinin duygu ve beklentilerini önemser, son derece şefkatli, sıcak ve duyarlı olabilir.

Aile yaşamı

Aile yaşamında dengeli olmayabilir, değişken tutum ve davranışları olabilir. Ancak pratik ve çözüm bulucudur. Ailesiyle konuşmayı ve sohbet etmeyi sever.

Neleri sever?

Samimiyetten, içtenlikten, yakınlıktan, sarıp sarmalanmaktan ve bu şekilde tutunmaktan, şefkatli yaklaşımlardan hoşlanır. Sular, içecekler, denizler, okyanuslar ilgi alanları olabilir. Yüzmeyi sever.

Neden nefret eder?

Aşırı sınır, sorumluluk, görevler, kurallar ona göre değildir ve bunlardan nefret edebilir. Soğukluk, ciddiyet ve mesafe ona göre değildir.

Hangi kadınlardan hoşlanır?

Hayatına kolaylık ve işlevsellik katan ve buna hizmet eden becerikli, çalışkan ve iş bitirici kadınlardan hoşlanır.

Hangi kadınlardan hoşlanmaz?

Ciddi, otoriter, kuralcı kadınlardan hazzetmez. Fazla akılcı, rasyonel, duyguları göz ardı eden, sezgileri, inançları, algısı kuvvetli olmayan kadar kadınlardan hoşlanmaz.

Nasıl barışır?

Onun dağıldığı dünyayı toparlayarak onunla barışabilirsiniz. Kendisinin bile kendisini anlaması zor olduğundan onu anlamaya çalışmak nafile bir çaba olabilir. Hayatını kolaylaştırmanız ise yardımcı olacaktır.

Balık erkeği nasıl bir sevgili olur?

Unutkan bir sevgili olabilir, randevu yeri ve zamanı aklından kolayca çıkabilir. Dalgınlık, sakarlık gösterebilir. Ancak müthiş bir romantiktir ve yaşamınıza şiir ve ilham katar.

Balık erkeği nasıl bir baba olur?

Çocuklarının duygularını çok iyi anlayan, empati yönü yüksek, algıları ve sezgileri güçlü müşfik, sevecen ve merhametli bir baba olabilir.

Balık erkeği nasıl mutlu olur?

Balık erkeği ideallerin ve hayallerin insanıdır. Bunları beslemeniz ve bunlara destek vermeniz onu mutlu edecektir.

Balık erkeği hangi hediyeleri sever?

Balık Erkeği için uygun hediyeler müzik aletleri, araç, gereçleri, kulaklıklar, fotoğrafçılık, resim ve diğer her türlü sanat malzemeleri ve ürünleri olabilir.

Balık erkeği nasıl ikna edilir?

Balık erkeğini ikna etmek için pratik zekalı ve işlevsel davranmanız ve onu hayatında kaçırdığı, unuttuğu ya da ihmal ettiği bir noktadan yakalamanız ikna edici olabilir.

Balık erkeği nasıl cezbedilir?

Onu cezbetmenin yolu sevecen, şefkatli, sıcak, merhametli yaklaşımlardan ve bağışlayıcı olmaktan geçebilir.

Balık erkeği nasıl giyinir?

Balık erkeği giyiminde farklı tarzları benimseyebilir ve bir günü diğerine uygun olmayabilir.

Balık erkeği hangi renkleri sever?

Uçuk renkler, değişken tonlar, maviler onun renkleri olabilir.Dergide Bu Ay

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos sayısı 80 sayfalık ELLE Style Awards 2024 eki ile birlikte çıktı!

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.